nasiona marihuany

Licznik lumenów i opłat za prąd

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
10
Buchów
0
U mnie to nie przejdzie...Musiałbym teoretycznie siędzieć z 4 h dziennie więcej, czyli ogółem "10h" dziennie.

24h- ("10" h kompa +7h budy)= 7h (sen + inne pierdoły)

Przecież nie powiem im że teraz siędzę 4 h więcej przy kompie, już teraz pie**ol.ą że za długo. A jak odetną mi dostęp do jedynego okna na świat?!

....ciężkie jest życie hodowcy..... :rendeer:

Ps sleja dzięki za odzew :salut:


ej nie kumam czemu chcecie siedziec przed kompem wiecej godzin, zeby podbic wiecej punktow na prądolicznikoo?? a gdyby tak logicznym tokiem to moze by tak mniej godzin hulac na kompie HUH??? balas moze sie wyrowna i moozgi wam odpoczna <joke>
 
D

delete

Guest
Świetna sprawa ten licznik lumenów i opłat za prąd można sprawdzić czy się nie zbankrutuje
 

Guzzz

Member
Rejestracja
Sty 3, 2010
Postów
12
Buchów
0
A jak ten przelicznik ma się do energooszczędnych kompaktówek ??
75 wat świetlówki kompaktowej to 75 wat? I tyle bulę? Nie chu*a nie ogarniam <rotfl> Jak to jest?
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
A jak ten przelicznik ma się do energooszczędnych kompaktówek ??
75 wat świetlówki kompaktowej to 75 wat? I tyle bulę? Nie chu*a nie ogarniam <rotfl> Jak to jest?

juz wyjasniam :)

czesto podaja 2 parametry np. 55W/125W

55W to faktyczne zużycie prądu jest jednak elastyczne +/- 10 %
125W w tym wypadku to wydajność względem zwykłej żarówki , nic innego niż to że teoretycznie 55 W świeltówka z powodzeniem zastępuje 125W normalnej żarówki.

wiec do oblicze używasz 1 paramentru ;)
 
K

koczy_obry

Guest
w kalkulatorze do mocy lampy moge dopisac dodatkowe waty z wentylatora i innych urzadzen zeby dokladnie wyszla mi kwota za caly grow? :>
 

dawid17

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 18, 2009
Postów
549
Buchów
0
w kalkulatorze do mocy lampy moge dopisac dodatkowe waty z wentylatora i innych urzadzen zeby dokladnie wyszla mi kwota za caly grow? :>
Licznik opłat to po prostu liczba watów podzielona przez 1000 i pomnożona przez ilość godzin i opłatę za jedną godzinę, więc czemu nie wat to wat, nie ważne czy z wiatraka czy lampy
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
A nie wie ktoś ile moze ciagnac kasy 150w hps na miesiac?
 
K

koczy_obry

Guest
se ku**a oblicz.! wejdz na kalkulator na haszyszu i wpisz. ;/ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.!!!!!
 

ocb11211576

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2010
Postów
260
Buchów
0
nie sadze mam wszystko rozkminione , möj poköj jest nad mojä piwnicä ,wywiercilem dziure w podlodze i przeciagnelem tylko jeden cieniutki dröt .Na konu drutu jest igla ktöra jest wbita w kabel.poza tym do dzwi i igly wbitej w kabel jest przywiazana zylka tak ze w razie nieprawidlowego otwarcia cala konstrukcja zostanie zniszczona .drugi rok bez przypalu.
 

ocb11211576

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2010
Postów
260
Buchów
0
a tak wogule to mieszkam w niemczech i tutaj nikomu do glowa nie wpadie , ze mozna prad krasc
 

icky

Active member
Rejestracja
Sty 15, 2010
Postów
43
Buchów
0
Jak to mówią Polak potrafi. Ja też chyba będę ciągnął lewy z piwnicy tylko nie wiem jak podłączyć.:spalony:
 

janek666

Active member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
40
Buchów
0
Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego w tym kalkulatorze podaje się tylko długość i szerokość? Wysokość pomieszczenia nie ma tutaj żadnego znaczenia? ^^

Czy ktoś może mi jeszcze odpowiedzieć czy nadmiar lumenów może negatywnie wpłynąć na wzrost roślinki?
 
Ostatnia edycja:

Zielony Marian

Active member
Rejestracja
Wrz 12, 2010
Postów
31
Buchów
0
janek666: Wysokość nie ma tu znaczenia ponieważ możesz sobie regulować odległość lampy od podłogi. Piszę tam "powieszchnia" czyli szerokość * długość.
Nie wiem kto tam wpisał ten wyraz:freak:

Nadmiar światła na pewno może negatywnie wpłynąć na roślinki ale nie wiem ile lumenów na m2.<coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół