nasiona marihuany

Lowryder # // Relacja z moich fuguntów

Wyszukiwarka Forumowa:

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Witam wszystkich Przed momentem zalozylem konto, więc oczywiste jest to gdzie wrzucam wątek, jestem na glowie forumowiczów dosyć długo lecz nigdy nie było większej potrzeby zakładania konta.

Jakies 10 - 14 dni temu wypestkowalem lowrydera, który poczatkowo miał być przeznaczony na mały boxik, więc gatunek niskiego roślnictwa został wybrany w tym kierunku, obecnie mieszkam w Szwecji pracuje na szklarni produkcja ogórki więc trochę tematu podstawowych reguł za plecami, ,,, i korzystając ze środków podrzucam jej to co się uda zaj***ć że szklarni, a zetem ogórki są prowadzone w hydro i dozowane co 15 min minerały wezykami, nie znam dokładnego składu chemicznego lecz kiedyś to ogarnialem i na moje oko było git nie wiem jak to nie u nas nazywa tu to jakiś jodning :D. Roślinka od początków żywotu była dokarmiana witaminkami i nie widać żadnych negatywnych skutków, podczas mieszanki gleby dosypany Rowniez specjalnych mieszanek perlit i roślinka teraz jakoś w 13 dzień jakoś specjalnie nie szaleje,,, Mary teraz w jakoś 20 litrowym pukku więc ziemi przestrzeni musi być git, temat w out gdyż nie korzystam z lamp tylko słońce,,, jest tutaj codziennie około 28 stopni więc warunki piękne! :) zakupiłem dzisiaj mini szklarnie, posadzilem na dworek i Narazie łapie promienie chce podkreślić że są tu bardzo długie dni, jasne dni może 4 max 5 godz ciemności to na weg gitara. Zobaczymy co bedzie dalej, roślina jest trochę dopiekana mineralkami bo mam nadzieję że zwiększy to czas wzrostu, przynajmniej tak było w ubiegłym roku. Na dole dorzucam foto. Moje pytanie brzmi czy poradzi sobie w tej folience. Wiem że trochę dziwnie napisałen ALe ciężki dzień dzisiejszy Rosnijcie Zielono! ;)

---------- Post Zaktualizowany 20:41 ---------- Data pierwszego postu 20:34 ----------
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół