nasiona marihuany

Mój pierwszy box

Wyszukiwarka Forumowa:

Wojtek

Member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
22
Buchów
0
Siemka!
W styczniu chcem zasadzić moją pierwszą roślinke, będzie to Northern Light. I oto chodzi że nie wiem kompletnie jaki powinien być box na nią. Zrobiłem coś na podobieństwo projektu, oto link http://img462.imageshack.us/my.php?image=mjpierwszybox0ml.jpg
Jest to kwadrat 60/60
I prosze o jakąs ocene jego, co byście w nim zmienili.
I mam jeszcze takie pytanie, jakich zbiorów moge się spodziewać.
 
S

Sed

Guest
Wojtek napisał:
Witam.
Boxik całkiem przyzwojity chyba nie trzeba nic zmieniać a co do zbiorow to nie spodziewaj sie zbyt wiele z jednej rosliny NL nie wyciśniesz więciej niż 10g.
 
G

greenlife

Guest
a co do zbiorow to nie spodziewaj sie zbyt wiele z jednej rosliny NL nie wyciśniesz więciej niż 10g.

a to niby dlaczego ??


mam jeszcze takie pytanie, jakich zbiorów moge się spodziewać.

niesluchaj tego pana wyzej przy takim boxsie mozesz te 50 gram wycisnac przy lampie 150 wat wszysko jest uzaleznione jakie zapewnisz jej waruki rozwoju
 

Wojtek

Member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
22
Buchów
0
Nie zamierzam chodowac jednego krzaczka, a właśnie ile ich tam posadzić żeby było spoko, i jakie wtedy plony przy danej liczbie roślinek moge osiągnąć?? Obok będzie stał jeszcze mniejszy box'ik na klony. Do niego też będzie potrzeby wętylator?? I jakie oświetlenie w nim zamontować??
 
S

Sed

Guest
greenlife napisał:
niesluchaj tego pana wyzej przy takim boxsie mozesz te 50 gram wycisnac przy lampie 150 wat wszysko jest uzaleznione jakie zapewnisz jej waruki rozwoju
No faktycznie :mrgreen: jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi poprostu :wink:
Co do klonów to zastosuj do oswietlenia świetlówki energooszczędne no oczywiście odpowiedni boxik, wentylacja też nie zaszkodzi 2 wentylatorki od kompa powinny wystarczyć a klony lubią wilgotne ciepłe powietrze wiec to też powinieneś zapewnić :wink: Poszukaj gdzies na forum jest temat o klonowaniu tam powinienes sie wszystkiego dowiedzieć.

Ps.Jeśli się myle niech ktoś mnie poprawi :mrgreen:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
witam

ja bym zmienił miejsce wentylatora...wentyllator najlpiej gdy dmucha Ci powietrze miedzy szczyty a lampe...wtedy najefektywniej ochładza i mozesz miec blizej hps od szczytow...najlpiej zrobic dwa otwory na wetnylator jeden na veg i jeden na flov...no i u gory otwor na wylatujace powietrze

do duzego boxa daj sobie dwie roslinki i trenuj lst i zrob scroga :D jesli masz czas i lubisz majsterkowac...

ja tez mam mniejszego boxa na klony...ma on 45x40 mam w nim 4x23w swietlowki i wentylator komputerowy podpiety pod ładowarke nokii ktora ma 3w i wentylator ledwo co hula a temperature mam dobra w boxie ok 24w...

bedziesz miał feminizowane pestki? jak nie to bym posadził 3 rosliny jesli bedziesz mial 3 panny to z jednej całej zrobisz klony....

przejzyj moj growlog tez mam 150w hps w duzym i mały box na klony pod swietlowkami...peace

[ Dodano: 2005-12-17, 11:01 ]
a ile g zgarniesz to zaelzy od wielu czynnikow... z jednej rosliny od 30 do 60g :D ....a z klona jednego ktorego walniesz po ukorzenieniu zaraz na flov od 5 do 10g...
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
jak nic niue spieprzysz to z tego boxa wyciagniesz 100g spokojnie
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
aa na ukorzenienie nie miałem w ogole wentylatorkow przy klonach i swiatło 24/0...wysoka temparatura m usi byc przy ukorzenianiu...ale to jeszcze musisz dluga droge przejsc zeby dojsc do klonow :wink: ..zycze powodzenia :!:
 
M

MILKA

Guest
Najlepiej jak byś z kazdej strony pomalował gruba warstwą baiłej farby albo dać dookoła folie aluminiowa!!!oczywiści z góry i dołu też :!:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
lepiej odbija biel od folii aluminiwej...jesli ta biała płyta ma gładka powierzchnie to moze byc...

zmien iłem troche twoj prodzekt :D o scrogu i lst poczytaj na www.haszysz.za.pl


a tutaj przy scrogu


zmieniłem połozenie went zwiekszyłem otwory :) ...dwie planty zmescisz spokojnie na 60x60 peace
 
M

MILKA

Guest
A ty bedziesz wycinał 2 otwory na wiatraczek i tylko jeden bedzie działał!!! tak??
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
mi ciagle hula jeden 14watowy i styka...dobrze jest na poczatku miec nizej a potem wyzej wentylator...potem gdy juz bede topy włacze drugi pewnie...
 
M

MILKA

Guest
Moim zdaniem lepiej by było jak by odrazu 2 chodziły leprza wynylacja boxsa choć będzie miejsza temperatura!!musisz wszystkie ściany pomalować białą farbą tej jednej nie musisz jeśli nie chcesz bo już jest biała ale reszta powinna być albo folią aluminiową to zależy od ciebie!!!
 

Wojtek

Member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
22
Buchów
0
Jesli te sciany są już białe, to jest sens je malować jeszcze raz białą farbą?? I co do tej temperatury, w domu mam około 20C, czy im nie będzie za zimni jak jeszcze wlącze te dwa wentylatory? A te roślinki mogą ciągle siedziec pod tym hps??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół