nasiona marihuany

[LED 300W][0,72][Autopot] No Pain, Devil Fruit, Kali China, Nepalese Jam, Jack Herer, LSD

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Witam

Jedziemy znów. Jako, że w dużym boxie, już jest końcówka grow, trzeba wystartować z nowym, aby mieć co palić na święta.

Box - Secret Jardin 120x60x170cm
Swiatlo - 270w Cob i okolo 30w reda . Propagator to 5CFL 23W.
Medium - Golden Label Light Mix + Odzyskane coco z claypebbles. Start w coco/clay 80/20%
Nawozy- Biotabs, Mineral Magic, Dolomit, Calgreen, Rootit
Donice 4x15l , 2x8,5l AUTOPOT. Start w 1,5l.
Nawilzacz, wentylator itp


Pestki:

Ace Seeds- Kali China ; Nepalese Jam
Kera- Jack Herer
Tasty's- No Pain
Barney's Farm- LSD
Medical Seeds- Devil Fruit





Różnorodnie, bo szybko mi się nudzi jedna odmiana. Najbardziej jestem ciekawe Tasty's - No Pain, jakie będzie działanie.

Veg pewnie koło 25-30dni. Trening ML, chyba że coś pójdzie nie tak.

Pozdro
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Mialem jacka od kera i kali china od ace.

Jacek chodz na wegu byl najmniejszy przegonil na koniec wszystkie i dal najwiecej owocu. Pachnie jak skitelsy i jest pyszny w smaku. Co do fazy ocenisz sam.
Kali niby wydajna a wcale taka nie byla, pheno fioletowe mi sie trafilo a faza jak opisuje producent, medytacja itp. Takze bede zagladal, pozdro
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Ladnie ladnie :D ja tez na wegu cisne nowe panny gdy jeszcze tamte nie doszły :D
My biotabsowce mamy to zboczenie na punkcie różnorodności odmian do palenia :D
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Zasiadam i powodzenia rzecz jasna kumpel.
Nie myślałeś zeby inicjator dorzucic? Ja właśnie skończyłem skladac na 8 diodach far red a tez zamwoilem z rapidleda dwie gotowe plytki.
Z tego co czytam mozna zaoszczedzic czasu, ale zobaczymy jak wydzie w praktyce.
Panny juz w malych doniczkach wiec ruszamy widze podobnie.

Pzdr
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Ladna roznorodnosc zrodel pestek, bedzie ciekawie, wiec bede obserwowal. Powodzenia!
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Czytałem i może jeszcze w next grow. Za mało czasu teraz ;) poczekam na wasze opinie.

Ostatnio mam lenia, ze tydzień nie zaglądam do środka będąc w domu.
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
no ladnie bede zagladal ja tez mam odmiany tasty i no pain tez tam jest :) moj no pain na indukcji tylko cos nie chca zaczac kwitnac
 
Ostatnia edycja:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Stan z boxa, za dwa dni lądują pod COB bo pod tym CFL idą wolniej. W dużym boxie suszę poprzednie grow.

Całość:



Problemy z roślinkami, medium to kokos/clay + troszkę ziemi. Nie dawałem na początku CA/MG ale na tak młodych roślinach nigdy nie miałem problemów.
Co obstawiacie? Mam tak na dwóch roślinach i na innych delikatnie końcówki liści zółte.

 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Ja zacząłem lać srodki ochrony roslin na wszystkie ułomnosci panien i z reguły wszystko szybko znika.
 

Danio93

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
316
Buchów
1
Jeśli dodales ziemi to uważaj z nawozami bo ona będzie je magazynowac
 
D

DarkMessiah

Guest
no wlasnie lales im juz jakies nawozy? napislales ze masz odzyskane kokos. W jaki sposob ?

pozdro
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Tak, koko z poprzedniej uprawy, ale tylko trochę.

Rośliny przesadzone 14.08 do dużych doniczek i spryskane Boom Boom Spray.

Warunki 26C i 65%.

Stan na 16.08, jakoś idzie, nowe liście są zdrowsze. Jedna roślina rośnie bezproblemowo, reszta jest opóźniona. Dwie sezonówki są tak małe, że dałem im szanse i wsadziłem do jednej doniczki jest to LSD od Barneys i Jack Herer od Kera. W drugiej małej doniczce jest Northern Light Auto.

Na zdjęciach, w dużych doniczkach zaczynając od lewej są:
Kali China
Nepalese
Devil Fruit
No Pain prawy dolny róg.



I bonusowy tarasowy Noname. Wrzuciłem jedną pestkę i okazała się kobietą. Ma lekkie lst. Nawet nie pamiętam kiedy posadziłem. Może coś z niej będzie.

 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
21.08 Wyjazd na wakacje, do zbiornika nalałem wody, włączyłem drugą lampę i zostawiłem rośliny z duszą na ramieniu. Tak wyglądały przy wyjeździe.



W dniu wyjazdu zrobiłem cięcią pod ML na:

NO Pain:


Nepalese:



Kali China:





JH I LSD ledwo żyły, już chciałem wywaląć, ale dałem dwa do doniczki i zostawiłem na urlop.


Na szybki plon jest też Northern Light Auto na LST:



Devil Fruit zapie****a jak kuna, był cięty chyba 18.




Bałem się co zastanę 31.08.2017 po powrocie, ale uff. Kocham autopoty i biotabs.

Widok po powrocie :) :






Rośliny rosły jak na drożdzach, nawet LSD i JH odżyły, dziś 01.09.2017 zrobiłem im cięcie wujka bena.



Northern Light Auto już kwitnie:



Drugie cięcia, późne, ale rośliny są mocne i zdrowe, mam czas:

Kali China:



No Pain:



Nepalese:



Calość po cięciach i LST, w lewym górnym rogu ogromny Devil Fruit, jego zrobiłem na "V12" po 6 odrostów na stronę bo powrocie miał po 8 pięter z każdej strony:

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół