nasiona marihuany

Linia produktów Biobizz [Bloom,Grow,Top-max,Heaven,Fish-mix,Acti-Vera itd]

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Mam pytanko. W tabeli Biobizz jest zilustrowany obrazek w ktorym nalezy mieszac biogrow bloom heaven alga mix i top max z woda.
Jak to wyglada w praktyce ? Nabyłem indoor try pack i chcialem sie dowiedziec jak to stosowac ?
Z gory dzieki za info :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mam pytanko. W tabeli Biobizz jest zilustrowany obrazek w ktorym nalezy mieszac biogrow bloom heaven alga mix i top max z woda.
Jak to wyglada w praktyce ? Nabyłem indoor try pack i chcialem sie dowiedziec jak to stosowac ?
Z gory dzieki za info :)

Czego nie rozumiesz? Przecież w trypacku nie ma ani bioheaven ani alg-a-mic...
 

Nococa420

New member
Rejestracja
Maj 15, 2020
Postów
3
Buchów
0
Posiadam Try Pack od Biobizz (Bio Brow, Bio Bloom, Top Max) i zastanawiam się czy te nawozy nadają się do automatycznego systemu nawadniania np. popularnej firmy GIB industries.
Chodzi mi o to czy te nawozy nie zaczną gnić jak przygotuje sobie mieszkankę np. 30L i będzie ona stała przez tydzień/dwa w beczce.
Kilka razy rozrabiałem sobie te nawozy (wszystkie trzy ww.) w butlach 5L i po tygodniu zapach był mocno "obornikowy". Dodatkowo w wodzie tworzyła się taka przeźroczysta zawiesina, coś ala gluty/kisiel. Czy coś takiego nie spowoduje, że pompa się zatka?
 

inferno

New member
Rejestracja
Sty 16, 2011
Postów
3
Buchów
0
Na rozpisce od Biobizza jest podane że można podawać Bio-Blooma od 3 tygodnia życia - 1ml/l Nie zaszkodzi ?
 
Ostatnia edycja:

bgr93

Active member
Rejestracja
Lis 10, 2021
Postów
36
Buchów
7
Dzień dobry! Trochę odkopie ?.
Załóżmy, że roślina wejdzie w fazę flo w 5tygodniu jej życia to biobizz bloom, top max etc. dawkować patrząc na tydzień 3 czyli według nich pierwszy tydzień kwitnienia czy sugerować się, w którym tygodniu życia jest dziewczynka? ?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Sugerować się pierwszym tygodniem flo.....
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Odkopię temat. Czy można bio bloom mieszać z solom epsom? Czy raczej zrobić dwa oddzielne podlania?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół