nasiona marihuany

LISTA Odmian pod polski klimat

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
no to ta z f2seeds nie moze być czysta kali mist tylko scrosowana z czymś wczesnym skoro ta od SS nie dojdzie,pewnie inaczej troche działa

jest czysta kali mist bo trafili wczesne feno i tak o to jest a jak chcecie to zapytajcie oriona albo nawet pisało to w temacie sklepu f2seeds możecie tam poszukać tej informacji
 

AdamJLB

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
52
Buchów
0
siemka!


mam zamiar posadzić już niedługo:
Passion #1
Master Kush
Blackberry

co myślicie?? dobrze plan czy lepiej coś innego? :freak:
a i jeszcze jedno pytanko: kiedy to zasadzić? mogę już w kwietniu?? czy lepiej poczekać? :zombi:
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
Nie uprawialem w tamtym sezonie i opuscilem sie z wiedza na temat odmian. Z tego co zauwazylem na rynek weszlo sporo automatow. Chcialbym zebyscie mi doradzili jakie odmian mam wybrac na tegorocznego outa (nasiona musza byc feminizowane), bo moja wiedza na temat mocnych outdoorowych pewniakow konczy sie na marocu (ktorego juz nie ma feminizowanego), purple power i passionie#1. Chcialbym posadzic okolo 10 automatow i 10 normalnych roslin. Chodzi mi wyłacznie o moc, co mozecie mi doradzic?
 

dunno

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2010
Postów
267
Buchów
0
Nie uprawialem w tamtym sezonie i opuscilem sie z wiedza na temat odmian. Z tego co zauwazylem na rynek weszlo sporo automatow. Chcialbym zebyscie mi doradzili jakie odmian mam wybrac na tegorocznego outa (nasiona musza byc feminizowane), bo moja wiedza na temat mocnych outdoorowych pewniakow konczy sie na marocu (ktorego juz nie ma feminizowanego), purple power i passionie#1. Chcialbym posadzic okolo 10 automatow i 10 normalnych roslin. Chodzi mi wyłacznie o moc, co mozecie mi doradzic?


Polecam tak:
1. Passion#1
2. Hollands Hope
3. Durban Poison
4. Shaman
5. Bing Bang

Wszystkie to mocne odmiany.

AF:
1.Diesel Ryder
2. LR#2
3. BlueBerry
4. Ak 47
5. Easy Ryder

Myślę że będziesz miał z czego wybierać :)
 
G

Gość

Guest
to co wyżej + white russian i pure power plant z dp albo nirvany bo power plant z f2seeds,fr to co innego
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
No własnie, po co mi czyjes domysły, piszcie tylko to o czym jestescie przekonani.
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
Strain/Breeder: Big Bang / GHSco
Harvest time: mid October
Latitude of grow: 46° N
Average yield:
Mold: none
Potency: 6.50/10
Effect: relaxing dull stone
Smell: sour apple / hay
Taste: bland
Grower notes: germinated end june, by mid october plants weren't ripe. it's vigourous and grows without problems but it doesn't have strong potency nor it doesn't finish on time, so no good outdoor strain.

Jednym slowem nie polecana na outdoor. Nie tylko przez tego jednego użytkownika, lecz kilka innych osób również. Chyba żadnemu z nich nie doszła w 100%.
Są o wiele ciekawsze pozycje nie koniecznie stricte out, które lepiej się będą spisywać w naszym klimacie.

Info zaciągnięte z IC.
PS. 46*N to Czechy czy Austria??

pure power plant z dp albo nirvany
Ten z Nirvany ziomkowi ledwo co zaczął kwitnąć, a najwcześniejszemu z nich wszystkich brakowało +/- połowy. Nie polecaj czegoś co jest loterią.
 
Ostatnia edycja:

dunno

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2010
Postów
267
Buchów
0
Masz cokolwiek na poparcie swoich słów? Z tego co widziałem na forach, to GreenHouse nie ma pewnych odmian na out.

Nie mam nic na poparcie swoich słów, oprócz tego że widziałem roślinkę wyhodowaną przez kolegę, dlatego napisałem tę odmianę, trafił na stabilne roślinkę bez mutacji.
 

MKW1

Member
Rejestracja
Mar 27, 2010
Postów
5
Buchów
0
korzystając z tego że zauważyłem ten temat chciałbym zadać jedno pytanie:
czy white windowxbig bud z f2 dojdzie w Polsce?
i to samo tyczy się eufori także z f2 ?

jeżeli tak to zrobiłbym parę szczepek i wrzucił na autdoor
 

Fiffy

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2007
Postów
235
Buchów
0
korzystając z tego że zauważyłem ten temat chciałbym zadać jedno pytanie:
czy white windowxbig bud z f2 dojdzie w Polsce?
i to samo tyczy się eufori także z f2 ?

jeżeli tak to zrobiłbym parę szczepek i wrzucił na autdoor

Nie powinny, ale pofarcić się zawsze może.
 
C

czinkłoczento

Guest
Wypowie sie ktos na temat Maroc x wczesne ?? miał to ktoś? jaki zbiór ? Kwiaty lepią sie od zywicy? czuc zapach? czy dojdzie do 15.09?? A Pakiety z OP Jak dochodzą? kazda z tych roslinek jest wczesna?
 
C

czinkłoczento

Guest
nie to ch*j wam w du*e ..sam sprawdze i wam za chu*a nie powiem o moich efektach..i mam wy***ane na was super growerów..!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół