nasiona marihuany

LEONURUS SIBIRICUS (serdecznik syberyjski)

Wyszukiwarka Forumowa:
S

superadamcio

Guest
to juz nie doniczka to juz donica taka jak baniaki na wode mineralną w marketach te 5 litrów przeciesz to jest przesada taki to ma duzy korzeń ??
jezu chryste na doniczki(donice) nie zarobie :mrgreen:
przesadziłem juz troche z tymi serdecznikami 12 sztuk juz zasadzonych do około 1 litrowych doniczek jak po 5 litrów donice beda to jz juz nie wiem gdzie na to miejsce znajde pomyslimy dzieki :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Korzen to ma mniejszy od konopii... moze nie mniejszy ale nie ma takiego duzego glownego pedu wiec rosnie na boki. No niestety 5 litrow musi byc. Ja mam w donicy litrowej ale ja to trzymam tylko dla zabawy nie licze na duzy plon.
 
S

superadamcio

Guest
poczekamy zobaczymy co z tego bedzie :wink:
jeszcze jedno pytanko :)
ile nasion na donicke wrzucałeś??
ja tez nie licze na duze plony byle by było dobre :mrgreen:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Oczywiscie ze jedno na doniczke. Najlepiej to daj nasionka do pudelka po czekoladkach. W te dziurki gdzie kiedys byly czekoladki wsyp troszczeczke ziemi i tam kielkuj jedno nasionko w jednej dziurce. Potem te wykielkowane wsadz do wiekszych. Beda ci kielkowac 2 tygodnie nawet wiec nie ma sensu marnowac ziemi jesli nie wykielkuje.

Ja nie licze na plon z tej rosliny co ja trzymam w boxie... ale na nastepny rok chce WIEEEEELKICH zbiorow. Podobno z jednej rosliny mozna ukrecic 20 jointow (z samych kwiatow)
 
S

superadamcio

Guest
ja trzymałem we wodzie po 5 przez 24 h potem zasadziłem do malutkich doniczek i taraz juz czekam 2 dzień mam nadzieje ze któreś tam wykiełkuje te nasionka są małe i dziwne z wyglądu,czekam az coś z tego bedzie jak nic nie bedzie to poszukam zdjęc nasion bo te co mam są jakieś podejrzane :roll:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie nie... one takie dziwne sa. Ja tez bylem zdziwiony czy to moga byc nasiona :p

Po okolo tygodniu powinny ci pierwsze wychodzic z ziemi.

:arrow: http://www.herbshop.xt.pl/

Tu na jednej fotce masz nasiona serdecznika.
 
S

superadamcio

Guest
dzieki ale troche małe te zdjęcie z daleka widac ze to chyba to :wink:
stosujesz do nich nawóz jakiś ja mam biohumusa i nie wiem czy nie lepiej zwykłą wodą
podlewać,drogo w tym sklepie mają ja kupiłem za 5 zł,wiecej niz 50 sztuk było napewno nie liczyłem nawet ile ale mogło byc koło 100,na allegro znalazłem tak tanio :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jakos trzeba zarabiac :p

Dawalem zwykla wode a niedawno zaczelem dawac z biohumusem. Lekka roznice widac... liscie bardziej lsnia nabraly zywszego koloru. To nie jest wymagajaca roslina... a na pewno mniej niz mj.
 
S

superadamcio

Guest
No i od 3 dni zaczeły wychodzić 3-6 na doniczke ładnie przesadziłem z nimi ale chyba zbytnio nie nalerzy przesadzać puki nie zrobią sie wiekrze zauważyłem ze temperaturka jest bardzo ważna bo wczoraj jak juz sie zrobiło ciemno wsadziłem je pod kalorywer dziś patrze ze są 2 razy wiekrze niz wczoraj :shock:
 
K

kkk36

Guest
najwyrażniej. jusz kupiłem kilka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
K

kkk36

Guest
dopiero przyślą
a mam pytanko w jakich proporcjach mieszać mj i serdecznika??
żeby było 100% działania
 
S

superadamcio

Guest
Jak sprubujesz to bedziesz wiedział z serdecznikiem to jest róznie sam nawet moze działać jak konopia,moze to zalerzeć od kwitnięci serdecznika,dlatego zasadziłem tego tyle zeby brać z róznych okresów kwitnięcia plony jak juz bede wiedział w jakim okreśie kwitnięcia ma nawiękrzy power to sie podziele informacją, 8)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół