nasiona marihuany

likwidacja

Wyszukiwarka Forumowa:

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
w 5 tygodniu zlikwidowalem swa uprawe. Ice mial juz spore topy i puchly kazdego dnia w widoczny sposob. Ww bylo w plecy z 2 tyg ale byla wiekszym krzaczkiem :)
no i dzis tajni mi stali pod domem, przewineli sie kilka razy... no i skasowalem wszystko. spalilem. szafe delikatnie zdemontowalem, odkurzylem i pozbieralem listki ktory byly w calym pokoju. i tak sie konczy historia z trawka. mysle ze nie bedzie zle. pamietajcie- nie wpadajcie w panike, choc trzeba zdac sobie sprawe co jest wazniejsze.
pozdrawiam :cheers:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
no, faktycznie mogłeś mieć prze***ane, trzeba uważać, a co z paleniem??
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
topy z Ice sie susza, a ww od gory w polowie ***alem i gore ocalilem - wszystko poza domem. bedzie palenia na miesiac.
moglem tez zjesc wszystko lub powiedziec ze mi nauczycielka na przechowanie dala :] pomysly masz genialne ;p
no TERAZ juz wiem ze najlepiej jakbym sie ***nal mocno w glowe i zostawil uprawe ;]
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
mogłeś te krzaki zciąć i w***ać do ściany i zamurować

rzeczywiscie dobry pomysl ;]

ale jak tajni dowiedzialy sei o twojej uprawie, moze musisz zmienic kolegow ??
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ej, tajni mogą wypie****ić drzwi? Mieszkam w bloku, jeżeli nie będzie mnie w domu to mogą wejść pod moją nieobecność i przetrzepać chawire?
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Jak mają nakaz przeszukania domu to mogą ... I muszą czekać na Ciebie aż przyjdziesz i jak coś znajdą to aresztować.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Mogą sie w***ać nawet jak ciebie niema, ale faktycznie muszą mieć nakaz, z żeby takowy zdobyć wystarczy podejżenie że uprawiasz, czyli np. sąsiad wyczuje dziwny zapach, i jeśli pujdzie na pyty to masz prze***ane
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Blant napisał:
I muszą czekać na Ciebie aż przyjdziesz i jak coś znajdą to aresztować.

a jak np wyjadę?? i wrócę za tydzień to nie będą czekać :D
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
jak cos podejrzewaja to najpierw zbieraja informacje, bo chodzi im zeby zamknac klienta a nie robic afere ze "niewinnego" zatrzymali.. wiec jest troszke czasu zeby ogarnac pie****nik.
no i raczej wpadaja jak wiedza ze jestes w domu- bardzo wczesnie. pozdro
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
heh do mnie pewnie nie wpadną (miejmy nadzieję) bo ze znajomych wiedzą tylko trzej najbliźsi przyjaciele i matka (nikt inny z rodziny nawet nie wie).
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
umów się z kumplami jakby Cie pyty zgarnęły to coby kumple zadzwonili do Twojej Matuli i niech planty pochowa. Albo skoro nie czujesz sie chwilowo bezpiecznie to przenieś do jakiegoś kumpla czy coś takiego. Ale nie chwalisz sie i w ogóle mało osób z Twojego grona o tym wie to sie nie martw. :thumleft:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
AtomBoy napisał:
umów się z kumplami jakby Cie pyty zgarnęły to coby kumple zadzwonili do Twojej Matuli i niech planty pochowa.

dobry pomysł :thumright:
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
u mnie tez tak na poczatku bylo, ale mi sie paranoja załączyla. wiec trzeba sie zastanowic czy to nic shiza :)
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
podobno suki moga wpasc od godziny 6.00-22.00 ale jak wpadaja to zazwyczaj od 6.00 do 8.00 i zanim sie obudzisz i zorientujesz oni juz sa i buszuja. Pozdro. najlepiej kup ak74 i wal w nich to ich na troche zatrzyma zdazysz sie jeszcze zkopcic zielskiem :farao:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół