nasiona marihuany

Liście więdnieją :|

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
Siema, roslina rosła dobrze liscie byly świeze i wogole zdrowe, a teraz kazdy lisc praw8ie jest jakby troche zwiedly to ma takie pow8ykrecane koncow8ki przysuszone, mam zastosow8ane fim i lst na jednej z roslin sa odrosty kazde pietro ktore pow8staje z odrostu posiada jakies liscie z dziurkami jakby cosa jadlo je, nie w8iem co moze byc przyczyna ? nie uzyw8am zadnych nawozow8 itp, roslina jest na parapecie, mytsle ze to przez doniczke, jest dosc nie mala i sa w8 niej posadzone 2 rosliny, czy tonp moze byc przyczyna ?
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
no niewiem niea foty , to może być przelanie , albo właśnie na odwrót za mało wody
 
B

blancik

Guest
golota23, masz robale na roślinkach i to jest wlaśnie przyczyna calych tych problemów z twoimi roślinkami.
Pozbądz się za wszelką cene tych robaczków, one są bardzo malutkie, ale jak się przyjżysz to je zobaczysz.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
skąd ta pewnoś czyżby jasnowidz ??
 
B

blancik

Guest
yoyy napisał:
skąd ta pewnoś czyżby jasnowidz ??

golota23 napisał:
kazde pietro ktore pow8staje z odrostu posiada jakies liscie z dziurkami jakby cosa jadlo je, nie w8iem co moze byc przyczyna ?

ROBAKI :ncool:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
to nie wyjaśnia wszystkiego , to moze być np. jakiś owad który przylatuje
 
B

blancik

Guest
Owszem, przyczyn może być kilka, w każdym razie zaczolbym od poszukania robali, bo to w tym momencie najszybsza i najprostsza rzecz.
 
G

golota23

Guest
Roslina

Kiedy roslina miala za malo wody, ziemia byla sucha to liscie tylko opadałay wtedy podlewałem i automatycznie po chwili już były rozciągnięte i wyglądały dobrze, liscie miały plamki i mysalem ze te plamki to mszyce ale jednak nie bo chcialem jakby je zetrzec czy sciagnac heh no i sie nie dalo, zaraz poszukam jakis robakow i jutro przesadze moze cos pomoze
 
B

blancik

Guest
Re: Roslina

golota23 napisał:
Kiedy roslina miala za malo wody, ziemia byla sucha to liscie tylko opadałay wtedy podlewałem i automatycznie po chwili już były rozciągnięte i wyglądały dobrze,

Powinieneś też jak najmniej dopuszczać do takiej sytuacji, bo to w jakimś stopniu też wplywa napewno na rośline, a przynajmniej napewno na czas. I napewno zaraz tak po chwili to im się niepoprawi, z moich obserwacji wlasnej roślinki, to roślinka z takiego stanu, a kilka razy mi się tak zdarzylo mieć, zawsze po podlaniu dochodzila do siebie okolo 1-3 godziny nawet, i moim zdaniem wyrobionym na wlasnych dotychczasowych doświadczeniach roślina w momencie tej regeneracji po podlaniu, traci niepotrzebnie czas wlaśnie na samą regeneracje, bo zamiast rosnąć dalej to ona pierwsze musi wrócić do normalności, pelnych sil aby piąć się dalej.
Elooo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół