nasiona marihuany

Mączka kostna, a 18 dniowe rośliny

Wyszukiwarka Forumowa:

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Witam, pisze z zapytaniem czy mogę zastosować mączkę kostną na górną warstwę ziemi? Roślina ma 18 dni, a patrzę teraz do swojego zaopatrzenia na outdoor i widzę, ze mam 3 kg mączki kostnej. Gdybym to zauważył wcześniej to bym wymieszał razem z royal mixem. Dlatego chciałbym zapytać czy jest sens mieszać mączkę kostną z górną warstą ziemi?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Dodać możesz, byle byś nie przesadził. Mączkę stosuje się do robienia mieszanki od podstaw, przeważnie odstawia się na jakiś czas, żeby się pogryzło bo łatwo popalić tym rośliny. Ludzie lecący w living organic soil, często używają stwierdzenia 'soil is too hot' gdy dadzą zbyt świeżą mieszankę, wychodzo popalenia. Można też używać interwencyjnie w topdressingu albo pickach ale trzeba dawkować z głową.
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Dodać możesz, byle byś nie przesadził. Mączkę stosuje się do robienia mieszanki od podstaw, przeważnie odstawia się na jakiś czas, żeby się pogryzło bo łatwo popalić tym rośliny. Ludzie lecący w living organic soil, często używają stwierdzenia 'soil is too hot' gdy dadzą zbyt świeżą mieszankę, wychodzo popalenia. Można też używać interwencyjnie w topdressingu albo pickach ale trzeba dawkować z głową.

Jestem świadomy tego, ze daje się ją dużo wcześniej. Z reguły wraz z nawozami ją daję i tak spot odpoczywa przez 3/5 miesięcy. Dziękuję za szybką odpowiedz. Prawdopobnie dam ją w śladowych ilościach razem z algami. Miłego dnia życzę :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół