nasiona marihuany

[LED V-TAC][0.25m2] - NN sezon fem. + Girl Scout Cookies x Red Poison AF fem - jak do tego doszło nie wiem.

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Chłopie, totalnie odjechana faza, idź pan do chu*a.. może wypita wcześniej flaszka i blant spotęgowały, ale przy zamknietych oczach fraktale, przy otwartych piękna dżungla i ogólnie mega, choć intensywnie.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Tak miało być :D
McKennaii mój ulubiony,2,5g w lemon teku mnie kiedyś wystrzeliło,najmocniejsze wizuale,teraz z powodu toleracji już nie to samo :(Jak jem słabsze grzyby to już wogóle lipa.Przerwę muszę zrobić dłuższą ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
:tiphat:
Przyoftopie se a co..
Kennaii fajnie wchodzi w kolorofon i wizual, dobry skurczybyk... Jak ktoś ma sporą tolerke to ten grzyb to taki pewniak co zadziała, Matias to samo choć zupełnie inne tripy. Ostatnio pokusiłem się o kompozycje własne i tak już se bede celebrować raczej zawsze.
Jak chce mental revolution, czy tam coś mnie gniecie na duszy ale świadomie nie mam pojęcia co to tam z tyłu głowy zalega to miele 2giety matiasa i 2giety b+ (taki mix testowałem klinicznie) i wrzucam to w mixie na jedną wrzutkę, to na samotny mental tripping w ciszy i najlepiej po ciemku.
Testowałem takze 1.5g McKennaii i 2g mex cubs'ów, także na jedną aplikacje. Tyle, że ja po prostu wsypuje zmielony mix grzyborów do ryja i zapijam byle czym co nie jest gazowane hehe, ten mix Mexyk&Kennaii to normalnie poezja jak pierwszy raz na kwasie, kolory, wizuale, śmiechy, one love, natuta, jointy i trwaj chwilo, gibaj się sosenko i kręćcie się chmurki hehe.

Uf. Koniec. Grzyby są spoko!

No i czekanko na pełne wyniki ważenia, aż ciekaw jestem co to z Subem będzie hehehe.
✌️
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Uf. Koniec. Grzyby są spoko!

No i czekanko na pełne wyniki ważenia, aż ciekaw jestem co to z Subem będzie hehehe.
✌️
Grzyby wywołują strach który zostaje na zawsze. Taki nieusuwalny który czeka aby..... Co ze mną będzie ? Pewnie czeka mnie śmierć. Pozdro.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
:tiphat:
Ścięte sezony NN zostały dziś zważone.Niestety zeschły się aż za bardzo.Jak nadać im pożądaną wilgotność?

Sezon 1 NN 22,96g (wogóle nie pachnie...)

DSC02968.jpg


Sezon 2 NN 23,41g (ładnie pachnie,dziś będę testował :D )

DSC02969.jpg


A teraz małe podsumowanie :

Sezon NN nr 1 22,96g
Sezon NN nr 2 23,41g
Girl Scout Cookies x Red Poison AF (Rumcajz Seeds) 24,32g
Bloody Skunk AF (Sweet Seeds) 17,08g
Suma 87,77g
Wydajność/sprawność mam 1,13 G/W

Ja tam Panie @sub23 jestem zadowolony.Tym bardziej że to moje pierwsze grow gdzie błędów było sporo.
Dziękuję za uwagę,dziękuję za rady i pomoc.Administracja można zamykać :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół