nasiona marihuany

[Lumatek 300w] Gorillaz Skittelz SLH

Wyszukiwarka Forumowa:

tomek444

Member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
20
Buchów
18
Witam druga zabawa ale pierwszy raz na ledzie nowo zakupionym. Więc tak :
3x Gorillaz Skittelz
3x Super Lemon Haze

-100x100x200
-donice materiałowe 8L jedynie jedna inna
-ziemia Canna Proffesional
Wentylator:
-1x wyciągowy 2 trybowy
-1x mieszający
-Filtr prima klima
-Biobizz trypack indoor

Temperatura dzień 23° 70%
Wykiełkowały
4.07
12.7 pod lampę 60% mocy do tej pory ?

Dwa ostatnie podlania z nawozem Biobizz grow pół dawki że względu że słabo coś ida moim zdaniem, tak samo z lampą miałem ustawioną 60cm teraz dałem na 40cm.

 
Ostatnia edycja:

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Co to za koc tam masz? Śpisz w boksie?
To pewnie dla much i innych robaczków.
Dwa ostatnie podlania z nawozem Biobizz grow pół dawki że względu że słabo coś ida moim zdaniem, tak samo z lampą miałem ustawioną 60cm teraz dałem na 40cm.
Jak ty podlewasz rośliny? Że tylko takie palamki jakby kot naszczał, do suchej ziemi je wsadziłeś?
 

tomek444

Member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
20
Buchów
18
Naczytałem się na temat wilgoci w jaki sposób można lekko podnieś noi widać jak widać heh dzisiaj tak podałem specjalnie bo poprzednie razy normalnie lalem po całości tylko że te doniczki waza już trochę a u góry sucho.
Dziwna sprawa to że nerwy wychodzą na kilku krzakach w połowie listka nieiwem co to może być . Po podlaniu teraz patrzę większości ruszyły do góry
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,643
Odznaki
6
Lej na około roślin, a nie pod roślinę. ?Mało coś tych doniczek jak na 1m2, było dać z 14lx6.
Może CalMag, pod Leda od czasu do czasu trzeba prysnąć..
 

tomek444

Member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
20
Buchów
18
Lej na około roślin, a nie pod roślinę. ?Mało coś tych doniczek jak na 1m2, było dać z 14lx6.
Może CalMag, pod Leda od czasu do czasu trzeba prysnąć..
Przy następnym podlewaniu podleje normalnie po całości ? będę chcial robić LST a z ilością pomyśle następnym razem ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,718
Odznaki
10
Ta Canna to Plus? W każdym razie za wcześnie dajesz nawóz, nawet jeśli twoja nie jest nabita na 6 tyg.
I uważaj z wilgotnością podłoża, bo to drewno szybko wysycha, a w materiałowych będzie jeszcze gorzej.
 

tomek444

Member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
20
Buchów
18
Ta Canna to Plus? W każdym razie za wcześnie dajesz nawóz, nawet jeśli twoja nie jest nabita na 6 tyg.
I uważaj z wilgotnością podłoża, bo to drewno szybko wysycha, a w materiałowych będzie jeszcze gorzej.
Tak Canna Proffesional plus. Zobaczę kiedy znowu będę podlewał to podleje sama wodą a jak patrzyłem ziemię po bokach to nie jest taka mokra bardziej zimna wilgotna a dziwne bo cała donica trochę waży.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,643
Odznaki
6
Doniczka cięższa, bo większość wody spłynęła niżej. Nie musisz lać po całości, możesz podlać na około i ten wiór opryskać solidnie. Przynajmniej błota nie zrobisz..:oczy:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
na canna plus nawet do 6tygodnia flo mozna dojechac wiec lepiej nic im tam nie dawaj bo bedziesz mial problem za chwile
 

kolter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
108
Buchów
9
Skąd decyzja na Lumateka? Z czystej ciekawości pytam. Aktualnie mam MH TS1000 i myślałem nad zmianą na MH FC 3000. Lumatek też sprawdzony i niby podobna cena.
 

tomek444

Member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
20
Buchów
18
Doniczka cięższa, bo większość wody spłynęła niżej. Nie musisz lać po całości, możesz podlać na około i ten wiór opryskać solidnie. Przynajmniej błota nie zrobisz..:oczy:
Oki oki. Tylko teraz jak wstałem one mają dzień od 5 to liście zamiast do góry to są takie normalne..
 

tomek444

Member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
20
Buchów
18
na canna plus nawet do 6tygodnia flo mozna dojechac wiec lepiej nic im tam nie dawaj bo bedziesz mial problem za chwile
Muszę przeczekać i następny raz podlać sama wodą , wydaje mi się że już jest bo nie chcą iść jak należy..
Skąd decyzja na Lumateka? Z czystej ciekawości pytam. Aktualnie mam MH TS1000 i myślałem nad zmianą na MH FC 3000. Lumatek też sprawdzony i niby podobna cena.
Siedziałem trochę na forach czytałem wypowiedzi ludzi i podsumowując niby jest lepszy od SF itp ?
 

tomek444

Member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
20
Buchów
18
Witam spowrotem mam problem z małymi po prostu stanęły w miejscu jedynie 1 coś tam daje radę już nie mam sił..

 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,643
Odznaki
6
Żółte jakieś? ?Czy światełko tak przekłamuje..kiedy podlewane?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół