nasiona marihuany

Lufka

Wyszukiwarka Forumowa:

Domend

Member
Rejestracja
Lut 14, 2006
Postów
18
Buchów
0
Dałem im 15 zł i dali mi. Mowili ze to 2 korki czy jakos tak i mowili ze jak bym to wziol na raz to bym sie tak najaral. Pytam sie no to ile mam wziosc a oni mowia ze zalezy od dnia i nie da sie okreslic. Jeden mowi czasami wezme ze 3 dobre buhy i juz sie najaram a czasami musze wziasc pare razy tyle. Mozeci mi powidziec o co w tym wszysrkim chodzi ?
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Nabij jedną pajpe i spal... poczekaj z 10 min jak poczujesz ze Cie wzielo to nie pal zostaw sobie na nastepny raz :p a jak nie to nabij drugą spal i będzie spoxik ;) Nie bój się nie przedawkujesz :geek:
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Byczek ma racje;) Nabij jedna lufke i spal poczekaj jak nic nie poczujesz to nabij nastepną i tak do skutku. Tak jak mówił byczek nie przedawkujesz;) (bo sie nie da) a napewno nie połówką :p. A skąd będziesz wiedział czy coś cię wzięło..... nie da się tego nie odczuć =D
 

Domend

Member
Rejestracja
Lut 14, 2006
Postów
18
Buchów
0
korek to jest ile ?
a moze zrobic skreta latwiej chyba bedzie jak na pierwszy raz?
 
Z

zielony pan

Guest
Na pierwszy raz najlepiej z fifki bo ze skreta zrobic to trzeba umiec dobrze to robic a nie...kartka papiru skrecona w rurke i napchana tam baka o_O
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
połuwka kosztuje 15zł a cwiartka 10zł kapiszi?? im więcej kupujesz tym masz niższą cene..

[ Dodano: 2006-02-21, 11:31 ]
1 lufa powinna ci wystarczyć, a ktury raz już palisz??
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Człowieku nie pie**ol sie tak z tym paleniem! Masz już lufe i bakanie. Nad czym Ty sie jeszzce zastanawiasz? Weź nabij rozrzezoną część lufki ziołem i zajaraj!
 
S

Sed

Guest
Domend jak nigdy jeszcze nie paliłeś to radze ci żebyś wogle nie zaczynał!!!
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
squn uzaleznia, hociaz niekturzy muwio ze nie....
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
u mnie lufki podrożały ostatnio kosztują 0,50 lub 0,60 groszy.....pewnie przez duże zapotrzebowanie na ten towar :tongue: a kupić można w każdym kiosku i prawie każdym sklepie spożywczym :geek:
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
U mnie sa po 30gr a cale opakowanie na hurtowni Ruchu za niecale 15zl .
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
u mnie 30-40 gr lufa :) niestety nie ma wszedzie :p najblizej mam przez park w monopolu lub w kiosku :D cena i tak sie waha bo czasem 0,25 zawola a czasem 40 :] Pozdro :D
 
A

abc

Guest
a mi qrwa nie chca sprzedac bo mowia ze jestem niepelnoletni i ze bede chcial "ĆPAĆ" :salut:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Hehehehehe to ile Ty masz lat ?? ^_^ Co ludzi opchodzi co Ty będziesz robił... Mają zarobić i tyle...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół