Od kilkunastu godzin nasze forum jest celem zmasowanego ataku DDoS, który powoduje zwiększone obciążenie serwera i może skutkować spowolnieniem działania strony, błędami podczas ładowania oraz okresowymi przerwami w dostępności serwisu.
Pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych zabezpieczeń oraz ograniczeniem skutków ataku. W tym czasie niektóre funkcje forum mogą działać wolniej niż zwykle.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. O wszelkich istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Administracja Forum Haszysz.com


sleja napisał:LOL. Twoi starzy pewnie nie zauważą dodatkowych 80zł. Masz komputer ? Więcej siedzi, proste.
Mi wyszło ok. 120 zł / mies... licząc 4 miechy to bedzie... 480zł
Nieźle, co/ pzdr
[ Dodano: 2006-04-25, 20:59 ]
Poprawka hehe... policzylem te 480 zł i podzieliłem przez 4 zakładajac że uprawa będzie trwała 4 miechy. Ale co za różnica pzdr
Niezamierzony, ale ciesze sie że udany :cheers:lukabrasi napisał:Więcej takich dowcipów....
dokładnie tyle samo mnie wychodzi.....bogusik2 napisał:Mi wyszło ok. 120 zł / mies...
lukabrasi napisał:obliczyłem że zabulę za prąd 8 :cat: dych więcej za kwartał...Ciekawe czy starzy się zjarzą? Ktoś może ma dobry patent na wciśnięcie kitu? Byłbym wdzięczny
SKAdek napisał:Czy zauwarzyliście że ten pierwszy programik nie działa :scratch:



