nasiona marihuany

Legalne rośliny psychoaktywne

Wyszukiwarka Forumowa:

JezykFM

New member
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
2
Buchów
0
Jak sobie dobrze czady powkręcasz to majerankiem się upalisz :p
 

Rasta_Lion

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2010
Postów
58
Buchów
0
Mak lekarski- Można z tego robić opium, kompot i parę innych rzeczy.Często na wiosnę można znaleźć.Jak się nie chce łazić po chaszczach itp. to nasiona można kupić na allegro, ale jak ostatnio patrzyłem to strasznie zdzierają - 3,50 za 30 nasion plus 5,50 wysyłka.Konkretniejsze informacje można na hyperrealu znaleść.
 

majlou

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2010
Postów
329
Buchów
0
jakby ktoś myślał o chmielu, to od razu mówię że nie działa
 
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
14
Buchów
0
nie nie:) aż tak zdesperowany nie jestem:D pozostanę przy stałej rozrywce:)
chociaż intrygują mnie wszystkie substancje halucynogenne od zwykłej psylocybiny do DMT:crazy:
 

MłodyP

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
378
Buchów
0
A co z tym muchomorem? Czy to nie zbyt hardkorowe? Zioło jest zioło, nikogo nie zabiło, a muchomor tak
 

Tx2 PFK

Member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
16
Buchów
0
Serdecznik Syberyjski

Serdecznik Syberyjski jest srodkiem psycho mam ponad 3k nasion ; )
 
D

delete

Guest
nie nie:) aż tak zdesperowany nie jestem:D pozostanę przy stałej rozrywce:)
chociaż intrygują mnie wszystkie substancje halucynogenne od zwykłej psylocybiny do DMT:crazy:

jak chcesz to jedz, widzisz po tym ludzi głosy i rozmawiasz z nimi, wszystko wydaje się takie jaskrawe / pomarańczowe i prawdziwe, jak zjesz przypatrz sie na dłoń to bedzie wygladala jak kobiety taka delikatna i i w ch*j jasna,w sumie gdzie sie bedziesz przyglądać to zaraz sie zmienia w inny kształt albo postać :zombi:. Jak wchodzi faza to aż nosi człowieka, robisz sie blady i rozpie****a ci źrenice jak po dobrych kołach. 1 godz po wejściu fazy film ci sie urywa i nic nie pamietasz a tak naprawde to chodziłeś na kolanach i zbierałeś kamienie pytajac sie kolegi czy chce jagody, jeżeli palisz fajki nałogowo to pewnie co 5min bedziesz palil niewidzialna szluge (nieważne ze masz paczke w kieszeni) mózg dziwnie po tym działa i automatycznie wyciagasz szluge i ja palisz choć jej nie masz, zazwyczaj kapiesz sie jak juz jest pojara ze tam nic nie ma i idziesz dalej (wszyscy palacze tytoniu tak mieli po zażyciu bieluńa). Jadłem to, i szczeże nie polecam ludziom ze słabą psychiką, gdyż paru ziomków mniało naprawde żle po tym, jeden wyrwal kontakt w domu i chodził z nim w kułko przez 2 godz mam to jeszcze nagrane na tel :p a drugi sie rozebral i poszedl do domu w samych gaciach, nie mogłem go zatrzymać, mowil co chwile ze musi isc cos zjesc, a w jego oczach było takie straszne otępienie poprostu pustka i niewiedza totalna wiec go odprowadziłem do domu i wruciłem do reszty aby nic se nie zrobili ( ja byłem w tedy tylko nastukany zeby ich ogarnac wrazie czego), na drugi dzien dowiedzialem sie ze wyszedł i stal pod swoim domem i ruchał cień/wiatr ? stał w miejscu i sie kołysał na boki. Po czym wpadł zpowrotem na chate i zaczoł nam wszystkim robić kawe i rozmawiać z nami ( nas tam nie było), jego matka sie przestraszyła i zadzwoniła na policje, nie szczelil z dupy i wszystko sie dobrze skończyło. Nie sory !!! powiedział policji gdzie to rośnie i wy***ali calego krzaka xD typek potem dostał bęcki za to bo tam jeszcze troche szyszeczek wisiało.


SKUTKI UBOCZNE :

na drugi dzień nie przeczytasz sms, bo zwrok pada nie wiem czemu :crazy:
możesz mieć małe halucynacje typu latające muszki owocówki koło światła albo coś tego typu, tylko wizualne.

I pewnie zdarzy ci sie zapalić niewidzialną szluczke ;)
 
D

delete

Guest
Nie polecam nikomu bieluna , nikomu kto jest pazerny na haj i nikomu ze slaba psycha . LAtwo przedawkować . Moj znajomy za***ał sobie bielunia ... odpie****ał bardzoooo . Gorzej co było z nim pozniej , jak juz ' wytrzezwiał ' - nie zrównoważona psychika , dziwne zachowania , typowe dla psychicznie ***niętych .. szkoda że juz niepamietam konkretnych histori co robił . Ale dlugo dochodził do siebie - pare miesiecy .
Wracając do tematu . Słyszałem kiedyś o Gałce Muszkatołowej (taka przyprawa dostepna w kazdym spoż.) ale niewiem jak to sie zażywa :( .
Słyszałem też a nawet próbowałem NITKI OD BANANA - takie nitki co odchodzą od skóry po jego otwarciu (kazdy wie o co chodzi) to sie suszy i pali . Spróbowałem raz i nie bylem zadowolony ale może za mało zjarałem (nabiłem jedną lufe ).. Efekt troche jak po nawdychaniu sie dymu z ogniska .. taki przyćmiony jesteś ..

.. nie ma co rozkminiać ... palmy zioło :bongo4:
 
S

sru

Guest
wilec błękitny - aka powój - zawiera LSA - pochodna LSD - ostatnia z fajnych rzeczy która pozostała na rynku po tych pieprzonych dopalaczach

allegro -> heavenly blue, morning glory -> reszta na hyperku, na tym forum gdzieś pisałem o ekstrakcie alkoholowym [chyba jest temat o LSA nawet]
 
G

Gość

Guest
Gałka muszkatołowa jest dostępna w prawie każdym sklepie , albo jest w paczkach taka jak przypawa albo jak orzech , po prostu to jesz :D Próbowałem nie do zjedzenia smakuje jak trociny zero efektów NIE WARTO ! :)
 
S

sru

Guest
Gałka muszkatołowa jest dostępna w prawie każdym sklepie , albo jest w paczkach taka jak przypawa albo jak orzech , po prostu to jesz :D Próbowałem nie do zjedzenia smakuje jak trociny zero efektów NIE WARTO ! :)
z tego co pamiętam z HyperR to gałkę wpierdziela się tylko w formie orzecha po zmieleniu i tylko wtedy działa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół