nasiona marihuany

Lektura o przypale i konsekwencjach.

Wyszukiwarka Forumowa:

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Witajcie Panie i Panowie.

Często i gęsto zastanawiacie się co będzie kiedy będzie przypał i jak się z tego wygrzebać.
Może opowiem moją krótką historyjkę. Morał na końcu.

Przyszedł ciepły lipcowy poranek 2016roku. Dzwoni dzwonek do drzwi.
-Kurier- hmm no to właź ,w końcu mam dużo paczek.
Wychylam się na schody i złudzenia się rozmyły.
No ku**a w sześciu to kurier nie chodzi.
No tak psiarskie. Wywala mi nakaz przeszukania i włażą. Wiedzą idealnie gdzie iść. Znają rozkład pomieszczeń.
Później się okażę że to taki roz***us mnie dał, a dał bo jechał nachlany samochodem i rozpie****ił się na 5 innych autach.
Do tego daltonista i bez prawka.
Owym roz***usem jest szwagier.Tak,tak. Raz widział że coś tam rośnie, ura bura co to nie on.
Mój błąd. Jednak pieski nie znalazły żadnych krzaków i niestety nie było hodowli a takie mieli info.
Jakież było ich zdziwienie.
Do pewnego momentu było mi nawet całkiem wesoło.
Niestety jeden wlazł gdzieś głębiej .....nosz ku**a... wytargał wiaderko uwaga uwaga.... z łodygami.
ch*j, badyle leżały tam ponad pół roku, na pewno nie klepią.
No to zostałem zawinięty i łup razem zemną.
Na szczęście moja żona na tyle ogarnięta że nie wyszedłem z domu a już dzwoniła do adwokata.
Nie zdążyłem dojechać na komendę a on już dzwonił i "absolutnie nie przesłuchiwać bez jego obecności".
Wszystko ładnie zważyli i ku mojemu zdziwieniu wyszło 75g (plus minus).
No to jak nie ma przesłuchania no to na dołek i niech prokurator myśli co zemną zrobić.
Na drugi dzień papuga juz czekał i oczywiście nie składamy żadnych zeznań.
Byłem wolny.
(adwokat na prawdę dobry).
Po kilku miesiącach wezwanie do prokuratora.
On wie że to jest zioło,wyszło 75g i oferuje mi 14miesięcy pajdy w samoukaraniu się.
Nie było absolutnie mowy o jakiś zawiasach.
Zarzut?
62par2 ustawa o narkomanii. Posiadanie znacznych ilości środka odurzającego od 1 roku do lat 10.
Ni chu*a, idziemy do sądu. Bo przecież w dalszym ciągu nie było wyników od biegłego sądowego.
Pewni swego że przecież badyle...pffffff
No to ruszyliśmy w niedługim czasie z rozprawami.
Sporo ich było.
5 razy sędzia dał karę porządkową dla biegłego za nie zrobienie ekspertyzy.
Przy kolejnym razie zagroził że złoży wnioski o cofnięcie mu uprawnień i o dziwo za miesiąc była ekspertyza.
Wyszło z tego takie zioło że pół miasta mogło się napizgać.
Oczywiście to wierutna bzdura. Wystąpiliśmy z wnioskiem żeby zrobić badania w innym mieście a ja pokryje całkowicie koszt.
Nie! sądowi to wystarczy.
No i zarobiłem swoje 14 miechów.
Kilka apelacji, zażaleń i udało się zdjąć 2 miesiące.
Hmm no to startujemy o SDE.
I tu właśnie robi się problem.
stawałem 6 razy, za każdym razem odmowa. Bo narkotyki.
No to odroczenie 1 i 2 po 6 miechów. można startować na warunek po 2x odroczenie wykonania kary.
złożyliśmy wniosek i sędzina od***ała go na posiedzeniu niejawnym i wystawiła nakaz doprowadzenia.
16 październik 2019r zawineli mnie.
12 miesięcy.
Jakoś poszło.

Teraz morały.

Nie ufaj absolutnie nikomu i sprzątajcie po sobie.
A do tego sądy są w ch*j nieprzychylne za sprawy z dragami.
Więc Panie i Panowie uwaga i z farcikiem.
 
Z

z\G/esio

Guest
Morał tej historii taki, że dobrze jest kiedy kobita jak najmniej wie a tym bardziej nie można ufać szfagrom :) No i od razu utylizujcie pozostałości po grow.
 

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Lampy , nawozy wiatraki to ich nie obchodziło.
Sprzątać trzeba wszystko co nielegal. Nie można robić jak ja (później).
A szwagier przylukał przypadkowo,dla tego od 6 miesięcy nic nie było robione. Jakoś coś tak czułem.
Jest wiele moich błędów do których otwarcie się przyznaje.
Jedyny plus jest taki że za ziółko można siedzieć w systemie P2P (programowo i na półotworku).
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Ciekawi mnie jak teraz relacje ze szwagrem wyglądają jak jakaś impreza rodzinna i zasiadacie do vódeczki :rambo:

ps. ten papuga to jakiś niedouk jak za 75g łodyg musiałeś 12 miechów od***ać, powinny w NAJGORSZYM wypadku wpaść zawiasy.
Morał z historii taki, że nie można zaniedbywać bhp i dopuszczać do takich sytuacji.
To normalnie powinno pod niską szkodliwość społeczną podjeżdżać, tym bardziej jak to same patyki ale zdaje sobie sprawę, że ich to ch*j obchodzi. Masakra
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół