nasiona marihuany

mętna woda po dodaniu ph +

  • Autor wątku Usunięty 82037
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82037

Guest
Jak w temacie, czy to normalne?
po dodaniu nawozów przy regulacji ph i dodaniu ph+ robi się mleczna woda. Dosłownie wystarczy kropla i widać jak w misce z woda robi się droga mleczna.
Widziałem na jakimś filmiku, że jeśli się tak dzieje po dodaniu nawozu do wody z innymi nawozami już to coś jest nie tak i najlepiej nie podlewać taką woda. Tylko jak ja dodaje ph + plagrona się tak dzieje. Wiecie coś na ten temat i czy jest się czego obawiać ?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Pewnie coś się wytrąca, jakiś pierwiastek z nawozu wchodzi w reakcje z pH+.
Jakie masz pH że musisz pH podnosić?

Edit: Teraz widzę że masz filtr odwróconej osmozy. Mieszaj z odstaną kranówką dla podniesienia pH.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 82037

Guest
Pewnie coś się wytrąca, jakiś pierwiastek z nawozu wchodzi w reakcje z pH+.
Jakie masz pH że musisz pH podnosić?

Edit: Teraz widzę że masz filtr odwróconej osmozy. Mieszaj z odstaną kranówką dla podniesienia pH.
Czasem dodam za dużo ph minus i np z 5.5 podnoszę do 5.8.. kranówka podnosi EC dlatego dodaje ph+.. ale może faktycznie kranówka będzie lepsza mimo wszystko
 
U

Usunięty 83507

Guest
Czasem dodam za dużo ph minus i np z 5.5 podnoszę do 5.8.. kranówka podnosi EC dlatego dodaje ph+.. ale może faktycznie kranówka będzie lepsza mimo wszystko
Nie wiem w jakim wieku jest Twoja roslina, ale ja Ph 5.8 robie w pierwszym tygodniu życia, a później 6.4-6.5.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół