nasiona marihuany

[LED żyrandol][130x40x90] micro busch 12 na 4

Wyszukiwarka Forumowa:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Dzień 77

DSC_0626.jpg


Nie podobał mi się ten topek, pociągnąłem listek - odpadł. Topy jak kamienie, nie czekam tnę zwłaszcza że w boxie i tak ścisk.

DSC_0627.jpg

DSC_0628.jpg

DSC_0637.jpg

DSC_0638.jpg

DSC_0643.jpg


Rozdrobniłem dwa największe topy i tylko w jednym na czubku było trochę pleśni. Bez rozcinania nie było szansy jej zobaczyć.

DSC_0644.jpg

DSC_0645.jpg

DSC_0646.jpg



Kolejna słaba wiadomość to Chocolope x (C99 x Guava IX) wypuściła jajka :( Wyrwałem.

DSC_0652.jpg


Liście też jakieś taki dziwny kolor mają.

DSC_0657.jpg


Reszta zasuwa ...

DSC_0665.jpg

DSC_0670.jpg

DSC_0673.jpg

DSC_0674.jpg

DSC_0676.jpg

DSC_0681.jpg

DSC_0683.jpg

DSC_0685.jpg


Dorzuciłem świetlówkę 13 W REPTILE UVB100. Co parę dni zmieniam jej położenie.

DSC_0695.jpg

DSC_0702.jpg
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Na dwie doby przed kosą zalej je zimną wodą z lodem. Poprawia żywiczność. Ktoś już tutaj przetestował ten patent i był zadowolony.
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
w 2 dni ma się cokolwiek zmienić ;) ??
Po moim OG było widać znaczącą rocznicę. Już godzinę po podlaniu kwiatki się ewidentnie zabielily i zalały żywicą. ?
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Na sezonach chyba można trochę wydłużyć czas. @Czubekbe masz link do tego filmiku?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Po moim OG było widać znaczącą rocznicę. Już godzinę po podlaniu kwiatki się ewidentnie zabielily i zalały żywicą. ?
;) : zakładam, że nie brałeś LSD ?

A tak poważnie : może mi ktoś powiedzieć jakim cudem ta fabryczka żywicy ma dostać jakiegokolwiek spida od zimnich korzonków ?
Nagle enzymy dostają "obrotów" ??

Hemp-trichome-types-A-Unicellular-non-glandular-trichome-B-cystolythic-trichomes.png
tpj14516-fig-0002-m.jpg
 
Ostatnia edycja:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Zrobiłem jak w filmiku, nie rozumi3m jak ale działa ?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Daj bez logowania :) nic w 3 dni się nie zmieni. Nie mam konta :). Działa na tyle na ile wiara działa. Żywica powstaje tam gdzie powstaje i nie trwa to chwilę. W 3 dni ?? :).
Czynniki wpływające na feno. Opisane są od dawna w dost lit. I odnosiło się to do odmian nie białych. Nie da się w 2 dni nic w żaden sposób zmienić. Filmiku nie widzę, podaj dane źródłowe :).
 
Ostatnia edycja:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Sposoby na zwiekszenie produkcji trichomow.
(cannagram.pl)
Użytkownik Vampidrut Auto Grower
Filmik zamieścił @Gość. W mojej relce chwilę przed zbiorem, i nie wie zamierzam się kłócić z nauką ale bardziej zywiczne się zrobiły topki na koniec ?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Jeśli ma coś działać ma mieć udowodniony mechanizm działania. ;) Twoja ocena na oko nie jest tu dowodem. A to jak roślina produkuje żywice i ile to trwa realnie wyklucza wszelkie magiczne sztuczki zwiększania jej ilości. Było kapkę badań nad czynnikami mającymi wpływ na. Starych i sa one jakoś opisane _ Tak samo jak jest niejako "udowodniony" wpływ spektrum na zawartość THC w :

[ wpływ na produkcje prekursorów z których THC powstaje : prawdopodobnie samo zwiększanie udziału niebieskich fotonów już wystarcza _ nie ma potrzeby dawania UVA i UVB _ w badaniach w których stwierdzono i zasugerowano synergiczne działanie UV i niebieskiego _ nie użyto led z emisja UVA nawet, nie wspominając o UVB _ te długości fali się nie łapią. ].
  • UV-C – długość fali: 100–280 nm
  • UV-B – długość fali: 280–315 nm [ repti glo ma tam trochę emisji tu była przestawiania z miejsca na miejsce ]
  • UV-A – długość fali: 315–380 nm
Popatrz na emisje badanych lampek : UVA kończy sie na 380 nm _ tam ten suplement niby to synergiczny z niebieskim nie mieści się w zakresie : jest tego prawie nic : oraz lampa która w jednym doświadczeniu zdecydowanie wygrała a w drugim była rwno z druga ma największa emisje niebieskiego ;) : [ Jak to mówią widzisz to co chcesz wiedzieć i to co chcesz słyszeć : to jak działa ilościowo UVB to zupełnie inna bajka _ bo w tym arcie z którego jest to brane de fakto w ogóle UV nie badano _ przynajmniej według definicji _ wyżej _ Oj te świetlówki dla much z emisja bogata jak diabli UVA :) ]​
analiza-spd.jpg
spd_badania_wplyw.jpg

Po tematyce ubocznej => powrót do :

Teraz mam wierzyć, że ochłodzenie korzeni które może mieć nie zerowy wpływ na gospodarkę hormonalna + ewentualnie uruchomienie jakiś bliżej nie określonych mechanizmów : obronnych : w reakcji na stres : ma w 2 dni nagle spowodować gwałtowne zauważalne zmiany czegos co sie buduje przez długi czas. Trichomy nie produkują aż tak szybko żywicy _ to jest proces który kapkę trwa : A potem się zatrzymuje _ etap gdy tricho robią sie mleczne to już koniec produkcji.

==>> _ termin zbioru określasz _ przy pomocy oceny stanu trichomów : cześć jest już w stanie utlenienia _ nie mleczne a żółć/brąz _ większa cześć mleko _ i ostatnie niedobitki jeszcze w fazie przezroczystej _ czyli życia i _ produkcji. ;). 2 dni _ do śmierci _ zimne nóżki _ gro trichomów nie w fazie życia _ i ?? Logika.

Tu było coś o najtańszej metodzie dodania UVA : żyrandol na LSC jest nadmiarowej natury : zdecydowanie overkill pod co2 ;)

To raczej działa : po 2h podczas kwitnienia : na m2 raczej dwie wystarczą.

 
Ostatnia edycja:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
A tak poważnie : może mi ktoś powiedzieć jakim cudem ta fabryczka żywicy ma dostać jakiegokolwiek spida od zimnich korzonków ?
Nagle enzymy dostają "obrotów" ??
Nagle zrobiła się poważna zima, więc trzeba podkręcić obroty na max. Pewnie podobnie działa 24h ciemni, bo dzień się skrócił maksymalnie.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Nagle zrobiła się poważna zima, więc trzeba podkręcić obroty na max. Pewnie podobnie działa 24h ciemni, bo dzień się skrócił maksymalnie.
24 h ciemni wcale nie działa. Co najwyżej roślina wyjada zapasy cukru ;)
 
U

Usunięty 80839

Guest
Nagle zrobiła się poważna zima, więc trzeba podkręcić obroty na max. Pewnie podobnie działa 24h ciemni, bo dzień się skrócił maksymalnie.
Fajnie to sobie wytłumaczyłeś na chłopski rozum. Osobiście nie wierzę ani w 48h ciemni ani tym bardziej nie uwierzę w cudowny patent z zalewaniem lodowatą wodą plantów.
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Moim zdaniem ciemnia również nie działa robiłem tak a nie raz kosa z miejsca i suszenie. Zdarzyło się też podlewanie zimną wodą i ciemnia jeden ch*j moim zdaniem. Chciałbym to zobaczyć w każdej wersji i pod mikroskopem to uwiężę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół