- Rejestracja
- Lut 6, 2021
- Postów
- 699
- Buchów
- 530
hejka
podpowie ktos jaki osuszacz powietrza sensowny wziasc ? chodzi mi o mały pobór pradu a zeby cos dawał rade popracowac w boxie 70x70x170 bo przejzałem tematy na forum ale wiekszosc trafiałem w jakies wieksze powierzchnie lub komus komu nie przeszkadząły moce po ok 500w w moim przypadku moge dac max 200w mam zasilanie tak zrobione ze nie moge bardziej obciazyc
popatrzyłem na necie co nie co cos tam moz eby wybral tylko pytanie jakie wartosci beda do przełkniecia tego osuszania co podaja na dobe do takiego boxa mam okolice 80% po podlewaniu pozniej mam ok 70 poza boxem 60 ale cos zaczyna sie pojawiac z plechy i musze szybko zareagować zanim bedzie za pozno
takie 1,5L/24h darowac sobie wogle ?
mam jakis tez 7L/24h ale moc 70w to pewnie sciema z taka wydajnoscia bo wiekszosc jest w okolicy 400/500zl z wydajnosciami 10L/24h i moce od 300do 500w tylko czy nie przeszadzone bedzie montowanie takiego z duza wydajnoscia do takie malego boxa ? moze szkoda pradu ?
chyba ze dac duzy na pomieszczenie gdzie stoi box ? tylko pytanie dla tych co maja osuszacze on napitala cały czas te powiedzmy 300w czy da sie ustawic granice kiedy ma pracowac ?
ewentualnie moglbym podlaczyc pod sonooff z miernikiem temp i wilgotnoci gdzie bedzie sam zalaczał prad i wylaczal po okresleniu danych wartosci tylko czy po wlaczeniu pradu przez taki przekaznik taki osuszacz sie uruchomi czy trzeba podejsc i dodatkowo na urzadzeniu go wlaczac ?
podpowie ktos jaki osuszacz powietrza sensowny wziasc ? chodzi mi o mały pobór pradu a zeby cos dawał rade popracowac w boxie 70x70x170 bo przejzałem tematy na forum ale wiekszosc trafiałem w jakies wieksze powierzchnie lub komus komu nie przeszkadząły moce po ok 500w w moim przypadku moge dac max 200w mam zasilanie tak zrobione ze nie moge bardziej obciazyc
popatrzyłem na necie co nie co cos tam moz eby wybral tylko pytanie jakie wartosci beda do przełkniecia tego osuszania co podaja na dobe do takiego boxa mam okolice 80% po podlewaniu pozniej mam ok 70 poza boxem 60 ale cos zaczyna sie pojawiac z plechy i musze szybko zareagować zanim bedzie za pozno
takie 1,5L/24h darowac sobie wogle ?
mam jakis tez 7L/24h ale moc 70w to pewnie sciema z taka wydajnoscia bo wiekszosc jest w okolicy 400/500zl z wydajnosciami 10L/24h i moce od 300do 500w tylko czy nie przeszadzone bedzie montowanie takiego z duza wydajnoscia do takie malego boxa ? moze szkoda pradu ?
chyba ze dac duzy na pomieszczenie gdzie stoi box ? tylko pytanie dla tych co maja osuszacze on napitala cały czas te powiedzmy 300w czy da sie ustawic granice kiedy ma pracowac ?
ewentualnie moglbym podlaczyc pod sonooff z miernikiem temp i wilgotnoci gdzie bedzie sam zalaczał prad i wylaczal po okresleniu danych wartosci tylko czy po wlaczeniu pradu przez taki przekaznik taki osuszacz sie uruchomi czy trzeba podejsc i dodatkowo na urzadzeniu go wlaczac ?



