nasiona marihuany

LR#2

Wyszukiwarka Forumowa:

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Lr#2 femi :queen: Proponuję lepiej Ruderalis Skunka. :salut:
 

Misiako

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2007
Postów
279
Buchów
1
Ciekaw jestem w jaki sposób zfeminizowali LR#2 bo z tego co czytałem to żeby znaleźć roślinę w 100% żeńska trzeba manipulowa photoperiotem a lr jest fotoobojetny.

chyba ze sie mylę i da sie go zfeminizowac tradycyjnym sposobem
 
R

rasta

Guest
Misiako napisał:
trzeba manipulowa photoperiotem a lr jest fotoobojetny.
wygląda na to, że chociaż lr jest fotoobojętny to reaguje hermieniem na próby manipulacji fotoperiodem.
 

Misiako

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2007
Postów
279
Buchów
1
A moze wymyslono jakis nowy sposob na femi nasiona::):)
Ciekawe.
Mam nieodparte wrazenie ze lrowrydery zdobywaja coraz wiecej uwagi growerów,
szczególnie tych poczatkujacych (ja tez zaczalem od LR#2) i mysle ze za 2-3 latastanie sie jedna z najbardziej popularnych odmian i pojawi sie w wiekrzosci seedbanków.
 

FlowerLover

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2008
Postów
41
Buchów
1
No bez kitu pomyslcie sobie co bedzie za rok dwa trzy wtedy pewnie bedziemy przebierac w roslinach autoflo i byc moze nie beda ustepowały reszcie i wtedy to na pewno opanuja rynek bo po co czekac 3-4 miechy na palenie jak mozna 2?!

Zreszta z Lw#2 ciezko jest cos spie****ic nie wiem jak jest z innymi roslinami auto ale pewnie podobnie
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
tak dwa - ale np. LR ma słabego kopa a żeby uzyskać plon powyżej 10g trzeba się trochę namęczyć.

Sam uprawiałem LRy kiedy jeszcze nie były tak popularne i żeby wyciągnąć z nich około 30g trzeba było skakać koło nich jak sqrw...

W przyszłości to będą ... inne odmiany z AF/LOW i lepszym suszem.. poczekajcie jeszcze parę miesięcy :).

O nowej metodzie femi nie słyszałem ale o próbach femi LR#2 owszem.
Jak ktoś ma trochę wiedzy to z LRami można robić cuda ...

rasta - LR faktycznie pomimo fotoobojętności da się hermić
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Czy pomimo tego ze osobniki LR#2 sa wyzsze niz klasyczne LRy ich topy są np. słabsze,delikatniejsze, mniej zbite lub np. znajduje sie na nich mniej trich'ów ??
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Mój np. nietrenowany najwyższy miał ok.60 cm inne fimowane rosły jak rasowe indyje i miały po ok 30 do40 cm,uprawiałem pod świetlówkami i trichomów wcale nie było tak dużo,haszu na pewno z tego bym nie zrobił wiele ,bycmoże to wina właśnie oświetlenia ,nie wiem.Topki nawet całkiem całkiem.
 

Misiako

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2007
Postów
279
Buchów
1
Jakie średnie plony da sie uzyskac z LR#2?? na stronce pisze ze 50g więkrzosc wyciąga max 10. A ja sie chce zapytac o to ile wychodzi z LR#2 outdoor przy dobrych nawozach
 

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
Gdzieś na forum czytałem i widzałem na fotkach lr 50g a jeden z naszych forumowiczow mial bodajze 35g to wszystko oczewiście było wynikiem ich pracy
 
R

Rider

Guest
evenemen skoncz pier***ic, chcialbym zobaczyc lr2 na oucie z ktorego wyciagniesz 50g.

Misiako nie liczylbym na wiecej jak 20g.


A 35g z lra wyciagnal arkan i to z boxa, i sam mowil ze zeby wyciagnac taka ilosc musial skakac przy tych krzaczkach...
 

Misiako

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2007
Postów
279
Buchów
1
evenemen skoncz pier***ic, chcialbym zobaczyc lr2 na oucie z ktorego wyciagniesz 50g.

Misiako nie liczylbym na wiecej jak 20g.


A 35g z lra wyciagnal arkan i to z boxa, i sam mowil ze zeby wyciagnac taka ilosc musial skakac przy tych krzaczkach...
Zobaczymy:):) Ja mam 2 lr w obudownie od kompa oswietlenie 2x swietlowka 40W czyli razem 80w
podłoze to 75%coco 25% ziemia uniwersalna z castoramy i do tego troche dolomitu:):)
Nawozy to GHE ONE PART +stymy:):)a na koniec rippen wiec moze byc Ciekawie
 

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
misiako przy tym oświetleniu jak wyciągniesz 20g to będzie wielki sukces.A co do urbana to niepie****e tylko czytam... w jednym z tematów na 100% było foto lr 50g... oczewiście niebył on dzieckiem nikogo z naszych forumowiczów

a i nie na oucie napewno ;p

czemu jak dodalem odrazu to text sie niepodpiol do tamtego posta;/

juz sie podpial
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

FlowerLover

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2008
Postów
41
Buchów
1
evenemen skoncz pier***ic, chcialbym zobaczyc lr2 na oucie z ktorego wyciagniesz 50g.

Misiako nie liczylbym na wiecej jak 20g.


A 35g z lra wyciagnal arkan i to z boxa, i sam mowil ze zeby wyciagnac taka ilosc musial skakac przy tych krzaczkach...

ja wyciągnełem 46g i wcale ni emusiałem nigdzie skakać
 
R

Rider

Guest
pokaz foty bo jestem cholernie ciekaw, i daj jakies konkretne info, wszystkim sie przyda.


Aco do ciebie evenement, widzialem foty lra#1 z ktrego wyciagnieto 98g, i co myslisz ze tyle wyciagniesz bo ktos tyle wyciagnal?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół