nasiona marihuany

Lampy z Lini wysokiego Napięcia

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Radzio

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2006
Postów
27
Buchów
0
Kumpel Mówił że takie są dobre :scratch: hym sam niewiem może robie z siebie idiote ale sie spytam jak zrobiłem z siebie durnia to usuńcie ten temat w piz-du thx za odp z góry
 
S

sdfsdf

Guest
tak kuompel mowil calkiem serio :) te lampy co swieca odcieniem czerwonym to sa Hps a te co swieca bardziej na niebiesko to i ile sie nie myle to metalo-halogeny :) oby dwa nadaja sie do uprawy :)
pozdro!
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Radzio, Cieszymy się z faktu, iż ziom Ci powiedział, że są dobre. :D Masz pytania co do tego >>??<< Pytasz o to czy zrobiłeś z siebie durnia czy też chodzi Ci o lampę? Bo jakoś nie dostrzegam w twojej wypowiedzi żadnych pytań.,
 

Radzio

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2006
Postów
27
Buchów
0
Mam w takim razie jeszcze jedno pytanko czy ktoć jusz to robił???
I jak lampke zdiąć żeby prąd nie pie****ną :geek:
Miałem jusz z prondem kilka akci więc niechce mieć następnej
bo na słupie jest od chu*a i ciut ciut V

haha jednak niejestem głupi :)

pozdro
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Radzio,
Lepiej uzbieraj hajs i kup używaną lampkę na allegro czy coś. Latarnie uliczne często są cholernie stare i dobite przez warunki atmosferyczne. Zamiast 3 worków palenia możesz sobie sprawić lampę więc skoro chcesz uprawiać musisz sobie czegoś odmówić. Pomyśl logicznie... odkładając hajs na lampę wszystko Ci się zwróci z nawiązką. Licząc, że poskładasz boxa za 200pln z lampą 150W i otrzymasz z tego koło 70g jesteś tylko na plus. Bo gdzie kupisz za 200pln 70g tak wy***anego palenia jak swojski EKO STUFFIK z holenderskich pesteczek???
 
B

blesius

Guest
Bielak, czemu akurat wypowied do mnie :p? a serio można na tym zarobic pozdro
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wypie****aj stąd, małoletni złodzieju lamp.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół