nasiona marihuany

Mój pomysł na specyfik z liści topowych MJ...

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
dobre, dobre, dobry smak to podstawa przyjemnego spalenia!!
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Kiedyś miałem takie palonko że jak się palilo to był czuć jakby mięte. Tak jak by się dosypało tytexu miętowego jakiegoś ;) no i fajna fazka była :p
 
S

Sed

Guest
battleangel napisał:
Kiedyś miałem takie palonko że jak się palilo to był czuć jakby mięte. Tak jak by się dosypało tytexu miętowego jakiegoś no i fajna fazka była :p
Może to taka odmianka :geek: ja np. zamiast z tytoniem ziołko mieszam zawsze z miętą :farao: fajny smaczek i chyba nie jest tak szkodliwe.
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
gdzies czytałem nawet że mienta wzmaga efekty :D
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Szykujemy mięta outdoor 2006 hehehehehehe
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Nie róbcie offtopu... oceniajcie mój pomysł i róbcie tak z paleniem !! :>
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Kiedyś batata posmarowałem miodkiem (mało, w granicach rozsądku) to był trochę zbyt duszący dym, ale nie suszyłem tego więc nie wiem jak będzie z suszonym
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
NAJWAŻNIEJSZE TO TRZEBA TO WYSUSZYC !!! WTEDY TAM WOGOLE MIODU NIE EBDZIE TYLKO ZAPACH MIODU KUU***AAA !! :D hehe sorry za te sloowka ;D choodzi o to ze po wysuszeniu liscie beda sklejone bardzo dobrze przypominajac top a miodu nie bedzie tylko jego zapach
fajny stuffik
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
miod bedzie tylko suchy... a tak wogole to miod poddany temperaturze powyzej 40 stopni wydziela jakies toksyny... wiec tych szkodliwych gowien macie jeszcze wiecej. Zawsze można sprobowac ze miodem sztucznym :tongue: :tongue:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
No ja kupiłem taki ze sklepu... naturalnego nie mialem :D taki w malym sloiczku fajny i palenie jest za***iste a liscie sie nie marnuja a wrecz sie za***iscie pala i POWOLI co najwazniejsze :D
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
buehehhe... MÓWIĘ WAM NIE PIE****CIE WIECEJ TYLKO RÓBCIE MIODOWE BOBKI !! palenie jest za***iste kulka jedna taka mała starcza na wiecej buchów i mocnych nic normalny BUD o tych rozmiarach w lufie... polecam sam tak zrobie z niepotrzebnych liści na out
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
świtny patent, z szuszen sativki można takie myko zrobić? ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół