nasiona marihuany

Livi na indoorze -2,88m2,clu058 -pożyjemy zobaczymy.

Wyszukiwarka Forumowa:

Szmajsel

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2020
Postów
51
Buchów
22
Odznaki
2
[...]spróbuję wieczorem ,albo jutro rano zmierzyć zlaną dzisiaj rano.Szukałam odpowiedzi na forach i najtrafniejsza odpowiedż (mi się wydaje)jest ta z dwutlenkiem węgla.

Jeśli chodzi o pomiar odstanej to zakładając że teoria z CO2 jest poprawna to będzie jeszcze gorzej gdyż będzie więcej czasu na rozpuszczanie się CO2.
 
L

livi78.78

Guest
Witam wszystkich,mały upik.
Następne siedem sztuk dostało większy domek-tym razem kokos,perlit i trochę torfu.Podlane wodą ro z calmag-ec 0,4 ph-5,6.
Trochę zgłupiałam ,bo nie wiedziałam ,że torfu jest trochę w tym kokosie i się zastanawiam czy karmić nawozami do ziemii czy coco\hydro.Polecę raczej coco\hydro.Jakieś liście dziwne na jednej z podopiecznych wyskoczyły-pożyjemy ,zobaczymy.Muszę powiedzieć,że indoor to wysoka szkoła jazdy w porównaniu do out'a.Tak się zastanawiam czy jednej z tych w małych doniczkach nie wrzucić jutro w dwc-sprzęt posiadam-praktyki zero-pomyślę ,zobaczę.Mam czutkę,że bez was koledzy i koleżanki nie dojadę tak łatwo do finishu.Zobaczymy jak to wyjdzie nie ma się co mazać-cycki do góry i do przodu.Ze strony mojego faceta mogę tylko liczyć na skręcenie blunta,sprawy techniczne i wiecie sami co.Dobra zapodaję fotki bardzo złej jakości-musicie wybaczyć-zmieścić się w 8mb to też sztuka.










Wjechał jeszcze jeden mieszak,odpaliłam jeden panel 240tkę,jutro-pojutrze reszta maluchów zmienia chatę wymienię na 300tkę albo dorzucę 100tkę-pożyjemy ,zobaczymy.Aktualnie leci 320w,240w i 100w skręcone potencjometrem na około 50%-70%.To by było na tyle-następny upik jak się coś wydarzy.Miłego wieczoru życzę wszystkim.
 

Akrapovic

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2020
Postów
245
Buchów
769
Ładnie lecisz, spora powierzchnia będzie co smażyć :) :dela:
 
L

livi78.78

Guest
Ładnie lecisz, spora powierzchnia będzie co smażyć :) :dela:

Oby,zobaczymy różnicę między między mineralnymi a bio,może polecę dwc,bardzo mnie ciekawi ta technika uprawy.Wiadomo-palenie gorszej jakości,ale pewnie fajna zabawa.
 
L

livi78.78

Guest
Hej ludzie,takie mam pytanie-to normalne,że namiot jest nadymany jak balon?Na pewno ciśnienie powietrza jest większe,czy nie przeszkadza to roślinom?
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Ja tak miałam jak źle założyłam wyciągający, czyli był wtłaczającym ;). Raczej powinien się zasysać do środka.
 
L

livi78.78

Guest
Ja tak miałam jak źle założyłam wyciągający, czyli był wtłaczającym ;). Raczej powinien się zasysać do środka.

Hej,sprawa wygląda tak-wtłacza 920lm3 wyciąga 120,ale 250 mm jest otwarte i namiot na dzień jest lekko uchylony.Muszę podłączyć filtr na wentylu 1000m,ale sama nie dam rady,mój pojechał do nl i się na kwarantannę wpasował...Spróbuje,ale jak ta konstrukcja się powali...Dzięki za odpowiedż.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Hej ludzie,takie mam pytanie-to normalne,że namiot jest nadymany jak balon?Na pewno ciśnienie powietrza jest większe,czy nie przeszkadza to roślinom?

Jak ostatni raz widziałem namiot to miał przeciwny efekt, zassane ściany. Jak masz duże podciśnienie w boxie to w momencie jak otwierasz to nie czuć nawet zapachu. U mnie podobnie jest, tylko ściany sztywne i nie widać, ale nie czuć.

Filtr da radę samemu. Obejrzyj na YT jest masa filmików z montażem wentylacji, w większości jedna osoba montuje. Nie jest to wygodne, ale wykonalne.

Ja u siebie to na jedną trytytke daję, a drugą ręką trzymam, albo na barkiem, potem drugą stronę zacsepiam. I wisi.
 
L

livi78.78

Guest
Jak ostatni raz widziałem namiot to miał przeciwny efekt, zassane ściany. Jak masz duże podciśnienie w boxie to w momencie jak otwierasz to nie czuć nawet zapachu. U mnie podobnie jest, tylko ściany sztywne i nie widać, ale nie czuć.

Filtr da radę samemu. Obejrzyj na YT jest masa filmików z montażem wentylacji, w większości jedna osoba montuje. Nie jest to wygodne, ale wykonalne.

Ja u siebie to na jedną trytytke daję, a drugą ręką trzymam, albo na barkiem, potem drugą stronę zacsepiam. I wisi.

Dzięki,ale to diy produkcji mojego faceta.200mm rura pcv,wentyl wygląda jak silnik od jumbo jeta i jeszcze muszę włożyć ten wentyl w filtr-poczekam te dwa tygodnie,ale...-mimo,że dziewczynki są małe to już czuć.Pod koniec tygodnia przełączam na 12\12,nie chcę mieć dżungli ani łamać zioła.Jakoś dam radę ,bo nie mam innego wyjścia.
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Hej,sprawa wygląda tak-wtłacza 920lm3 wyciąga 120,ale 250 mm jest otwarte i namiot na dzień jest lekko uchylony.Muszę podłączyć filtr na wentylu 1000m,ale sama nie dam rady,mój pojechał do nl i się na kwarantannę wpasował...Spróbuje,ale jak ta konstrukcja się powali...Dzięki za odpowiedż.


Yoo

Myśle że powinnaś zamienić wentylatory.. nie moze być tak ze masz silniejszy wtłaczający od wyciągającego bo cały zapaszek z namiotu będzie wylatywał i przypał
 
L

livi78.78

Guest
Yoo

Myśle że powinnaś zamienić wentylatory.. nie moze być tak ze masz silniejszy wtłaczający od wyciągającego bo cały zapaszek z namiotu będzie wylatywał i przypał

Nie tam gdzie mieszkam,może je**ć a nie śmierdzieć i przypału nie będzie,ale czasami wpadają do mnie znajomi,rodzinka a nie chcę ,żeby w domu mi pachniało jak w kofiku i żeby wiedzieli.Miałam już "przypał" na ogrodzie pare sezonów temu i było w rodzince gadanie.Co do wentylatorów to się chyba mylisz-Nawet jakby wtłaczał taki sam jak wyciąga efekt ten sam.Jakbyś czytał to byś wiedział,że facet mój wpasował się na kwarantannę w holandii,filtr niezamontowany ,nie wiem czy sama ogarnę-sam wentylator wygląda jak silnik od jumbo jeta i ten filtr diy 200mm pcv-długości prawie metrowej+wentyl,no i ciężar.A jeszcze to połączyć...Box stoi na poddaszu w sypialni.Lekko czuć już mimo ,że panny małe.A za dwa tygodnie to będzie właśnie je**ć.A nic mnie nie powstrzyma i za tydzień +- przełączam na flo-nie chcę dżungli w boxie albo łamać ,bo póżniej nie ogarnę-pierwszy raz robię indoor-to nie out,całkiem inna bajka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół