nasiona marihuany

Mój pierwszy Indoor - Początek, pytania

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Pole

Guest
Witam,
Mam chęć zabrać się za uprawę.
Miejsce jest całkiem dobre - piwnica, w bloku. Moi starzy wogóle jej nie odwiedzają.
W środku stoi stara szafa, którą chciałbym przerobić na growboxa.
Zacznę od tego, że jestem stosunkowo młody - 16 lat i ciężko mi niektóre rzeczy opanować, więc rodzi się pierwsze pytanie.
Jako, że narazie nie stać mnie na dobrą lampę, chciałbym coś tańszego np: świetlówki.
Jak mam je zamontować w starej szafie, w piwnicy bezpośrednio nad roślinkami, żeby to wszystko działało?
Czy jakieś wentylatory będą potrzebne?
Ziemia zwykła będzie się nadawać?
I jeszcze jedno bardzo ważne: Jakiej odmiany nasiona polecacie, wiadomo musi być łatwa w uprawie i "dobra" :).

Później wstawię zdjęcia tej szafy z wymiarami, tylko pójdę do piwnicy.
 
M

muniek

Guest
:p wentylator łaziękoey albo od kompa ziemia od kwiatków 6,5 7,5 ph i luzz powinno grać o zamocowania hpsa jest na forum pozdro
Edit: zakaz handlu na forum.
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
poczytaj na haszysz.com i przejzyj forum tych tematow bylo od ChO**** elo
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Pole napisał:
Zacznę od tego, że jestem stosunkowo młody - 16 lat i ciężko mi niektóre rzeczy opanować,
Młody jesteś więc chłoń wiedzę jak gąbka bo po kilku latach bakania będzie z tym coraz ciężej.

Pole napisał:
Jako, że narazie nie stać mnie na dobrą lampę, chciałbym coś tańszego np: świetlówki.
Z doświadczenia mojego i zioma: Kompakty i inne świetlówki wychodzą drożej od używanego HPS. Ziomboy za 90pln kupił 5 kompaktów zamiast kupić 150W HPS za 70pln. Wiadomo, że są to sumki ale pomyśl. Wydająć np. 150pln na 400W hps za te 150pln + jakaś woda/ziemia/nawozy/osprzęt masz bakania za kilka tys. PLN'ów(wg. wartości rynkowej).
 
S

SOLARR

Guest
Młody jesteś więc chłoń wiedzę jak gąbka bo po kilku latach bakania będzie z tym coraz ciężej.

Jako student własnego uniwersytetu biologi roslin psychoaktywnych chciałbym powiedzieć ze studiuję długo i zamiłowaniem i z czasem dłuzszego palenia nie musi być gorzej .NAUKA PRZEZ PALENIE :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół