nasiona marihuany

[LED 6x13W][0.16m2]-Blue Pakistan, Bad Azz Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
Siema

Up po 4 tygodniu kwitnienia, teoretyczny półmetek flo, w dalszym ciągu brak problemów, tylko systematyczne podlewanie.

Dzień 76 (30-WEG/15-IND/31-FLO)

Lecimy z fotami:

z lewej Blue Pakistan, z prawej Bad Azz Kush











Pozdro i z fartem załoga
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
Siema

Up po 5 tygodniu kwitnienia, dzisiaj wjechał fryzjer do boxa aby wpuścić trochę światła w dolne partie kwiatów i w efekcie wyleciało dwie solidne garście zieleniny i jak to po fryzjerze od razu zrobiło się wizualnie elegancko aż miło na sercu się robi, krzaczki mają około 50cm wysokości.

Dzień 81 (30-WEG/15-IND/36-FLO)
Lecimy z fotami:

Pozdro i z fartem załoga
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
Siema,

Up w 7 tygodniu kwitnienia. W przeciągu następnego tygodnia powinna nastąpić kosa, Bad Azz Kush prawie że gotowy, topy twarde jak kamienie. Blue Pakistan jeszcze puchnie ale na jednym i drugim sporo mleka to maks na dzień dziecka zrobię sobie harvest i będę świętował razem z gówniakami. A tak poza to wleciał fryzjer i wyleciały wszystkie większe liście, generalnie bez problemów tylko systematyczne podlewanie.

Dzień 95 (30-WEG/15-IND/50-FLO)

Lecimy z fotami:

z lewej Blue Pakistan, z prawej Bad Azz Kush



























Pozdro i z fartem załoga
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
Siema,

Up po 8 tygodniu kwitnienia. Termin kosy ustalony na 01.06, Pakistan jeszcze mógłby się powygrzewać pod lampami ale już nie będę przedłużał tej uprawy bo i tak sporo błędów było, a nowy projekt zaczyna żyć. Lampy off za dwa dni, tak potrzymam 30 godzin w ciemni i kosa. W dalszym ciągu bez większych problemów, jedynie chyba mam nieszczelność w układzie wentylacyjnym bo delikatny zapaszek jest wyczuwalny poza boxem.


Dzień 102 (30-WEG/15-IND/57-FLO)

Lecimy z fotami:


z lewej Blue Pakistan, z prawej Bad Azz Kush






























Pozdro i z fartem załoga
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
BREAKING NEWS!!:mar:
:meksyk:HARVEST:meksyk:

W 105 dniu uprawy a 60 dniu kwitnienia, nastąpiła kosa. Główne założenie uprawy czyli doprowadzenie jej do końca zostało zaliczone. Jeszcze zostanie jeden post z podaniem ilości jakie zostały osiągnięte i podsumowaniem, generalnie za***iście że w ogóle jest plon, dobra może więcej coś napisze w podsumowaniu po testach i ważeniu, a tym czasem kilka fot z harvestu.


Dzień 105 (30-WEG/15-IND/60-FLO)

Lecimy z fotami:

ostatnia fota razem po 30 godzinach ciemni
z lewej Blue Pakistan, z prawej Bad Azz Kush


Bad Azz Kush
aromaty jakieś leśne, mega przyjemne








Blue Pakistan
aromaty chemiczne, ciężko dopasować










razem

Pozdro i z fartem załoga
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,530
Buchów
3,022
Odznaki
3
Graty! Ładne roślinki, ładne topki. Zobaczymy ile wyszło.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
Siema siema, witam i o zdrowie pytam :kres:

Po tygodniu suszenia, nadszedł czas podsumowania growloga, zaznaczając że była to rozruchowa uprawa i było popełnionych sporo błędów to wynik końcowy jest taki że nawet w myślach nie przybliżałem się do takich ilości. Zadowolony jestem że zdecydowałem się na BioTabsy choć do końca uprawy krzaki były mocno nabite azotem, to i tak rewelacja dla początkujących growerów w indoor, żyrandoledy tak samo rewelacyjne, no i do końca uprawy bez mieszaka z brakiem oznak pleśni i mam nadzieje że tak będzie przy kolejnych zmaganiach. Generalnie podsumowanie na razie bez testów mocy a to dlatego że rzadko palę, zdecydowanie u mnie fazą jest uprawa ale jak tylko spróbuje to napiszę jak kopie:toke:

Dobra czas na ilości, wagi nie pokaże z przyczyn osobistych, musicie zawierzyć na słowo, lecimy:

  • Blue Pakistan 40,2 g
  • Bad Azz Kush 27,5 g
Razem 67g, przy mocy lamp 78W, co daje 0,87g/W :thumbs-up-smiley-em

Kilka fotek:

Blue Pakistan




Bad Azz Kush




Razem

Proszę odpowiednie służby o przeniesienie growloga do zakończonych

Pozdro i z fartem załoga
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół