nasiona marihuany

Małe, zasiane z baterii żródło ciepełka?

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Witam podownie xd od kilku dni u mnie co 1-2 noc jest ***isty deszcz i burza. Mam zamiar niedługo sadzić, nasionka na out poelciały by w połowie czerwca, wiadomo że lipiec burzasty jest i boję sie o paprotki. Wymyśliłem żeby do połoy butelki zamątować "coś" co daje ziepło, w drógiej butelce baterię do tego, polaczyc kabelkeim, nakryć paprotke i by miałą ciepej. Myślałem o żarówkach, tlkyo jak je zasilić ;\ Ma ktoś jakiś pomysł??
Co sądzicie o reflektorze jak roslinki w domu keiłkują, z lapmki energo oszczędnej mocnej, w butelce od cocacoli owiniętej pazłotkiem?? ; d Mam breenboxa, ale małego, bo musi byc max niewykrywalny... Mieści się pod łuzkiem (od ziemi do sufitu pudło ma jakeis 30cm) i nie wiem czy jest sens instalowania w nim żarówek ; p myślę nad green boxie w szafce 40x40 wysokeij na 70 ; d ale problem z zasilaniem zey rodzice nie kapli sie i z tym ze jak by otworzyli szfke :pale: :pale: :pale: :farao: :farao: :sunny: :sunny: Bo maży mi się domowa hodowla LR ; \ a mam warunki idealne an out
 
C

Canabis_16

Guest
Tak zamotałeś, że trudno cie zrozumieć... Po co wymyślasz jakieś nowe sposoby z butelkami, żarówkami i co najleprze baterje, ktura zasilała by taką żarówkę najwyrzej 2 godziny...Zrub sobje małego boxa nawet po dużym kartonie na LR to starczy bo to małe roślinki wsadz do srodka kilka jażeniówek i wszystko będzie ok.
 
G

Green

Guest
Ghonox, powiedz ty mi tylko jedno, dlaczego kazde twoje nowe pytanie zaczynasz kolejnym tematem skoro masz juz 7 zalozonych to na jaki czort nie zadajesz swoich i tak smiesznych pytan w jednym z poostalych ????????

robisz tym samym burdel, ktorego my modowie i tak mamy tutaj nadmiar
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół