nasiona marihuany

Męska czy żeńska?

Wyszukiwarka Forumowa:

Shizweed

Member
Rejestracja
Lip 30, 2017
Postów
9
Buchów
0
Witam mam pytanie ponieważ nie jestem pewny jakiej płci jest moja roślinka . Dodam ze ma ok 2.m 50 cm dosyć dobrze rozbudowana.


---------- Post Zaktualizowany 11:18 ---------- Data pierwszego postu 11:11 ----------
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Shizweed

Member
Rejestracja
Lip 30, 2017
Postów
9
Buchów
0
Jesteś pewny na 100% ze to męska? Musze być pewny bo ta roślina stoi wraz z dwiema innymi które są na pewno żeńskie i to jest jedyne miejsce w którym mogą one stać .:( wiec jeżeli okaże się ze to męska to muszę ja wyciąć. Dodałem jeszcze kilka zdjęć i proszę o opinie .:)

---------- Post Zaktualizowany 16:07 ---------- Data pierwszego postu 16:06 ----------

Link do zdjeć. https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-912070
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
nie jestem pewny, dlatego napisalem chyba :p
moze za wczesnie jeszcze troszke na stwierdzenie, niech sie wypowiedza starsi. Z checia zobaczyl bym foty za pare dni
 

Shizweed

Member
Rejestracja
Lip 30, 2017
Postów
9
Buchów
0
Dobra poczekam parę dni :) I Mam jeszcze jedno pytanko bo jakiś czas temu przelałem dwie inne roślinki tak ze strasznie oklapły ..:( nie podlewałem kilka dni i dopiero wczoraj kiedy roślinki wyglądały bardzo zle podlałem je po 1 litrze wody z nawozem Canna- Terra Vega na wzrost i odziwo odżyły , podniosły się , rosną nowe liście i dużo białych włosków się pojawia wiec chyba zaczyna kwitnąć. Pytanie brzmi kiedy mam ja teraz podlać i jaki nawóz stosować ? nawóz na wzrost czy nawóz na kwitnienie.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Dobra poczekam parę dni :) I Mam jeszcze jedno pytanko bo jakiś czas temu przelałem dwie inne roślinki tak ze strasznie oklapły ..:( nie podlewałem kilka dni i dopiero wczoraj kiedy roślinki wyglądały bardzo zle podlałem je po 1 litrze wody z nawozem Canna- Terra Vega na wzrost i odziwo odżyły , podniosły się , rosną nowe liście i dużo białych włosków się pojawia wiec chyba zaczyna kwitnąć. Pytanie brzmi kiedy mam ja teraz podlać i jaki nawóz stosować ? nawóz na wzrost czy nawóz na kwitnienie.

nawoz juz na flo skoro zaczyna kwitnac, mozesz zaczac z 1/3 dawki, a kiedy podlac to Ci nei powie nikt, najlepiej podniesc donice po podlaniu i za pare dni podniesc znowu, jesli bedzie znacznie lzejsza to podlewac
 
B

biohujus

Guest
Donica musi być znacznie lżejsza niźli po podlaniu. Ja jeszcze wkładam palca na głębokość 3 cm i jak jest sucho, to podlewam. Ty masz na oucie, więc powinieneś jeszcze sprawdzić, czy nie będzie jakiejś ulewy.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Poczekaj aż pokaże płeć, jeszcze nic nie widać. ;d
 

Shizweed

Member
Rejestracja
Lip 30, 2017
Postów
9
Buchów
0
Zgadza się roślinki rosną na zewnątrz ale są w foliowej szklarni wiec raczej deszcz im nie straszny , ale to chyba lepiej bo rosną w dosyć deszczowym klimacie . W szklarni dość ciepło, wszystko zaparowane i woda się skrapla po ściankach , co jakiś czas to przecieram nie wiem czy ma to jakiś negatywny wpływ na rośliny ?
 
B

biohujus

Guest
Na flo na pewno, bo może wdać się plecha. Sprawdź tam wilgotność.
 

Shizweed

Member
Rejestracja
Lip 30, 2017
Postów
9
Buchów
0
[/COLOR]Witam jeszcze raz Roślinka trochę podrosła ,coś tam już widać. Myślę że jakiś znawca powiem mi czy ta roślina jest żeńska czy męska ? Dodam że jak dla mnie to męska ale ja się mało znam, wnioskuje po tym że dwie inne rośliny mają wszędzie białe włoski i kielichy wyglądające jak kwiaty a ta nic
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-914343
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół