nasiona marihuany

Lemon Haze Outdoor Fem [Bebook Flavour]

Wyszukiwarka Forumowa:

Xavery

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
240
Buchów
0
to sa AF ? :D pięknie zbite topy, próbowales juz ?:> :spalony:
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Palilem lemon haze wersja auto i powiem ci bebook fajne palonko, bardzo nastrojowe, dodaje energii i nawet mocne mimo, ze w opisie moc srednia ale dobrze kopie jak na af. Za to z przykroscia stwierdzam, ze twoje pozostale crossy af sa slabe jezeli chodzi o moc, wszystkie nawet podobne dzialaniem. czesc byla zbita czesc lisciasta jak cholera ale roznily sie tylko wizualnie i smakiem.
 

51015

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
45
Buchów
0
Lemon Haze auto, wysokosc około 120cm, super dzialenie jak mój przedmówca wyzej opisywał, jednym-dwoma słowami - mistrzostwo swiata do browara i nie tylko :) pobudza i nakreca pozytywnie.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
moje ledwo zebrały się do kwitnienia nie dawno, myślałem że będą wcześniejsze jak nie dostaną powera to nie zdążą kurde
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
moje lemony z zacienionej miejscowki zaczely juz kwitnac na poczatku sierpnia, troche sie zawsze ociagaja z wypuszczaniem jak to sati ale pozniej juz wybuchaja. Wyglada to na chwile obecna tak:





moze nie za wyrazne zdjecia, ale czuprynki dobrze widac :) Crosy z lemonem czyli es x lh jest najwczesniejsza, troche pozniejsza maroc x bwc x lh, tam sa po jednej sztuce i cztery lemony, wszystko juz kwitnie.

Za to na naslonecznionej miejscowce kwitnie orzadnie tylko es x lh, a reszta dopiero zaczyna, jednak nadrobi i nawet pewnie przegoni zacieniona miejscowke. Tak wyglada es x lh





obok jest lipny lemon co jako jedyny nie zaczal kwitnac, pozostale dwa z naslonecznionej rowniez juz zaczynaja wypuszczac coraz wiecej wlochow, do poczatku wrzesnia beda juz male czuprynki, czyli nie tak zle. Tu z lewej tez lemon co juz wypuszcza wlochy powoli, prawa holands hope co ani mysli o flo




Grunt zeby nie ladowac azotu, ciemne liscie to tego oznaka, od poczatku sierpnia juz powinny potas dostawac na wypuszczanie wlochow, tu akurat nic nie dostawaly totalny spontan. Te pozniejsze beda na srodek pazdziernika najwyzej, jak nie nadupiles azotu za duzo to bedzie dobrze
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Kumpel ma Lemony bebooka ale te się mocno ociągają jeszcze nie ma prefloverów nawet. Easy Sativa obok już w pełnym kwitnieniu, passiony za 2tyg ścinka, coś czuję że poleci do makumby. Będzie walczyć z ripenem
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
tutaj karzelek lh pozno sadzony, w ziemi spotowej bez podmianki. Na powiekszeniu widac juz wlosy, i to nie preflowery bo juz startuje. Fotka od zaprzyjaznionego kolegi. Pozdrawiam...



(maroc x bluwhitecanadian) x lemon haze f1 polamany przez zwierza

 
Ostatnia edycja:

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
Dobrze sobie dadzą radę w boxie od pestki do końca przy 12/12 ;>?

Jutro prawdopodobnie zasiądą w pojemniku , wrzucę jakieś foty co z tych lemonów wyjdzie ;)
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Nie probowalem powiem szczerze na 12/12, pewnie beda potrzebowaly z miecha zeby zatrybic z flo

Fota podeslana przez posejdona, dzieki wielkie...



 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Lemon Haze Outdor 2014

Witam, nie chciałem zakładać oddzielnego tematu, więc wklejam się tutaj.
Sezon dobiegł końca czas na wrażenia. Zacznę od albumu.


26.05 Małe siewki wylądowały na spcie

07.06
normal_20140607_110530.jpg


10.07
normal_hl2~1.jpg


25.07

normal_IMG_20140725_101847.jpg


15.08
normal_2014-08-15_10_07_29.jpg


29.08 Indukcja, dość późna ale dały radę :yeahh:
normal_2014-08-29_15_46_19.jpg


05.09 Od tego dnia liczyłem flo.
normal_lh_ladny_przod.jpg


13.09
normal_lh_sil_111.jpg


27.09
normal_lh_sil~1.jpg


06.10
normal_lh_sil~2.jpg


16.10
normal_widoczek.jpg


22.10 wszystkie główne odrosty zostały ścięte. 2 Dni później reszta. Roślina dała 267g suchej masy topów, nie licząc dolnych popcornów. Było by tego więcej ale na moje nieszczęście pogoda strasznie się spierniczyła w pod koniec jej życia i trochę w***ała pleszka. Wynik mimo wszystko genialny, rośliny mają potencjał. Nadzieja w tym, że kolega Bebook zmusi kolejne pokolenia do szybszego startu <peace>

Pałki dojrzałych kwiatów, srogo pokryte żywicą, za***isty stosunek liści do topów :yeahh:

normal_IMG_20141029_135450.jpg


normal_IMG_20141029_134959.jpg


normal_IMG_20141029_134942.jpg


lemonhaze%7E0.jpg



Podczas vega, zapach wogóle nie kojarzył się z mj. Zaraz po przejściu na flo czuć było wyraźnie słodycz cytrusów z nutką paliwa :) jednak nie jest to intensywny zapach. Rewelacyjnie zaś pachnie susz, akord bazowy typowego sqna, ale akord wysoki zdominowany przez cytrusiki. Jakbym zioła trzymał ze skórkami pomarańczy i cytryn.

Intensywność zapachu w skali do 10:
weg: 3
flo: 5-6
susz: za***ioza :sunny:

Moc: Jest to głównie sati z outdoora, więc nie oczekujcie AmnesiiHaze heh, jednak w porównaniu z Eską wypada za***iście dałbym śmiało 7/10 (esce 5-)

High: Czy z bonga czy z blunta wchodzi z 3-5 minutowym opóźnieniem. High czysty, klarowny. Typowa sati :jaraczz:. Gram w 2 bluntach i mamy wieczór z głowy. Nie jest to kanapowiec, więc przed snem nie polecam.
Włącza się przyjemna pompka i budujemy smoki z klocków lego! Po godzince śmiało sięgam po jeszcze bo naprawdę przyjemny w działaniu. Pobudza jak dobra, świeżo mielona kawa i motywuje do działania.

Smak: Dużo nie powiem, bo dopiero schowałem do currowania. Świeżo po suszeniu nie gryzie. Czuć słodycz delikatnie

Ogólnie polecam ten cross jeżeli ktoś ma cierpliwość do zbiorów na koniec października :}
Na indoorku też sprawuje się rewelacyjnie, ja na pewno do niego wrócę!

Dzięki Panie Bebooku za za***iste sionka! Sprawiłeś mi wiele przyjemności ;)
Jeżeli chcesz zdjęcia z tego raportu są do twojej dyspozycji.
Wielka syta piąteczka!

 
Ostatnia edycja:

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
No u mnie w boxie własnie jest ten lemon, jedna pestka jakaś dziwne korzenie na cała donice a wygląda na upośledzoną.

Fajna mocna , Fim'owana u mnie.

2014-10-27_12_03_07.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół