nasiona marihuany

LR - lowryder

Wyszukiwarka Forumowa:

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
LR jest to moja ulubiona odmiana, rosnie bardzo nisko i bardzo szybko, jest odpowiednia odmina dla osób ktore nie mają dużego boxa, czy tez dogodnej miejscówki. Polecam ja również ludziom którzy hoduja dla przyjemności bo wiadomo duzo palenia z tego nie bedzię.

1.jpg
 
Rejestracja
Lip 15, 2005
Postów
19
Buchów
0
Ta odmiana jest wlasnie dobra dla dilów. Kupią paczke 10 nasion, zapylą i na nastepny rok mają ogrom baki w krótkim czasie 8)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Cz ja wiem czy taki ogrom. Mniej niż z np. early misty. I to biorąc pod uwage nawet, że LR'a sadzisz 3 razy w roku.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
3 razy raczej nie zdązysz 2 tak ale 3 napewno nie bo LR rosnie na outdoorku ponad 2 miesiące nawet do 3
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No to jeszcze mnie towaru. Jesli bedziesz miec piec zenskich roslin innej odmiany z kazdego drzewka po 500g. To masz 2.5kg towaru. Sprzedajeszto za 30 zlotych... masz 7,5 PLN na rok.
 
G

greenlife

Guest
misiu to wyciagnij mi 500g z rolsiny na out myslisz ze to taka latwa sprawa ??? to sie gruuuuubo mylisz
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
prszy dobrej odmianie i dobrej pogaodzie? czemu nie :p
 
G

greenlife

Guest
heh latwo powiedziec w teori a praktyka ma sie calkiem inaczej szczegolnie w naszych realich tak i klimatycznych jak i prawnych gdzie nirmozna sobie wyjabac planty w ch*j na za***istej ziemi i za***istym oswietlonym spocie chodzic co dzien i faszerowac nawozami :) :D :D
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
w sumie z jednego krzaka jest szansa wyciągnąc tyle ale muszą być naprawdę bardzo dobre warunki i odmiana. a z LR to nie wiem ile mozna dokładnie wyciągnąc ale raczej niewiele ja na przyszły ro znajde sobie jakąś fajna odmianke out no i oczywiście LR :mrgreen:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Na stronkach jest napisane ze mozna 500g wyciagnać wiec myslalem ze mozna :p Jeszcze sie nie znam za dobrze... trzeba sie uczyc na bledach.
 
G

greenlife

Guest
mozna to nieznaczy ze sie wyciaga te mozna ktore tam pisza to tak jak growmen napisal przy batrdzo ale to bardzo zprzyjajacych warunkach a naprawde watpie zeby ktos kto uprawia 1 czy nawet 2 raz potrafil by to uzyskac za duzo czynnikow warunkujacych dobre plony jest zeby wszystkie byly wykorzystane w pelni ich mozliowsci
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
To ile towaru zbiore z jednego krzaczka LR?

Mam zamiar na przyszly sezon posadzic LR'y dwa razy. Pierwszy na nasiona: posadze 3 rośliny powinna wyrosnąć i męska i żeńska. I w tym miejscu kolejne pytanie: ile nasion z jednego krzaczka LR'a? Drugim razem zasadze z 5 roslin i oczywiscie wyrwe samce i bede sie cieszyl piękną zimą :D

[ Dodano: 2005-08-06, 00:37 ]
A i jeszcze jedna sprawa... czy przy suszeniu wydziela dużo zapachu? Bo mam zamiar suszyc w piwnicy w bloku :p Więc może innymzapach nie odpowiadać jeżeli będzie nie przyjemny :p
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Powiem ci ze jest tego niewiele, moim zdaniem nie opłca sie hodować LR na palenie, a jedynie dla przyjemnosci i poznania odmiany. jesli masz juz szklarnkie kup jakies pestki na out i wtedy mozesz zebrac naprawde sporo. LR troche go czuć ale zawsze mozesz wstawic jakis odswierzacz powietrza lub cos o podobnym działaniu. Nie wiem czy uda ci sie z 3 roslinek trafic. Miałbys naprawde pecha gdyby trafiło ci sie 3 zenskie lub 3 meskie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół