nasiona marihuany

LR#2

Wyszukiwarka Forumowa:

woox

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2006
Postów
64
Buchów
0
ok na lr 5 litrowe doniczki będą dobre? a na lr#2?
 

halzir

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
109
Buchów
0
.

Dać od razu LR#2(kiełek) do docelowej doniczki? Czy bawić się w przesadzanie?
 

kaQało

Banned
Rejestracja
Paź 17, 2007
Postów
83
Buchów
0
A przeciętnie tzn bez specjalnego zaangażowania w LR#2 na oucie ile z niego palenia wychodzi? tzn przychodzę, podlewam ew. dolomitem sypnę raz żeby za kwaśna gleba nie była i na tym się kończy bo nie mam czasu za bardzo :/
 

RTomaszek

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2007
Postów
113
Buchów
0
Siema
Dostałem od znajomego kilka nasion
Wiem ze jest to LR bo opowiadal mi jak to uprawiał na dworzu i w domu ze miał z roslinek niedurzo jarania a roslinki byly gotowe do sciecia po 2 miesiacach.
Tylko niewiem jak to możliwe że nasiona są tak małe :albino:
Sa gdzies o polowe miejsze od normalnych rozmiarów nasionka, myslalem ze moga byc jakies niedojrzale, ale wygladają calkiem zdrowo, czyli kolor brazowy i czarne kropeczki i paski są na nich.
Spotkał się ktoś z takim czyms??
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
kurde jeszcze jakieś głupie i bezsensowne posty nie wnoszace nic będą karane banem na miesiąc !!
 

halzir

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
109
Buchów
0
A przeciętnie tzn bez specjalnego zaangażowania w LR#2 na oucie ile z niego palenia wychodzi? tzn przychodzę, podlewam ew. dolomitem sypnę raz żeby za kwaśna gleba nie była i na tym się kończy bo nie mam czasu za bardzo :/

5-10 g :p
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Mam pytanie a propos malych, kilkudniowych LR, otoz czy one rosna wolniej w gore niz inne odmiany??? Chodzi mi o pierwsze kilka dni...
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
to chyba raczej zalezy od warunkow jakie maja ;]
 

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
Mam nasiona Lowryder#2 feminizowane, problem w tym ze chciałbym z krzaczków mieć nasiona lecz nie mam męskich, czy można zrobić taki myk ze zapłodni sie krzaczka lowrydera , męskim pyłkiem new purple power(to wielki krzak jak savity) , co wtedy z tego wyjdzie, i czy opłaca sie klonować lowryder#2 (chodzi mi poto aby klon doczekał nasion new purple power, bo lowryder#2 dochodzi owiele szybciej niż new purple power ) czekam na odpowiedzi , z góry dzieki.
 

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
a co z klonowaniem Lowryder-a ????????????? i pozapłodnieniu myslice ze jakie cechy będzie miała inna roślina ???
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Lowryderow sie nie klonuje bo praktycznie nie maja fazy weg.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół