nasiona marihuany

Lineage 2

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Łoi ktoś z was w Lineagea?? To jest dopiero schizma jak sie z ziomkami upalisz i rozejda sie w chate i w Lineagea partyjke sie zagra :) Tak sie wczuwasz w klime jakbys tam był wraz z ziomkami :D Więc jest tu jeszcze ktos pogrywający w ten shit??:>
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
ja kiedys chciałem sobie pograc sciagałem i sie cosik popierdaczyło i niezagrałem problemy7 zserwerem pirackim miałem jakbys podał jakies linki i ewentualnie pomógł w razie problemów chetnie bym pograł
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
scianij gre z www.lineage2.com i wejdz np na ta stronke http://ikon.servegame.org/ tu masz dobry serwer :0 ja na nim łoje ostatnio. Awiec kiedy zainstalujesz gre i sciagniesz patch ze strony serwera ktory jest w zakladce dowload podmieniasz plik system, rejestrujesz sie na stronce i jazda :D
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
za free wszystko jest jak tak to sobie popykam jak bede miał wiecej czasu
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Dolanczam zaraz do was chlopaki... uwielbiam rpg :D:D:D

[ Dodano: 2006-01-27, 17:42 ]
ZApomnijcie... za duze wymagania
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Misiu grales w Baldur's Gate ktoras serie??:) to jest klasyka RPG :D
 
S

StONeR

Guest
o rpg to są te gry co mnie jarają chyba se też pogram najpierw bedzie trzeba zrobic miejsce na dysku :/ z którym ostatnio u mnie kiepsko
 
G

gio

Guest
linegae II najlepsza gra w jaką kiedy kolwiek gralem naprawde gierka wypassss polecam ja wszystkim , niestety serv na którym grałem padł a juz miałem 52 lvl niestety nie moge juz w nia grac bo mam za słabego kompa ale gorąco wszykim polecam !!!!
 
E

Exil

Guest
Ja gralem w l2 gralem na priv servie,chyba siedzialem w tym ponad rok ;p Teraz mam zamia pograc w WoW albo w l2 na retialu.
 
M

mKN

Guest
gierka wypas :] gralem w nia sporo, ale teraz odstawilem juz gry ;]
 
G

goglik

Guest
probowalem w to pograc aby oderwac sie od CS'a ale sie nie udalo :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół