nasiona marihuany

Led Spider Farmer SP1000 na samsungach opinie kupic czy robić ? vs box 60x60

Wyszukiwarka Forumowa:

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
ooo widzisz wisze kolejnego bucha a tak mnie zastanawiało czemu ten z led techa dedykowany do zasilaczy meanwell jest taki maly prawie tylko z pokretłem i nie ma podanych zadnych wartosci do jakiej mocy to obsluguje to juz cos zrozumiałem
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
ooo widzisz wisze kolejnego bucha a tak mnie zastanawiało czemu ten z led techa dedykowany do zasilaczy meanwell jest taki maly prawie tylko z pokretłem i nie ma podanych zadnych wartosci do jakiej mocy to obsluguje to juz cos zrozumiałem
Rzuć linkiem.
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Oj ale się wyspałem.
A popatrzmy co na forum wyskakuje.
1. zasilacze MW z wbudowanym potencjometrem typ a nie są polecane bo jest on kiepskiej klasy. Wszyscy tak pisali.
2. co wyskakuje na forum:

- ciekawy obrazek avatar.

34022.jpg


100 kom kręcony ? + 10 kom w szeregu przed aby zawsze świeciło trochę ?

Tak przy okazji zobaczyłem ile jest zdjęć paneli DIY na COB na forum.

ps: Jak to jest, że ludzie dają sobie na avatar brzydkie cycki: a nikt nie ma ładnych stóp ?

 
Ostatnia edycja:

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
zna ktos jakas inna firme gdzie mozna by kupic takie paski led samsunga lm301 ?? z led techem jest masakryczny kontakt i powiem szczerze ze boje sie w ciemno wysylac kasy moze jest jeszcze jakas alternatywa zeby takie ledy gdzies zamówić ??
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Czytałeś temat użytkownika kabaniec o oświetleniu?
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
ten na 1,5m/2 ? przeleciałem go teraz ale tam generalnie same gotowe lampy mi znow zalezy żeby puszczone były nisko i jednak ilosc diodek i rozmieszczenia swiatla przekonała mnie do budowy diy na tych paskach samsunga byłem juz ugadany z led tech ale kontakt się ***ał i stoje juz prawie 3 tygodnie i niewiem czy wysla czy nie ;/ stad pytanie czy ktos jeszcze poza led techem sprzedaje te lm301b w paskach bo mi pasuje budowa tej lampy
te gotowce kingbrite itp nie pasuja mi bo moc duza a rozmieszczenie lampy waska a dluga lepiej by mi umnie siadlo takich 10 lub 11 pasków 50cm to wyjdzie ok 980diodek 132w , 26370Lumena
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
co by nie zaśmiecać i nie tworzyć nowych wątków ktoś doradzi jak najlepiej podłączyć te paski ? równolegle czy szeregowo ?
poczytałem ze szeregowo do ok 7m mozna laczyc nie powinno byc spadku napiecia na ostatniej listwie ale w przypadku takiej lampy moze lepiej zrobic szeregowo zeby jednak nie bylo możliwości spadków ?
 

Tribulus

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
350
Buchów
675
zna ktos jakas inna firme gdzie mozna by kupic takie paski led samsunga lm301 ?? z led techem jest masakryczny kontakt i powiem szczerze ze boje sie w ciemno wysylac kasy moze jest jeszcze jakas alternatywa zeby takie ledy gdzies zamówić ??

Nie masz się czego bać znam 3 osoby tu z forum ktore już zamawiały i dostały wszystko ekspresowo
Ja w ogóle nic nie gadałem zamówiłem na stronce przelałem kase i za kilka dni miałem .

https://forum.haszysz.com/threads/b...w-miałem-kupować-a-zbudowałem-polecam.125781/

Paski łaczymy szeregowo po kilka szt w zależności od zasilaczy .
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
paczka już w drodze wcześniej kontakt był w miare jako taki ale że ugadany byłem na wiekszy rabat to dlatego czekałem ale z kontaktem się cos krucho zrobiło i przestali sie odzywac emaile wracały ze cos nie halo jakby im cos padło z komunikacja ale wkoncu się udało dało rade też się dogadać z 20% rabatem wiec jak ktos ma cierpliwość to mozna się z nimi jakoś dogadać ale dzieki za info zawsze to spokojniej na pake poczekam
ok jak dotrze bede to lepił wkleje tu co to wyjdzie :p
mi wyjdzie na lampie flo 9 pasków po 13,2w / 19v to szeregowo jeden za drugim polaczone bedzie git ? nie bedzie spadku na ostatnim ?kilka ich już wychodzi ale w metrach 4,5 to z netu wyczytałem ze do 7m mozna tak leciec pozniej juz tylko rownolegle
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
nie bedzie spadku na ostatnim ?
Przy połączeniu szeregowym nie ma możliwości spadku na ostatnim. Jakiekolwiek spadki przy połączeniu szeregowym, mają wpływ na każdy pasek w równym stopniu, więc wszystkie będą świeciły równo. Przy paskach/taśmach led 12V/24V występują spadki na każdej kolejnej taśmie, bo tam jest połączenie równoległe przy szeregowym łączeniu taśm do siebie. Połączenie szeregowe wielu pasków jest najbardziej korzystne.
 

Tribulus

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
350
Buchów
675
mi wyjdzie na lampie flo 9 pasków po 13,2w / 19v to szeregowo jeden za drugim polaczone bedzie git ?

Ile jest w specyfikacji zalecany prąd w mA od tego zacznijmy .
Wtedy możemy coś zacząć szukać resztę już podałeś .

Czekaj coś w temacie widzę
Czemu zasilone tak niskim prądem ?
Zasilacz będzie trudniej znaleźć na to napięcie i prąd do tego to strata materiału xd
daj zasilacze z regulacją ściemniania 1050 mA lub 1400 mA ( mogę ci poszukać coś na tyle pasków ) i sobie zmniejsz potencjometrem do wymaganej przez ciebie mocy będziesz miał w razie większego namiotu bez żadnych dodatkowych ingerencji tylko podkręcisz na maxa

Daj linka do pasków
 
Ostatnia edycja:

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
jest juz zasilacz 350mA-700mA
przy 700mA kazdy pasek daje moc 13,2 w /19v , 2716lumena
zasilacz ma podane wartosci minimum przy 350mA 107v i max przy 700mA 214v moc 150wata to chyba powinno byc ok ?
lampa bedzie smigac max 9 lub 10 pasków czy w sumie przy 9 dajmy na to na flo beda to laczne parametry pasków =
plus minus 118wata przy 882szt diod / 171v , 24444lumena przy max 700mA wymiar lampy powinien wyjsc ok 60x50 pod box 0,70x0,70 powinno byc ladnie doswietlone , mial byc spiderfarmer lub cos podobnego bestva p1000 itp ale one faktycznie male sa i po poradach tu dziesz sympatków tego forum przekonali mnie do zbudowana takowej lampy :)

tych poleci 9 sztuk https://www.led-tech.de/de/50cm-Alustreifen-mit-98x-Samsung-LM301B-LEDs-3000k
a te na vega poleci 7 sztuk https://www.led-tech.de/de/50cm-Alustreifen-mit-98x-Samsung-LM301B-LEDs-5700k
jesli bedzie to za mała wydajność najwyzej przesiade sie na 1050mA ale chyba powinno byc git przy takiej sprawnosci 2,83 µMol/joule
 
Ostatnia edycja:

Tribulus

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
350
Buchów
675
Ty wszystko masz już wyliczone :)
Tak jak piszesz będzie ok .
Śmiało możesz dać 10 nawet do tego zasilacza będzie akurat jak ci zalega ..
jesli bedzie to za mała wydajność najwyzej przesiade sie na 1050mA ale chyba powinno byc git przy takiej sprawnosci 2,83 µMol/joule
Rozwalisz system xd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół