nasiona marihuany

LST NA LR

Wyszukiwarka Forumowa:

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
W KTORYM MOMENCIE ZYCIA?? Zastosowac LST Na LR przy ktorym pietrze 5 palczastych lisci?? zeby nie zapozno zeby nie zaczeło juz kwitnac moje LR moją okło 20 dni.
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
jak ma 20 dni to juz czas :) powinno sie zaczynac miedzy 4 a 6 pietrem ale regoly niema :)
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
no ale moje 20 dniowe LR-y są jeszcze małe mają 3 pietra
niedługo bedą 4 nie wim czy to nie za predko bo ta roslinka jest taka mała( Nrazizie )
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
ja mam krzyzowke LRxPS nie były fotoobojetne, zrobiłem FIM + LST( 20 dzien, 6 pieter), dzis mija 30 dzien zycia, 4 dzien floweringu, rozgalezione pieknie, listki robia sie "purple" ;] i widac juz malutkie power flowery na najwiekszym szcztycie :cheers:
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
NO ja własnie nie wiem bo mam od tego samego kolesia wiec moge tez miec ta krzyzowke ale nie rosną duze wiec moze jest to czysty LR
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Czysty na pewno nie sle skoro jest niewielki to być może większosć przejął od LR-a
LST zrób jak wyżej radzą, możesz jeszcze Fimować również mam od "niego" pestki i LR był podatny na FIM ale wiele więcej nie wyciągniesz z rośliny niemniej jednak jeśli będzie fotoobojętny to szybko zakwitnie i dojdzie :).
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
a ile ty wycignełes ze swojego LR?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
nasuwa się tu postawowe pytanie: czy jest sens robić LST lowryderowi? (mam na myśli prawdziwego LR)
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Jeden lr miał 8 gr a drugi po wysuszeniu 21 gr! był na prawde spory, ale to dlatego bo dostawał hormony (?) :).

Lst i fim spróbowałem tylko wyłącznie dlatego bo chciałem pobić swój rekord w LR 15 gr.
Według mnie nie ma wielkiego sensu robic LST za dużo pracy LR jest drobny i łatwo go można uszkodzić, mój troszke sie nadłamał ale przeżył a potem mysz go pogryzła ale dalej żył ;D a teraz jest revegowany (4 szczyty będzie miał).

Miałem czyste LR i nie były tak podatne na FIM LST nie widziałem sensu robienia tego więc zaprzestałem. Jak ktoś chce dobre zbiory z LR to niestety musi około 5 plant poświęcić na zapylenie i potem posadzić z 40 LR ?.

LR to po prostu taka ciekawa odmiana dla koneserów bo nie powala ani mocą ani plonami.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
.::ARKAN::. napisał:
a teraz jest revegowany

????????????????????????????????????????????????????

Jak można revegować fotoobojętnego planta??
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Racja Arkan nie mozna revegowac fotoobojetnej rosliny mysle poprostu ze roslina nie byla fotoobojetna a jedynie przez mix z LR szybko osiagnela dojrzalosc i mogla zakwitnac :tongue:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
fitohormony - na allegro kiedyś były

co do revegu - właśnie niby sie nie da a kolega przywiózł z NL LRy i z głupa dał je potem pod kompakty po 2 tyg. wypuściły listki ! Kiedyś też czytałem na innym forum, że ktoś zrobił podobnie i niektóre planty znów zaczynały proces, więc czemu nie spróbować?

nie mam wątpliwości co do fotoobojętności bo preflowery pokazały sie już na 24/0 a na 18/6 zaczął normalnie kwitnąć.

Obecnie roślina nie usycha ani też nie rośnie ale widze, że resztki kwiatów zaczynają "pękać" z nich powinien wyjść szczyt. Sie zobaczy.

Co do rekordu 70 gr :cat: ładny mutant :) swój pobiłem i jest git :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Cholera, zaciekawiłeś mnie tym revegiem. Jak bede miał kiedyś pestki to spróbuję.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
ja mam LR pod folia to mi tak wyje... ponad 60cm ze sam sie zdziwilem a najmniejsza ma ok. 40cm . jak skoluje apatrat to wrzuce zdjecia. meskie rosliny przesadzilem do doniczki i do chaty.za duzo spryskiwalem nawozem(florovitem) i uschly to pod lampke ususzylem,w blete skrecilem i spalilem. taki lajcik ale po drugim dzefie to juz nizla banie mialem. :jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół