nasiona marihuany

[LED][SzafkoBox][0.1m2][Main Lining][TNT KUSH] #2

Wyszukiwarka Forumowa:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Projekt #2 oficjalnie otwarty

projekt#1

Co się zmieniło? Światło i wiatraki mieszające.
W kwestii słoneczka, temperatura barowa i moc jest taka sama jak poprzednio - 8x10W, zmiana zaszła jedynie w strumieniu światła, który jest ok 20% mocniejszy.

Trening. Jak poprzednio Main Lining, z tą różnicą, że tym razem 8 odnog zamiast 16.

Modyfikacji uległ tez system nawilżania. Rura w okregu zamiast jednej dużej dyszy.

20171125_054800.jpg


Medium jak zawsze BIO, EC1, będziemy doprawiac we własnym zakresie:)
Dodatki go medium - Mikoryza
Nawilzacz - 5L "Zabka" z podprowadzona rura przez wlot pasywny.
Wentylacja - 1x120mm wyciagajacy, 2x120mm mieszajacy, wlot pasywny.
Sonda Temp/Higro (28c/70%)
Miernik pH
Nawozy - W pełni naturalne i organiczne nawozy
Wielkosc boxa - 29x35cm h 60cm (1sqft)

Odmiana - TnT Kush
100% indica
THC: (18-22%) CBD:

20171125_150237.jpg
 
Ostatnia edycja:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Za pomysł na efektywne (i efektowne :D ) rozprowadzanie mgiełki z nawilżacza lecą propsy! Proste, skuteczne i estetycznie zrobione - to lubię! Będę zaglądał... POWODZENIA! <peace>
 
S

Shquo

Guest
Zasiadam w pierwszym rzędzie i czekam aż ten kush zrobi niezłe boom <shiza>
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Dziekuje Panowie:)

@matsuda
Nawilzacz to był chyba strzał w 10tke, nie dość, że 2 razy mnie wody zużywa to jeszcze lepiej wilgoc rozprowadza, zobaczymy jak będzie się sprawowac później:)

@shquo
Dziekuje:) Zawsze miło jak ktoś dopinguje:p

@młody
No witam^^
Nie mogłem już usiedzieć i patrzeć na pusty box :p
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Tez mam problem z nawilzaniem w mikroboksie... być może skorzystam z twojego patentu, dzieki:smokee: i powodzenia!
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Nie, wszystko jest pod minimalnym skosem, dzięki czemu nadmiar wraca do nawilżacza:)
 

lukasz8908

Active member
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
26
Buchów
0
Możesz pokazać jak przymocowaleś tą rurkę do nawilżacza? Tez muszę pomyśleć o takim patencie na następny grow<peace>
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Końcówkę owinalem folia bąbelkową i wcisnalem na ścisk. Trzyma się bardzo dobrze i co najważniejsze jest szczelne. Drugi koniec nacialem wzdłuż i zrobiłem lekki stozek zabezpieczajac tasma izolacyjna (trzyma juz 3 uprawe) dzięki takiemu rozwiązaniu mogę w dowolnej chwili odpiac rure od nawilżacza i np iść nalać wody:)
20171201_011323.jpg
 

lukasz8908

Active member
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
26
Buchów
0
Dzięki za foto. Zainspirowles mnie i napewno przy następnym grow tez zmontuje coś takiego bo utrzymanie wilgotności na wegu to mój problem przez co wszystkie automaty zaczynają u mnie flo zbyt wcześnie... do tej pory używałem tylko spryskiwacza a to dość upierdliwe i nie zawsze mam na to czas. Pozdro i powodzenia ziom
 

lukasz8908

Active member
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
26
Buchów
0
Czemu? Zazwyczaj kwitną mi po około 18-20 daniach przy wilgotności około 50% i nie są tak okazałe jak bym chciał
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Automaty nie zaczynają flo wcześniej z powodu niskiej wilgotności, tylko zaczynają kwitnąć zanim osiągną zadowalające Ciebie rozmiary... polecam olać automaty i pójść w sezony. A jeśli chcesz AF to zaopatrz się w nawilżacz i problem spowolnionego przez niską wilgotność wzrostu na wegu będzie rozwiązany. :thumright:
 

lukasz8908

Active member
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
26
Buchów
0
Dokładnie o to mi właśnie chodzi, źle to wcześniej napisałem :) narazie reg sobie odpuszczam ze względu na czas ale thx
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół