nasiona marihuany

LSD you and me ?

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
nieprzekręcam wyrazów, pozatym jestem dysgrafikiem
 
V

vodka_manyak

Guest
Co do tych zawieszek to nie jestem pewien czy to prawda. Nie wykluczam oczywiście takiej możliwości. Większość moich znajomych zna się z dragami nie od wczoraj, wielu z nich wrzucało kwas i nic im nie było. Nikt też osobiście nie zna nikogo kto się zawiesił. Ale za to prawie każdy słyszał o kumplu, kumpla który miał zawiechę. Słyszałem na przykład historyjkę o kolesiu z żoliborza który po zażyciu kilku kwasów nie wrócił do rzeczywistości tzn. w jego świecie na miejscu latarni były banany a zamiast tramwajów po szynach poruszały się wielkie wiśnie itp. Osobiście nie bardzo wierzę w takie opowieści...
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
poprostu kole mnie to w oczy i kłóci sie z moim poczuciem estetyki
 
S

StONeR

Guest
zastanawiałem sie nad kwasem grzybki se wrzuciłem najpierw było wporzo potem bad trip ale jak sie wszystko skończyło to znowu przyszła na nie ochota a kwas ma chyba podobne do nich działanie ale to narazie tylko zastanawianie sie :D
 
D

delete

Guest
ja kwasa jeszcze nigdy niezarzucalem ani grzybkow ale kwasa bym sprobowal :) mam taka chec
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
ja jeszcze kwasa nieprubowalem jak i grzybkow taksamo!!ale w przyszlosci mam zamiar wziasc kwasa bo to jest o wiele bezpieczniejsze!!co do tego co muwi Bodek to moim zdaniem to istny debil co obwinia to ze cpal wszystkie guwna jakie zna swiat marihuane!!gada jakies niestworzone historie ze ludzia odwalalo po trawce??ciekawe z kad on to wytrzasnol jak niegdzie indziej o tym nieslyszalem!!ten z Paktofoniki(jak mu tam bylo?)ponoc po paleniu skuna wyskoczyl przez okno!!yhy wydaje mi sie ze raczej po kwasie albo po jakims innym syfi(herze np.) Bodek to zwykly pzrecpany debil o przepalonym muzg od wszystkich dragow!!napie****a do dzieciakow glupoty o marihuanie zacierajac granice miedzy innymi dragami!!on wogule nierobi podzialu dla niego trawka i feta to p5rawie tosamo jak sluchalem jego wypowiedzi!takie gdanie moze sie przyczynic tymbardziej do tego ze dzieciaki palace trawke i sluchajace jego zaciagna sobie tez sciezke!!(na sprubowanie) :farao: BODEK
 
S

SkunX

Guest
Magik, byl przede wszystkim chory na shizofremie paranoidalną, a to ze kwasił i palił to fakt.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
no ale bodek muwil ze to przez ziolo!!hahaha :salut: slyszalem jego 30minutowej wypowiedzi i co on tam pie****il to dramat!!jak dzieciaki tego sluchaly to to na nich zadziala tak ze same benda chcialy innych dragow sprubowac jak juz ziola sprubowaly!!jedyne co im da do myslenia po przemowie takiego idioty to miesiac zastanawiania sie bo sprawa bendzie swieza bo przemowie takiego kretyna!!a puzniej bendzie jeszcze gozej!!usluchaja tylko ci co niegdy niemieli i raczej niebenda miec stycznosci z narkotykami!!(nauczyciele,kujony,lamusy)
 
W

w3bster

Guest
... i niestety rodzice. A swoją drogą LSD słyszałem jest ciekawym dragiem ale też podrabianym i baaaardzo wrażliwym na czynniki zew. a konopka? wytrzyma dłuuuugo jeżeli tylko my sami wytrzymamy :geek: . Kwaska bym chyba nie wziął lepiej załatwić gribole :thumleft:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
mnie do dragów troche rwie ale niechce niczego innego niz mj
sleja myle ze kiedys bedziesz narkomanem hehe (zart)
szłyszałem ze po heroinie jest najlepsza bania ale uzaleznia fizycznie wiec sleja trudna droga jeli masz nato chec :thumleft:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
szłyszałem ze po heroinie jest najlepsza bania ale uzaleznia fizycznie wiec sleja trudna droga jeli masz nato chec

LOL. Uzależnienia fizycznego nie odczułem. Uświadomienia 0.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
w3bster napisał:
Kwaska bym chyba nie wziął lepiej załatwić gribole
chlopie co ty gadasz grzyby so o wiele bardziej niebezpieczne!! w lsd sam trip jak sobie cos wkrecic moze byc niebezpieczny a grzybami mozna sie zatruc , zryc sobie psyche calkowicie , zapajsc w spiaczke !
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
durielek napisał:
grzybami mozna sie zatruc , zryc sobie psyche calkowicie , zapajsc w spiaczke !

OOOOOj, profesja. Badaaaaaaaaania zrobiooooone, psycha padnięta po grzyybach, bo sie zatruć można i sraczke mieć 2 dni.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
a niejest tak?? z grzybami nigdy niewiadomo! mozna sie po nich sie zawiesic a po lsd tego niema! sam trip moze byc tylko niebezpieczny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół