nasiona marihuany

LSC 17W 2500LM 3000K

Wyszukiwarka Forumowa:

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
No klosze to się szybciutko z lsc ściąga, nóż do tapet i schodzą praktycznie same. U mnie to się walają po chacie. Myślę czy nie zrobić open zyrandoled dla kogoś kto zrobi z niego pożytek
 

R4VEN

Kobieta-kruk 🦸‍♀️
Rejestracja
Lut 9, 2023
Postów
555
Buchów
1,057
Odznaki
1
Dzięki. Już ogarnięte.


Jakby ktoś szukał wymiary krążków to wrzucę kilka fotek:

V-Tac 9,5W:

~48mm.

LSC 17W:

~56mm.

Razem z bebechami.

// Edit
Dodam jeszcze tylko, że nożem do tapet jak na moją rękę to zdjęcie klosza zajęło by mi z pół godziny. Na szczęście kupiłam jakieś tanie tarcze na wiertarkę. Jakbym wiedziała jak szybko się krzywią/pękają to bym sama sobie coś zmajstrowała :poop:
Tarczami chwila i klosz ścięty. Nie ma się co bać o uszkodzenie wnętrzności - jeśli tnie się wzdłuż to zostaje ponad pół centymetra luzu. Później tylko jedno ładne cięcie od gwintu w górę, zdjąć plastik, "sreberko" rozchylić kombinerkami na boki i uwolnić kabelki. Całość po wprawie to faktycznie 5-7 minut roboty max. Biorąc pod uwagę, że nie robimy nic na siłę i staramy zachować wszelką ostrożność.

@Pysku Jakbyś mógł pomóc w moim poście to byłabym wdzięczna: https://forum.haszysz.com/threads/demontaż-lamp-lamp-teardowns.128552/post-1822783
 
Ostatnia edycja:

Potok86

New member
Rejestracja
Lut 13, 2024
Postów
1
Buchów
0
Witam.
Kupiłem dzisiaj 2szt
Lsc 17w z action, i po zdjęciu kloszy się zdziwiłem. Zamiast 40 diód na płytce jest tylko 20 , wygląda całkiem inaczej niż te pokazywane tu na zdjęciach.
Opisy na pudełku są identyczne.
Ps chciałem wstawać zdiecia ale nie wiem jak to zrobić.
 

R4VEN

Kobieta-kruk 🦸‍♀️
Rejestracja
Lut 9, 2023
Postów
555
Buchów
1,057
Odznaki
1
Witam.
Kupiłem dzisiaj 2szt
Lsc 17w z action, i po zdjęciu kloszy się zdziwiłem. Zamiast 40 diód na płytce jest tylko 20 , wygląda całkiem inaczej niż te pokazywane tu na zdjęciach.
Opisy na pudełku są identyczne.
Ps chciałem wstawać zdiecia ale nie wiem jak to zrobić.
 

KapitanW

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2023
Postów
166
Buchów
786
Hm, sprawdzałem dużo stron wstecz.
Kupiłem ostatnio kilka lsc, jakie było moja zdziwienie, kiedy zobaczyłem inna płytkę.



Dla porównania zrobiłem szybki test, starej zarowki z nalatanymi 6000rbh, która była nagrzana.

Wkręciłem z biurkową lampkę. Wysokość Ok 15cm, pod delikatnym kątem.
Aplikacja photone, android, samsung s 22 (albo 21?)
Pomiar starej płytki wskazał 620ppd
Pomiar nowej płytki wskazał 500ppfd i z każdą sekunda malał o 1, myślę że wzrost temp.
Błąd błędem, zabawka zabawką, odczyt wskazuje spadek wartości forumowej o jakieś 25%( po nagrzaniu)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół