nasiona marihuany

Legalizacja 2021

Wyszukiwarka Forumowa:

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Też jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Wyjdzie, wyjdzie.. obecny projekt złożony w sejmie raczej przepadnie w czeluściach zamrażarki. Natomiast w inicjatywie wolnych konopi w której uczestniczę, zbieram podpisy i do której polecam dołączyć naprawdę dużo się dzieje.
Jest masa specjalistów, przytaczane są wątki ekonomiczne, poparte analizami. Ogólnie do tematu wreszcie ktoś podszedł profesjonalnie.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
572
Rozwiązań
1
Buchów
415
Wnekonopie faktycznie przeginają. 200g na własny użytek, dodatkowo ileś tam na wyjazd chyba 30g? Bądźmy poważni.
4 krzaki i 5g również się rozmywa z sobą.
Na początku miało być na osobę, później na gospodarstwo bo wiedzieli czym to będzie pachnieć.

Mi osobiście wystarczyła bu ustawa na 1 krzak o te 10g przykładowo, wiem że nadal się to rozmywa ale bądźmy poważni, 200g to może jedynie i bardzo chorzy spalą, na jak upale 5g w miesiącu to będzie git.

Uważam że coś takiego, domowa uprawa powinna być obligatoryjnie zgłaszana że coś takiego mamy, a nie samowola.
Idziesz do gminy dają ci pozwolenie i uprawiasz sobie tego jednego krzaka i już.
Mi by to odpowiadało, mogą nawet kontrolować sobie raz w miesiącu żeby pokazać czy coś.
Jestem również za legalizacją, ale żeby to miało ręce i nogi, a nie jakieś wartości oderwane od rzeczywistości.
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Wnekonopie faktycznie przeginają. 200g na własny użytek, dodatkowo ileś tam na wyjazd chyba 30g? Bądźmy poważni.
4 krzaki i 5g również się rozmywa z sobą.
Na początku miało być na osobę, później na gospodarstwo bo wiedzieli czym to będzie pachnieć.

Mi osobiście wystarczyła bu ustawa na 1 krzak o te 10g przykładowo, wiem że nadal się to rozmywa ale bądźmy poważni, 200g to może jedynie i bardzo chorzy spalą, na jak upale 5g w miesiącu to będzie git.

Uważam że coś takiego, domowa uprawa powinna być obligatoryjnie zgłaszana że coś takiego mamy, a nie samowola.
Idziesz do gminy dają ci pozwolenie i uprawiasz sobie tego jednego krzaka i już.
Mi by to odpowiadało, mogą nawet kontrolować sobie raz w miesiącu żeby pokazać czy coś.
Jestem również za legalizacją, ale żeby to miało ręce i nogi, a nie jakieś wartości oderwane od rzeczywistości.
Spójrz na to od strony logicznej. Ustawa nie wskazuje że jest to w pełni legalne ale że nie popełniasz przestępstwa.
Druga sprawa jak ty sobie to wyobrażasz...? Prawo pozwala ci posadzić np jeden krzak, dwa nie ważne przyjmijmy że 4 albo nawet i jeden.
Z jednego w kontrolowanych warunkach możesz uzyskać nawet 300g i co wtedy? Masz wypie****ić 250g?
Właśnie teraz jest to logiczna propozycja. Możesz 4 krzaki, z tego nie możesz uzyskać więcej niż 200g. Ale kto ci każe to spalić w tydzień miesiąc czy nawet rok?
Wg ciebie 1 krzak i 10g było by ok? No niestety nie..było by tak samo chore jak obecnie... Doprowadziło by do tego iż każdy kto zdecydował by się na legalna uprawę popełniali by za każdym razem przestępstwo z uwagi na to iż zwykły automat w 40 dniu życia już przekroczył by dozwolona ilość dlatego że mowa jest o suszu czyli liście topy łodygi.. długo by gadać ale sądzę że z krzaka z którego otrzymasz 50g suchego odrzutu całości tj liście łodygi jest 150g. Czyli te 200 g nie jest wcale tak dużo. Oczywiście opisałem skrajny przypadek ale właśnie oto chodzi aby prawo uwzględniało skrajne przypadki.
Dla mnie było by super. Jeden grow na rok legalnie . Jestem samowystarczalny i nawet mógł bym tym darmozjadom odprowadzić podatek od uprawy.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 80704

Guest
Przegraliśmy bitwę ale nie wojnę.
Projekt zablokowany/odrzucony przez marszałek sejmu
(widząc jak ona wygląda ciągle wściekła, to nie dziwota - mafia też widać ma się dobrze w tym kraju)
Także nadal będą nas karać za wbitke 0.1g niestety (growing nadal niebezpieczne zajęcie)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
Przegraliśmy bitwę ale nie wojnę.
Projekt zablokowany/odrzucony przez marszałek sejmu
(widząc jak ona wygląda ciągle wściekła, to nie dziwota - mafia też widać ma się dobrze w tym kraju)
To i tak dużo lepiej niż np w Niemczech, tam nawet nasiona są nielegalne . . . jakaż tam dopiero musi byc mafia . . . :)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,169
to było niedoprzewidzenia
nie wiem czemu ale mi google jako skojarzenie wypluł to =>

1187681937_904039-4d6786777239bd7ec44781bd436936b9.jpeg


Nawet w NZ to nie przeszło w referendum. A ludzie łudzą się, że w Polsce przejdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół