nasiona marihuany

Mój pomysł na specyfik z liści topowych MJ...

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
A więc tak wpadłem na taki pomysł... i mi sie wydaje, że jest za***isty dla ludzi którzy scinaja krzaki... czyli np koyot lub whitejoe i ktos tam jeszcze... a więc wpadłem na pomysł, który pozwala jakoś użyć te liście z topów i nie tylko tak aby można je było fajnie palić a więc...

To jest przepis na tzw.. nie wiem jak to nazwac.. klocki z liści
Sposób przyrządzenia polega na drobnym posiekaniu wysuszonych liści .. po czym nawilżeniu palców miodem i zaczęciu zgniatać liście po czym powstanie taka plastelinka z lepiacych sie liści... po wysuszeniu bedzie git bo bedzie sie kruszyla ta czekoladka i ebdzie miala slodki fajny dymek i zapach... OTO PRZEPIS

1. Zbieracie te uciete od topów i nie tylko liście ;)
2. suszycie je z conajmniej tydzien by latwo sie kruszyly... raazem z trichomami oczywiscie liscie
3.Wsypujecie do miseczki i ucieracie tym takim nie wiem jak to nazwac taka kuchenna pałka z kulką na końcu... tym rozcieracie... mocno z 10 minut...
4. otrzymany starty susz rozsypujecie na kartkę
5. maczacie kciuk i palec wstakuzacy albo wszystkie w miodzie... najlepiej jak najżadszym
6. bierzecie liście tak żeby sie skleiły do palców i ugniatacie jak plastelinę(miodu ma być niewiele by pozostawił kleistą konsystencję i smak oraz zapach...)
7 otrzymacie plastelinę a po wysuszeniu bedzie to wygladalo jak topki... trzeba bedzie to rozkruszyć...
8. Metoda przetestowana... pali się bez problemu z slodkim dymem :D ogólnie fajny motyw bo wszystkie nieoptrzebne liście przerabiacie w małą plastelinkę z TRICHOMAMI z tych topowych liści, która nieźle kopie

JEŻELI MACIE OCHOTĘ NA TEN SPECYFIK TO ZABIERAJCIE SIĘ DO ROBOTY mówię teraz szczególnie do tych co niedługo ścinają np KOYOT , karold zielarz whitejoe i ktos tam ejszcze ;)

POWODZENIA I POZDRO
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
śiwietny pomysł...na co to ludzi nie wpadają na spaleniu :D
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
nom... :D tylko ja takie cos potrafie obczaić na trzeźwo :p
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
hehe za***iste:D chętnie bym spróbwał miodowego ziółka :D A da się coś takiego zrobić z zakupionego ziółka u dila? czy jest to jakaś różncia ?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
jak już napisałem da się bo sam to już paliłem... smak dymu jest słodkawy i abrdzo gęsty po prostu fajny i w dodatku ten zapach...

battleangel napisał:
A da się coś takiego zrobić z zakupionego ziółka u dila? czy jest to jakaś różncia ?

PEWNIE że tak tylko musisz dość drobno pokruszyć topy po czym je zlepić miodem ;) towaru bedzie wiecej... bardziej pachnacy i wogole moim zdaniem ddla experymentatorów git...

POZDRO
 
B

bongosik

Guest
ja uwarzam rze beznadzieja jak h*j. poniewarz:

ten wysuszony miud przeciesz jest w h*j słodki i przy paleniu będzie sie palił i będzie w h*j dymu i będzie jeszcze więcej tego hujostwa smolistego w płucach !! DO hu*a!! :)

czyrzbym nadurzywał słowa h*j?? :geek:


h*j h*j h*j h*j h*j!!!!!!!!!!!!!!!
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Mi sie pomysł bardzo podoba:D i nawet lepiej że będzie więcej dymu:D ja tam lubie wypuszczać takie wielkie chmury:D A tego "czegoś" smolistego wcale nie będzie dużo więcej w płucach
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
ej ale jak to ku**a....bier tem miód to opotem mi z palców nie chce zejść:D??
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
bongosik napisał:
ja uwarzam rze beznadzieja jak h*j. poniewarz:

ten wysuszony miud przeciesz jest w h*j słodki i przy paleniu będzie sie palił i będzie w h*j dymu i będzie jeszcze więcej tego hujostwa smolistego w płucach !! DO hu*a!!

Czy ty nie potrafisz czytać?? tego miodu nie ma być w ch*j ma być tylko go troche na palcach żeby te zmielione suche listki do siebie sie kleiły i rolować i ugniatać w palcach w efekcie ko ńcowym otrzymamy ładną kulke liści przypominająca topa a miodu tam nie będzie wcale... nie chodzi tam zeby bylo MIÓD+ZIOŁO 1:1 tylko troszke miodu... pali sie za***iscie... nie trzeba sypac i patrzec czy za duzo tylko ulamac i skruszyc jak TOPA !!
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
A myślałeś może żeby spróbować zrobić to z czymiś innym (nie z miodkiem) ? Tak wogóle to jutro musze kupic tego miodu troche bo akurat mam bakanie w domq :)
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ale z niczym innym zabardzo nie da rady... nie ma nic zabardzo takiego czegos co jest smaczne+lepiace+pachnace+palące także miód to najlepsze wyjście... ;) fajne bobki wychodza :>
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
kaczor20 napisał:
ie ma nic zabardzo takiego czegos co jest smaczne+lepiace+pachnace+palące
zlep olejkiem haszyszowym;] na oczy nie będziesz widział;]
 
Z

Zielona Wierzba

Guest
kaczor20 fajny pomysł, ja użyłem jednak specjalnego tytoniu do sziszy ( taki właśnie lepiący "mokry") i efekty sa takie ze masz posmak jabłuszka, paliliśmy wymieszane 1:2 tzn 0.5 grama ( około ) tytoniu i 1 gram ( sztuka ) MJ. Heheheh za***ista jazda ... paliliśmy we dwóch z bratem :p, pali sie dłuzej i smaczniej...


PS
tytoń sziszowy mozna kupic na dworcu centralnym ( tak mi brat mówił ), ja mam jeszcze 0.25 kg z Egiptu wiec sie nie martwie :p
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
HEHE :D ale moim daniem i tak miód jest lepszy... tylko trzeba uwazac zeby go za duzo nie dac zeby ciapka nie była bo to ma byc po wysuszeniu jak top... a palonko wedlug mnie jak normalne szczyciki :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół