nasiona marihuany

Lowryder

Wyszukiwarka Forumowa:
B

Bigkangoo

Guest
Chcę kupić dwa nasiona lowrydera (poprostu niemam teraz więcej kasy).
Jakie rozmiary musi mieć najmniejszy box zakładająck, że wykielkuja obydwa nasiona i będe mial dwie roslinki?
HPS odpada ze wzgledu na koszty...potrzebuje czegos bardzo taniego, a lowryder nie potrzebuje super warunkow (prawda?).
Czy może sprobowac na outa? (gdzieś czytałem, że jeszcze dałbym rade).

Czy to sie wogole oplaca :rendeer: ?
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
a gdzie chcesz kupić 2 nasiona lr ?? wysokość lr`a to 25-40cm + 20cm doniczka + 20cm przestrzeni między świetlówkami i 6cm świetlówki =86cm :)

szerokość powiedzmy 20 i długość 20 na 2 lr`y oświettlenie 2 świetlówki
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
dawaj na out bo jeszcze zdazysz na luzie. lr przetrzymuje nawet niewielkie przymrozki.
teraz sierpien to na paczatku pazdziernika mialbys zbiory a wtedy nie powinno byc jeszcze przymrozkow. :flower:
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
wysadzaj ziomek na out! ja jutro bede juz mial nasionka!

musimy zdążyć
 
Ł

łogerro

Guest
Zamówiłem dwa nasionka z seed.pl i mam dylemat czy potrzymać je w boxie a potem na out ,czy od razu dać na out-co będzie lepsze i da większe plony??(wiem ,że roślinka w boxie szybko podrośnie,ale w boxie są inne warunki niż na polu i roślina mogłaby się zbuntować :p )

:edit
ile świetlówek wystarczy dla dwóch roślinek do podrośnięcia??
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
ja osobiscie zrobilem tak:
wzielem wiaderko od gainera (jak np. po farbie) i do okola porobilem dziurki a na gore dalem szklo. mi wykielkowaly wszystkie.
 

koksik31

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
47
Buchów
0
Ja na swoje 5LR daje jedną świetlówke. Za jakieś 10dni wysadzam na out. Dzisiaj dopiero wrzuciłem do wody
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół