nasiona marihuany

[LED][0.16M2]ŻOOL_WINTEER_FEEM_PROOD.

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 79633

Guest
Nie wiem czy topdressingi działają jak się podlewa od dołu, albo wolniej działają. Takie są moje obserwacje
 

El'SkuniroLegalizo

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
268
Buchów
1,146
jak bedzie okryte bedzie trzymac ziemia wilgotnosc na calej donicy, po to jest ta sloma glownie, zeby zycie na wierzchu nie wysychalo, ale jak masz 20l donice to bez roznicy czy gora czy dolem, ja bym robil to i to
 

El'SkuniroLegalizo

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
268
Buchów
1,146
im wiecej tym lepiej ja wrzucam nawet liscie ktore zrywam z roslin. kompostuje jakies zrzutki z kuchni, skorki z ogorka sa 0-11-27 wiec wrzucaj ile sie da. banany tez sa spoko, do tego platki owsiane beda pobudzac mikoryze ciagle na wierzchu, rozsypuj je tylko luzem zeby nie gnilo nic. musi byc zakrycie wierzchu inaczej nie bedzie zycia na wierzchu i nie beda korzenie gora wylazic
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Yo, kolejny update, dziś zaczyna się pierwsza doba indukcji.

Świeciło 120W z odległości około półmetra, i ten teges... pokarało je trochę hehe...

Ale spiąłem du*ę i przylutowałem potencjometr do zasilacza po czym skręciłem na 2/5 mocy. :kres:


100_7983.jpg


p.s. nie zasiałem żadnych bobowatych bo nie znalazłem nasion, a do ogrodniczego nie po drodze...​
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
A odkryłem właśnie bo mam stać donice z roślinami które przysnąłem azotanem. Podnosiłem i pod spodem spotkalem jedna absztyfikantkę. Chyba dobrze im skoro żyją po pół roku w worze.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Ja mam takie korzenie a nie mam bezkręgowców. :oczy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół