nasiona marihuany

LISTA Odmian pod polski klimat

Wyszukiwarka Forumowa:

Dragonovv

Member
Rejestracja
Kwi 14, 2009
Postów
16
Buchów
0
Witam w tamtym roku mialem przyjemnasc posiadac pesteczki Early Misty niestety patrzac na canabisa dowiedzialem sie ze odmiana zostala wycofana ze sprzedarzy czy ktos wie dlaczego, a moze znajduje sie pod inna nazwa
 

KoKodżambo

Active member
Rejestracja
Mar 16, 2009
Postów
39
Buchów
0
Hawaii x Maui Waui

dziwi mnie dlaczego nie ma tu wymienionej takiej odmiany jak Hawaii x Maui Waui. Na f2seeds jest napisane, że dochodzi w 100% a to dzięki selekcji ORIONA. Ogółem strasznie mało jest opinii na jej temat
 
C

czinkłoczento

Guest
Ta super Growerzy co drugi pisze PRZESZUKAJ FORUM czytaj czytaj
dokładnie a ja na forum juz rok siedze z 100 godzin przesiedzialem ale nigdzie nie znalazłem wyczerpujacych informacji np o alpin rocket czy o heaven a co najwazniejsze i nr 1 dlamnie Maroc x wczesne..i tylko szukaj szukaj jak by spytac nie bylo mozna..
 

Wykusz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2010
Postów
208
Buchów
0
Mam nadzieje dostarczyć po tym sezonie informacji na temat odmian:
Durban Poison
Sativa Spirit
Maroc
Sweet Edi
Hawaii*Maui Waui
White Russian
White Rhino
Ak 47
Passion#1
 

Wykusz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2010
Postów
208
Buchów
0
Jest pełno na forum na temat tych odmian...
Wiem , czytałem...pytanie , czy dadzą radę u nas w Polandzie. Czytałem w tym temacie ,ze White Rhino np. nie ma szans, no cóż, zobaczymy.Sativy generalnie potrzebują więcej czasu, ale o tych odmianach czytałem ,że mają szanse. Mam nadzieje ,że będę mógł się nimi dobrze opiekować, miejscówy nie klękną i wzbogacę forum swoim doświadczeniem.
 

wariat

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
146
Buchów
0
durban passion czy passion #1 co lepsze pod polska chmure?
Mam zamiar wsadzić dopiero 15 czarwca gdzieś.
Jest szansa na jakikolwiek plon ? Outdoor?
 

misiun666

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2009
Postów
90
Buchów
0
jak na 15 czerwca to na rosliny kwitnące przy krotszym dniu to trosze sie spoznisz, lecz nie mowie ze za pozno. Co do pytania to lepszy jest passion bo szybciej dojdzie i nie bedziesz musiał sie obawiac, bo z durbanem to roznie bywa niestety w polsce;/ a najlepszym wyjsciem było by zakupic automaty(ze względu ze pozno chcesz wysadzic)
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
od darwin seeds wszystko oprócz satin dochodzi, tzn o satin nie słyszałem, z bluehemp nie znam za bardzo i nie chce mi się przeglądac, ale mysle że wszystkie dochodzące do końca września, możesz brac.
 
C

czinkłoczento

Guest
a ja tam widze same eksperymentalne odmiany nic pewnego ze cos dojdzie na troje babka wrózyła....
 

jeden buszek

Member
Rejestracja
Mar 22, 2010
Postów
16
Buchów
0
jak myślicie czy z tymi odmianami były by większe problemy w naszym klimacie ??<wodna>:

-white russian x diesel rider af
-AK47 x Hindu Kush X Low Ryder2(af)

-Great White Shark x Diesel Ryder AF

-hindu kush af
pozdr.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół