nasiona marihuany

Lemon Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
niewiele na forum jest o tej odmianie, dlatego pozwoliłem sobie założyć topik, żeby osoby, które miały z nią do czynienia mogły się wypowiedzieć.

ja kupiłem ostanio parę pestek tego straina (oj, bo tanie były no ;) ), zacząłem szperać po necie za growlogami itp. i po przejrzeniu zagranicznych forów muszę stwierdzić, że mam niedosyt info. zdecydowany.

jak ktoś uprawiał, uprawia, palił albo pali Lemon Kusha to wpisujcie wrażenia.


<peace>
 
D

delete

Guest
Ja obecnie uprawiam LK. Co prawda narazie faza weg więc niewiele moge powiedzieć. Obok lemona mam Iced Grapefruit w tym samym wieku. Niestety lemon jest troche w tyle, ogólnie mniejszy, nieco wolniej rośnie, troche się wyciąga, usychają (martwica) mu dolne listki , za to grape pelen wigoru, lepiej przyswaja nawóz, martwica jest znikoma ,mocny zbity niski.
 
Ostatnia edycja:

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
a masz jakie foto? powiedz jak toto pachnie.

dwa LK od wczoraj są w ziemi do wysiewu - zobaczymy jak to będzie.
 
D

delete

Guest
Jakies tam fotki mam na dysku. Ale narazie nie zamierzam ich wrzucać na forum - planuje skompletować ich nieco więcej i gdzieś w połowie flo otworze fotorelacje.
Jeśli chodzi o zapach to go za bardzo niema. Czuć coś dopiero po przyłozeniu kichawy do rośliny. Pachnie jak zwykły liść , z delikatną nutką konopi.
Ok 3 tydz weg.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
niestety nie sprawdzę LK, bo obie pestki tylko pękły i okazały się praktycznie puste w środku. niefart.

może innym razem go sprawdzę - teraz churcha kiełczę. ;)
 

Sromek

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
78
Buchów
0
Cześć,

Miałem ją w ostatniej uprawie razem z Big Grapefruit. Pierwsze co rzuca się w oczy to to, że ta odmiana jest bardzo mocno liściasta. Po za tym to bardzo przyjemny cytrynkowy zapaszek. Zresztą nie jest to wielki capiduch więc z zapachem każdy powinien sobie poradzić.

Z jednego krzaczka po 2 tyg. wega, 1 tyg indukcji i około 3 miechy flo, oraz pod lampką HPS 150W dała mi równiuteńkie 30 g suchego palonka (było by więcej ale o tym niżej). Flo było długie, a trichomy wiecznie przeźroczyste albo mleczne, myslałem że już nie doczekam brązów.

Po za tym trafiła mi się pleśń w głównym szczycie i musiałem wywalić ok 5 g. Wilgotność ok 50% ale inne odmiany były czyste. Zresztą sam top był mocno zbity i właściewie to spodziewałem się tego.

Teraz działanie:
Typowo na głowę. Działa pobudzająco. Po pierwszej lufce chce się iśc pobiegać ;) prawie bez gastro i zwały. Natomiast nie polecam łączyć z alko. Ja przynajmniej miałem nieźle psychodeliczną korbę po takim mixie.

Odmianka fajna na co dzień i na imprezkę pod warunkiem, że nie oczekuje się kanapowca. Generalnie jak ktoś nie chce wydawać dużo sianka i takie działanie mu odpowiada to jak najbardziej polecam. Ja osobiście już się raczej nie skuszę, wciąż szukam tej jedynej ;)

Pozdro.
 

Hasan18

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2013
Postów
140
Buchów
0
Siorka jest w UK i mowiła mi ze to jest za***iste jaranie ludzie tam bardzo sobie chwalą:)
 

Hasztrener

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2012
Postów
374
Buchów
0
Mam Lemon Kusha FEM w gratisie dostałem od Ganjafarmer, ale chyba poczekam jeszcze z sadzeniem bo mam kupować Amensia x The killing fields na grow w nowym boxie
 
W

WestBoy

Guest
Powiem tak, urosły mi w boxie 4 łądne roślinki 20cm'rowe i niestety tata mi je ściał przez co az mi lzy polecialy, ale powiem tylko tyle ze szybko jej rosna korzenie tzw. rozrastaja sie szybko, co do zapachu to same liscie pachnialy holandia co dawalo mi przyjemny zapach w pokoju ^^ Ogolnie nie lubi za duzo wody i przelanie jej czesto konczy sie albo zwiednieniem albo utrata czesci lisciastych lisci i tak jak wyzej ktos wspomnial tak jest bardzo lisciasta, jednym slowem ? Stoned-high ;)
 

zrulezzz

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
92
Buchów
0
Siema, uprawia ktoś z Was tą odmiane w tym roku (Female Seeds)? Bardzo dziwnie to rośnie. U mnie krzak ma już grubo ponad dwa miechy i nadal się wzbija w górę. Preflowery pokazał już ponad miesiąc temu ale nie kwitnie tylko rośnie. Nie wiem, czytałem na forum,że to może być wina pogody i rośliny rewegują, ale automaty tak samo? Kwiatek ma już spokojnie ponad metr a prezentuje się następująco:



Kiedy to kur***wo zacznie kwitnąć?
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
czytałem na forum,że to może być wina pogody i rośliny rewegują, ale automaty tak samo?


Lemon Kush to nie automat. No chyba, że w***ałeś się w temat Lemon Kusha z jakimś autosem to nie wiem co tam masz...
 

zrulezzz

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
92
Buchów
0
Dobrze prawisz, teraz to wszystko dobrze wyczytłem na stronie breedera. Pestki miałem od ziomka, który twierdził iż jest to auto.

Łap bucha!
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Lemon kush FS - bez treningu w 9 l donicy wyrósł potęrzny krzak- to zdjęcie z 2/3 FLO. Fajne palenie ze świerzym dymkiem. a pestki tanie jak barszcz-dwadziescia pare zł za 4 szt
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół