nasiona marihuany

Mój pierwszy outdoor 51x rudealis skunk

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Czemu takie coś zbudowałeś?? zawsze może ktoś zauważyć albo ćpuny leśne ci zniszczą planty, nie lepiej było zbudować coś typu prostokąty tylko że nie stojący tylko leżący :) robicie sobie utrudnienia takie.
 

ts1

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2011
Postów
43
Buchów
0
nikt nie powinien tego zauważyć, w tym miejscu rosną bardzo gęsto drzewa niektóre są z kolcami więc ciężko się tam dostać i zauważyć to nawet jak sie jest blisko, musiałem zbudować wysoki ten stolik żeby światło dochodziło
 

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
Pisałem, że nie wiele z nich dożyje do momentu przesadzenia w docelowe miejsce...
Szklarnia, którą zrobiłeś jest tak samo przypałowa jak poprzednia - a mówienie, że miejsce jest pewne i nikt nie ma prawa dostrzec, jest chyba stwierdzeniem nieco nad wyraz...

Przesadź je w końcu na spota, bo jak tak dalej będziesz postępował, to żadna nie dożyje lata...

Peace!!
 

Alex10

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
219
Buchów
0
ja bym takiego czegos w zyciu nie zbudowal nawet na najbezpieczniejszej miejscowce..:pl: bezpieczenstwo ponad wszystko <shiza>
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Nie zdziwil bym sie jak bedziesz mial przypal, i nie chodzi mi tu o wykradniecie plantow ale gdy pojdziesz podlac, a tu pieski sie wylonia

Znam taki przypadek
 
D

delete

Guest
Weś sciag te folie!
Jeśli ktos sie moze zainteresowac to osoba do kórej nalezy ten skrawek lasu.Może przyjść i w koncu wyciac te tornie.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Jeśli myślisz że masz super miejscówke bo rosną tam iglaki i pewnie nikt tam nie pójdzie, to chyba jesteś z innej planety. Ludzie tracili rośliny na spotach które były otoczone do okoła gównem po pachy a Ty myślisz że iglaki Cie ochronią. "Ja pie***le Z Kąd Ty się ***ałeś":sunny:
 

Klamerka

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2010
Postów
63
Buchów
0
ku**a... No nie będę oryginalny jak powiem że siejesz ale przede wszystkim przypał, głównie sobie ale i swojej mamie... I ta "szklarnia"... Jeszcze z jakąś deską na górze... Jak to ma zapewnić wiecej słońca Twoim rośkom skoro i tak na spocie jest go tyle że nawet dla paproci nie starczy? Oszczędź sobie wstydu chociaż i wrzuć już te swoje badylki w ziemie... Koledzy z forum dobrze mówili że najpierw trzeba przemyśleć sprawę, potem przygotować SENSOWNEGO spota a dopiero na końcu kiełkować pestki. Jestem tego samego zdania co Stupid MF's że żadna z Twoich pestek nie doczeka lata...

Z fartem wilku...
 
D

delete

Guest
nie czekaj na nic dawaj je do ziemi przecież to odmiana przetrwa nawet 0*C więc nie widze problemu żeby czekać. a tak to przypał z tą folią jak h*j , troche z***ałeś ale jeszcze masz 12 plantów nie spie**** wszystkiego, powodzenia
 
A

Ace Ventura

Guest
jeden wielki syf. ma nic do pokazania a 12 stron...

tak czy inaczej powodzenia. przyda Ci sie
 

nitroman

Member
Rejestracja
Lis 24, 2010
Postów
5
Buchów
0
ale tu bałagan ;o
kompletnie zle sie za to zabrales..
ale zycze plonów, bo serca chyba w to troche wkladasz, co innego z rozumem ;P
 

Indicarider

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
70
Buchów
0
Uważaj na leśniczych :) już niedługo mają być jakieś kamery ;) ale czy to wejdzie z tego rocznym ou'tem to nie wiem ;) jest już ciepło śmiało bym ściągnał folie MJ jest silna ;) a *C nie spadnie juz poniżej 0*C :) POWO ;) i zapraszam do mnie ;) na fotorewelke ;)
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
dajcie sobie spokój z dobrymi radami i tak to spie****i do samego końca :pl:
 
D

delete

Guest
dajcie sobie spokój z dobrymi radami i tak to spie****i do samego końca :pl:

Jakie spie****i ?? Człowieku ... A chyba po to założył fotorelke żeby mu ktoś pomógł, a że początek spie****ił to spie****ił, się uczy na błędach. Pozdrawiam <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół