• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Led Full spectrum z aliexpress. Ma to sens ?

czarodziej5

Member
Buchów
2
Jakie to jest standardowe, lekko matowe obicie? Nie wiem co masz na myśli.
Miałem kiedyś typowy namiot boxa i on był jak Folia aluminiowa, nie był jak lustro tylko taki jak by lekko matowy.
Nie wiem, czy i tak byś nie przegrzał. Dochodzi problem osuszania powietrza. Ale jak najbardziej, do CO2 obieg musi być zamknięty. Może być wlot i wylot połączony rurą spiro al i wentylator by powietrze było rurą chłodzone. Wentylator zprzężony z czujnikiem temperatury.
Do CO2 światła trzeba trochę więcej niż w standardowej uprawie.

U mnie problemem termicznym będzie panujaca Temperatura wokół boxa. Tam jest prawie jak na dworze, dlatego w zimę będzie trzeba grzać, latem zapewne chłodzić. Stąd pomysł żeby zamknąć to wszystko na próbę w lodówce która jest termoizolowana i grzać samą lampą :D Chyba trzeba by to było przetestować.

Góra Dół