nasiona marihuany

[LED], 0,4m2, 6x white widow, part2"

Wyszukiwarka Forumowa:

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Pośpieszyłeś się, one co najmniej tydzień jeszcze mogły postać, z pewnością wagowo wyszłoby lepiej ;) Zresztą widać na piątkowym upie, że jeszcze przybierały na masie ;)
 

atowerq

Daję z siebie całe 30%
Rejestracja
Lip 15, 2020
Postów
633
Buchów
2,371
Odznaki
7
Pośpieszyłeś się, one co najmniej tydzień jeszcze mogły postać, z pewnością wagowo wyszłoby lepiej ;) Zresztą widać na piątkowym upie, że jeszcze przybierały na masie ;)
Oczywiście że mogły. Lecz moje szczęście jest takie, że często mi wypada "delegacja" w niespodziewanym momencie. Jeśli chodzi o podlewanie to skrzaciki mam wynajęte. Ale fryzjer, kosa, zabiegi są robione przez moją osobę. Wstępnie kosa na piątek miała być, dziś rano wyjazd, powrót początkiem tygodnia. A możliwe że zaraz kolejny wyjazd :cautious: I tak się kręci życie....

IMG_20210922_195405.jpg

IMG_20210923_135736.jpg

 
Ostatnia edycja:

atowerq

Daję z siebie całe 30%
Rejestracja
Lip 15, 2020
Postów
633
Buchów
2,371
Odznaki
7
Witam. 72 godziny w boxie na siatce. Temp 24 stopnie, wilgotność od 40% - 45%. Sądzę że do poniedziałku wylądują w słoikach, o ile mi ich starczy. Nie mam możliwości regulacji parametrów. Dwia mieszaki skierowane na ściany by nie wiały na topy a żeby coś tam się ruszało. Wrzuciłem na wagę, liczę że ubędzie im jeszcze im z 30g-50g maksymalnie(mam nadzieję), jak się mylę to poprawcie. Słaby trym..... Chyba byłem już zmęczony, ale listki z tricho. Można do zakończonych, next up po tygodniu słoikowatnia. Krótko w słoiki gdyż kolejka się niecierpliwi.

Pierwsze-pietro.jpg
drugie-pietro.jpg
trzecie-pietro.jpg
czwarte-pietro.jpg


 
Ostatnia edycja:

atowerq

Daję z siebie całe 30%
Rejestracja
Lip 15, 2020
Postów
633
Buchów
2,371
Odznaki
7
Ostatni raport
@panpestka.pl
Topy poszły do słoików, pokisimy, pootwieramy je. Ogólnie rzecz biorąc bobki są twarde, nawet te mniejsze. Po ściśnięciu lekką wilgoć czuć lecz z zewnątrz suche. Po 7 dniach suszenia w boxie, wyszło 170g, wynik poprawiony od poprzedniego grow o 68g. Jestem zadowolony, w przeliczeniu g/w wyszło około 0,9. Dzięki za towarzystwo i rady. Zaraz odpalamy następne pechy!

IMG_20210928_081634.jpg
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół