• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Leki psychotropowe - doświadczenia, opinie

6xT4

Active member
Buchów
0
To dobre pytanie bo jak szukasz fachowej pomocy psychiatrycznej na pewno tutaj jej nie znajdziesz.
Jak już to coś takiego : "17 lat jak nie palisz? Może w tym tkwi twój problem? Jaraj blanty, gandzia to lekarstwo na każdą chorobę!"

sub23

nudziarus offtopicus
Buchów
1,270
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

To dobre pytanie bo jak szukasz fachowej pomocy psychiatrycznej na pewno tutaj jej nie znajdziesz.

Ale o czym Ty teraz Dobry człowieku mówisz ?
Jeśli mi jest potrzebny jakikolwiek Doktor to Onkolog _ do końca życia _ muszę być pod kontrolą.
Takiego Tu na pewno nie znajdę.

Jak już to coś takiego : "17 lat jak nie palisz? Może w tym tkwi twój problem?

Ja nie mam z tym problemu. Nadal lubię tę roślinę i bardzo miło wspominam dawne czasy. Pozostał silny sentyment do. Uprawiałem na niewielka skalę dłużej niż paliłem. Bawiłem sie w Krzyżowanie i selekcje _ etc_ Hobby. Czy tu w ogóle można mówić o jakimkolwiek problemie.

Jaraj blanty, gandzia to lekarstwo na każdą chorobę!"

Myślisz, że to jest zabawne ;). Nie jest _ Full powaga ? Na pewno ma zastosowanie w medycynie i jest stosunkowo niegroźna w porównaniu do leków które ludzie biorą garściami bez zastanowienia. Ba: i Opiaty które są cholernie niebezpieczne są w pewnych sytuacjach jedynym wyjściem. Bla Bla Bla. Ja pisałem to poważnie i mnie Twoje przepraszam za _ nieco wredną opinie _ "pieprzenie" za bardzo nie bawi. Nie wydaje mi się aby w tym konkretnym wypadku było miejsce na wygłupy.

Zastosowanie rekreacyjne _ co kto lubi. 97% ludzi nie zrobi sobie krzywdy _ nie większą niż alko. dostępnym w każdym sklepie [ nie jesteśmy w Szwecji ;) ] Jednym zaszkodzi _ i nie powinni oni tego tykać _ innym nic nie będzie. W każdym razie według mojego bardzo małego doświadczenia _ taka prywatna opinia nie na temat _ to można odstawić z dnia na dzień bez żadnych efektów ubocznych.

Zdrowy off.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja:

Master8

Well-known member
Buchów
0
a ja myślę że alkohol to psychotrop, twardy narkotyk to jest (prymitywna używka na którym stoi gospodarka), niskie LD, wysokie prawdopodobieństwo szaleństwa...działka śmiertelna za pół dychy, jeśli wiesz o czym mówię, masz jeszcze bramę fizyczną, psychiczną, tradycjonalną, pokoleniową, alkohol to prymitywna używka manipulacyjna, no chyba że mamy bawić się manipulacją przyrody to można lecieć na całego

---------- Post Zaktualizowany 19:43 ---------- Data pierwszego postu 19:41 ----------

Ale o czym Ty teraz Dobry człowieku mówisz ?
Jeśli mi jest potrzebny jakikolwiek Doktor to Onkolog _ do końca życia _ muszę być pod kontrolą.
Takiego Tu na pewno nie znajdę.

Ja nie mam z tym problemu. Nadal lubię tę roślinę i bardzo miło wspominam dawne czasy. Pozostał silny sentyment do. Uprawiałem na niewielka skalę dłużej niż paliłem. Bawiłem sie w Krzyżowanie i selekcje _ etc_ Hobby. Czy tu w ogóle można mówić o jakimkolwiek problemie.

Myślisz, że to jest zabawne ;). Nie jest _ Full powaga ? Na pewno ma zastosowanie w medycynie i jest stosunkowo niegroźna w porównaniu do leków które ludzie biorą garściami bez zastanowienia. Ba: i Opiaty które są cholernie niebezpieczne są w pewnych sytuacjach jedynym wyjściem. Bla Bla Bla. Ja pisałem to poważnie i mnie Twoje przepraszam za _ nieco wredną opinie _ "pieprzenie" za bardzo nie bawi. Nie wydaje mi się aby w tym konkretnym wypadku było miejsce na wygłupy.

Zastosowanie rekreacyjne _ co kto lubi. 97% ludzi nie zrobi sobie krzywdy _ nie większą niż alko. dostępnym w każdym sklepie [ nie jesteśmy w Szwecji ;) ] Jednym zaszkodzi _ i nie powinni oni tego tykać _ innym nic nie będzie. W każdym razie według mojego bardzo małego doświadczenia _ taka prywatna opinia nie na temat _ to można odstawić z dnia na dzień bez żadnych efektów ubocznych.

Zdrowy off.

Pozdrawiam

1111111111111111111111111111111

Góra Dół