nasiona marihuany

Mały problem zimno mu...:(

Wyszukiwarka Forumowa:

Scooterr

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
296
Buchów
3
mam problemaaa chodzi oto że jakieś pare dni temu zakopałem dwa drzewa i widze że troche im zimno w nocy a w dzień strasznie grzeje a końcówki listów ma takie jakby mu brakowało żelaza albo magnezu...myślałem żeby zrobić mu taki mały namiot z foli ...a drzewko jest takie dołanczam fotki aaaa to jest Hawaii X skunk #1 z cannabis.fr.pl
:ncool:

a dzisiaj przylukałem że mu tak dziwnie liścia zawineło do środka i spalony jest troszke ? możliwe że słońce go tak przypala? :scratch:





[ Dodano: 2006-05-01, 14:50 ]
A topki już wychodzą i są całe nie przypalone i śmierdzące :thumleft:
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
strasznie wyciagniete masz te krzaki. JEsli im zimno to zaczna robic sie ciemne, wrecz fioletowe. Ja mojego krzaka wysadzilem 2.5 tygodnia temu i do dzisiaj zyje :) chociaz z pogoda nie ciekawie
 
M

Macius

Guest
1 fotka jest podobna do mojej roslinki :) a druga to racja krzak sie wyciaga za bardzo ;/ za slabe lampy mojm zdaniem ale musisz o tym poczytac w jakims sprawdzonym zrudle. Pozdro
 
C

Canabis_16

Guest
Myśle, że za długo je trzymałeś pod lampami i bez żadnego hartowania dałeś na aut...
 

Scooterr

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
296
Buchów
3
eeee wszysko przebiega bardzo dobrzeee...ale fajnie teraz wyglądają po metra mają... :farao:

Wybieram sie na spota....przytargam jakieś foty to pokażzzee....
 
M

Macius

Guest
Bardzo chetnie poogladam :) Powodzenia na spocie, 0 przypalu i milego podlewania.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół