nasiona marihuany

Led 80w cree 40x40x120

Wyszukiwarka Forumowa:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
To i ja sie wypowiem...
Przedewszystkim od du...y strony zrobileś defoliacje.... wycinasz to co ewentualnie przeszkadza nizszym partiom, czyli bez lst golisz od góry dojrzale liscie najlepij na "zygzak" i nie wszystko naraz.
A jesli juz wyciales caly dól to trzeba bylo od razu robic lst, bo w ten sposob zrobiles "parasol", wiec nie dziw sie ze glowny top przejął wzrost nad cała reszte.
Co do nadmiaru swiatla to mloda roslina przyjmie tyle ile potrzebuje, przed ewentualnym nadmiarem rośliny potrafią sie niezle chronić, musialbys naprawde srogo przegiąc.
I tak jak chlopaki piszą, problem chyba jest zakopany w ziemi, nie mniej jednak walcz ! Byc moze jakoś spektakularnie odbiją w dobrym kierunku i bedzie z tego jakas nauka na przyszlosc ;)
3mam kciuki.
 
Ostatnia edycja:

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
A dziury pod tymi doniczkami i wiaderkami zrobiłeś ?
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
To i ja sie wypowiem...
Przedewszystkim od du...y strony zrobileś defoliacje.... wycinasz to co ewentualnie przeszkadza nizszym partiom, czyli bez lst golisz od góry dojrzale liscie najlepij na "zygzak" i nie wszystko naraz.
A jesli juz wyciales caly dól to trzeba bylo od razu robic lst, bo w ten sposob zrobiles "parasol", wiec nie dziw sie ze glowny top przejął wzrost nad cała reszte.
Co do nadmiaru swiatla to mloda roslina przyjmie tyle ile potrzebuje, przed ewentualnym nadmiarem rośliny potrafią sie niezle chronić, musialbys naprawde srogo przegiąc.
I tak jak chlopaki piszą, problem chyba jest zakopany w ziemi, nie mniej jednak walcz ! Byc moze jakoś spektakularnie odbiją w dobrym kierunku i bedzie z tego jakas nauka na przyszlosc ;)
3mam kciuki.

Dziekuje za rady. A o defoliacji to poczytam sobie:) dziekuje za wypowiedz:) bede walczyl do konca nie bede wyrzucal roslinek

---------- Post Zaktualizowany 17:43 ---------- Data pierwszego postu 17:41 ----------

A dziury pod tymi doniczkami i wiaderkami zrobiłeś ?

Tak mam porobione min 5 otworow na doniczke
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
I masz racje zostaw ,nauczysz sie , tutaj Ci ludziska pomogą nauczysz się na tym nastepne zrobisz jak trzeba. A z defoliacjami itp daj sobie spokój narazie. pozdro
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Nastepny up szczerze powiem nie wiem ile maja dni bym musial policzyc ale nie chce mi sie he. Roslinki rosna tylko jeden goriila glue cos nie kwitnie wszystkie af kwitna oprcz tego nawet drugi goriil co jest w pudelku bo sercu ten wiekszy juz kwitnie jeszcze okaze sie ze to sezon he:)































 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ziomek widzę że tworzysz prawdziwe arcydzieło i suczki powoli ale rosną więc coś z nich będzie. Pozdrawiam i dalej obserwuje profil. A tym czasem łap bucha
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Pamietacie tego jack herera z lamanym szczytem? Teraz wyszedl bardziej topping na af��









 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Po 60 dniach Gorilla glue zaczela kwitnac:) a myslalem ze sezon sie trafil a jednak af







A tu ta sama odmiana tylko ze o 3 dni starsza:)























A tu gorilla glue po fryzjerze :)



A tu hindu kush ktory ma 60 dni na wegu



A tu po fryzjerze







Nastepny hh przed i po fryzjerze



 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 11382

Guest
Ziomal robisz straszną krzywde tym roślinom, one potrzebują liści do fotosyntezy, żeby swobodnie czerpać energie ze "słońca", fryzjera robi sie jak już mają naprawde bardzo gęsto, a Ty pozbywasz sie wszystkich wiatraków i potem rośnie Ci topek na lolka z rośliny, daj im spokój i daj rosnąć, pozdro
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Ziomal robisz straszną krzywde tym roślinom, one potrzebują liści do fotosyntezy, żeby swobodnie czerpać energie ze "słońca", fryzjera robi sie jak już mają naprawde bardzo gęsto, a Ty pozbywasz sie wszystkich wiatraków i potem rośnie Ci topek na lolka z rośliny, daj im spokój i daj rosnąć, pozdro

Ziomek potraktuj ten projekt jako experyment wic po dziekuj takim jak ja ze tak stresujemy rosliny itp zebyscie mogli zobaczyc ze mozma cos nowego zastosowac moze wyjdzie na plus moze na minus kto wie kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Nie patrze tu na plon bo jak mowilem palonka mam od hu*a bardziej traktuje jako nastepny exp
 
Ostatnia edycja:

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Parę osób cię zjechało ale ja tam bardzo lubię obserwować takie eksperymentalne projekty więc łap bucha i działaj dalej ;)
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Parę osób cię zjechało ale ja tam bardzo lubię obserwować takie eksperymentalne projekty więc łap bucha i działaj dalej ;)

Ja na te pare osob mam wy***ane:) niech mowia co chca a ja nadal bede exp z mj bo to kocham i nikt mi tego nie zabierze :) ja cos im nie pasuje to wy....lac z fotofelacji :) tu sie robi experyment a nie ja ilosc plonu czy wysokosc rosliny ale nie ktorzy nie rozumieja ze mtos robi inaczej niz on to juz zle . Wy***ane mam na takich ludzi.
 
Ostatnia edycja:

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Witam dzis scialem dwa male af i polowe jack harera reszte zostawilem i wczoraj przelaczylem hindukushom na 12/12 jeden mial 62 dni a drugi 39 dni na wegu wrzucilbym fotki ale cos nie moge :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół