LEGALIZE IT - czyli GGS, ORION, WARR, #YSZOWE GENY

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
549
Buchów
1
Siemanko,

przyszła pora i na mnie...


Na początek słowa wstępu: z nasion które kiełkowałem, a było ich 50, udało mi się wykluć wszystkie oprócz nasion Oriona, nawet forumowe przejawiały wysoki procent kiełkowalności z czego jestem dumny. Za to GGS robi robotę. Panny stały pierwsze dni w kubeczkach na otwartym polu, nie powyciągały się ale pokrzaczyły wydaję mi się. Nie są za duże ale ładne.

Roślinki są jeszcze młode, ale nie spieszyłem się w tym roku w kwietniu :)

Producenci/odmiany:

  • GGS: 100 % KIEŁKOWALNOSĆ wszystkich: HK outdoor x3, HKxDB x3, GG outdoor x3, GGxAM x1, GGxAH x1, NepalxHKxHK x2
  • ORION: Passion 1 x Purple Power ( został tylko 1), OG Kush Outdoor ( też tylko 1 się ostał), Maroc x Orange Bud ( też niestety 1... ) no comment.
  • WARR: również 100%: Ambrosia x Hashkush x3
  • Forumowe geny: automaty od STRACHU, ZAWISZA CZARNY, CHOCI, JIM CARREY oraz sezonówki od: Rizzo, Jim Carrey, Kunecat. Niestety wszystkie sezonówki przepadły jak były jeszcze w kubeczkach, sory panowie, ***any złodziej... Mam nadzieję, że uda mi się to zrekompensować jakoś. Zostały forumowe automaty.

Ziemia: po 50 L ziemi kupnej do kwiatów pod każdą sztukę, mam również poletko do wykorzystania, coś tam dosadzę na nim jak będzie trzeba, na razie rosną na nim 2 x NepalxHKxHK, ziemia spotowa przekopana wcześniej i nawożona. Pod automaty po 10 L.
Nawozy: głównie guano do podsypywania, jeśli będzie trzeba to azofoska, Atami grow, polifoska, opryski z tytanitu, dolomit, opryski z siarczanu magnezu, opryski z plagron boost, green sensation. Wszystko zależy jak to się rozegra.
Treningi: topping na sezonówkach, lst na automatach.
Spoty: 3

Pierwszy desant był parę dni temu, mam 3 spoty więc zdjęcia reszty wrzucę kiedy indziej, GGS oraz rozbitki Oriona poszły na spota, i wyglądały rośliny tak:Sory za jakość zdjęć, robione w nocy i nie widać zbytnio ale roślinką leci 4 pięterko, za miesiąc jak się będzie dużo więcej dziać będę miał już lepszy aparat :D

A tak wyglądały dzisiaj:

GGxAH


GG outdoor

HK oudoor:


Zdjęcia reszty odmian wrzucę na dniach, i tak to dopiero początek przygody hehe.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 66767

Guest
Ładny ogródek będzie na 1 zdjęciu:thumright:Będę zaglądał i powodzenia żeby ci już więcej nic nie za***ali.Pozdrawiam<peace>
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
No ładnie sie zapowiada szkoda tylko że tyle roślin straciłeś,bede zaglądał dał bym buszka no ale nie moge jeszcze :D
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
549
Buchów
1
Podrzucam fotki GGS`ów, bez HKxDB, oraz Ambrosie od WARR`a. Rosną zdrowo i widać, że na jesień będzie ciekawie <lol>
Automaty oraz resztę sezonówek takich jak: OG outdoor , HKxDB oraz Passionki wrzucę w następnym upie pod koniec czerwca.
Dziewczyny wyglądają obecnie tak:

MarocxOrange BudAmbrosiaxHashkushGGxAMGGxAHHK outdoorGG outdoorNepalxHKxHK na poletku, 100% ziemia spotowaNastępny up dopiero za około 2-3 tygodnie, żeby było co pokazywać, póki co rośliny nie wyróżniają się z tłumu ;)

Bless Ya
 
Ostatnia edycja:

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Obserwuj tego hashkusha od warra. Mi połowa z 40 wyszła samców (takie femy). Żaden producent mnie tak nie wyruchał, jak warr.
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
549
Buchów
1
Obserwuj tego hashkusha od warra. Mi połowa z 40 wyszła samców (takie femy). Żaden producent mnie tak nie wyruchał, jak warr.

Dzięki za ostrzeżenie, mnie już w tym sezonie Orion wyruchał, więc jeśli i warr dołoży swoje 3 grosze to się wk***ie na maxa. A co do tego hashkusha to 2 z 3 wydaje mi się ale lada moment albo zaczną kwitnąć albo własnie pokażą jajca... bo główny szczyt robi się dziwny. Nie wypuszcza już jakby nowych pędów.
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
549
Buchów
1
Spontaniczny UP


Z racji tego, że zapowiadają upragnione deszcze, wybrałem się spota żeby podsypać pierwszy raz po pół garści azofoski, niektórym dolomitu również. Roślinki rosną zdrowo, tylko susza doskwiera w moim regnionie.

W przyszłym tygodniu dosadzam na spota: 4x Hindu KushxDiesel Berry, rośliny siedzą w kubeczkach już ładny tydzień i rosną zdrowo jak kazdy GGS.

Jedna z roślin WARR`a tj. AmbrosiaxHashKush zaczęła już kwitnąć, dziwne ale zobaczymy co z niej będzie, natomiast druga pokazała jajca po ponad 3 tygodniach życia i została usunięta ze spota w trybie natychmiastowym. Oby tylko jedna, bo ostrzegał mnie Puchacz o ryzyku pokazywania jajec bardzo wcześnie, i nie mylił się. Reszta roślin rośnie ok.

Za parę dni idę na spota zrobić oprysk z tytanitu i może coś jeszcze na weg, florovit jakiś.

Jajarz Hashkush:
Kwtinący Hashkush <lol>
Rośliny od GGS

GGxAMGGxAHHK outdoor #1HK outdoor #2HK outdoor #3GG outdoor #1GG outdoor #2GG outdoor #3Następny UP jak rośliny podrosną, bless ya!
 
U

Usunięty 24144

Guest
Spoko to wygląda, będę zaglądał jak mi sie wyświetli, pozdro
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
kiedy jakiś up? pewnie dużo się zmienilo przez te 2 tyg
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
549
Buchów
1
Salem Alejkum

Minęło 2 tygodnie od ostatniej wizyty, rośliny nie przejawiają żadnych niedoborów, według mnie rosną zdrowo i dosyć szybko. Dostały oprysk z tytanitu + florovit NPK 5,5-5-5 z mikroelementami zapobiegawczo. Wszystkie dostały po garści guano, które bardzo dobrze sprawdza się na out, zawsze go już będę używać, to taki zastępca dolomitu z potężną dawką fosforu, Mg i Cu.

GGS - NAPRAWDĘ POLECAM ! ! ! rośliny rosną jak marzenie, mimo, że wysadzone były w połowie maja. Przejawiają potężny wigor.

Fotki głównie GGS`ów. Nie wszystkie udało mi się ująć tak, aby było coś widać, wybaczcie ale słońce świeciło strasznie. W przyszłym miesiącu będę mieć już lepszy aparat, wiec jakość fotek się polepszy.

GGxAH
GGxAM
HK #1HK #2HK #3GG outdoor #1GG outdoor #2GG outdoor #3Maroc x Orange BudMłodziutki OG Kush outdoorKwitnąca Ambrosia x Hashkush ( wyszedł z niej automat jak widać ... )
Ambrosia x Hashkush #2 ( też kwitnie...)A teraz poletko, które miało być zajęte przez Regi forumowe, ale zostały skradzione tak jak pisałem już dawno temu. Obecnie rośnie na nim 2 x NepalxHinduKushxHinduKush oraz Passion#1 x Purple Power.Nepal #1Nepal#2Passionek
Mam jeszcze 3 razy HKxDB od GGS, oraz Automaty forumowe, które rosną na innych spotach, ale ich fotki wrzucę przy następnym UPie.

Pozdrawiam i życzę wam out`a bez problemów. TetraHydroCanna
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

Góra Dół