nasiona marihuany

Mały problem

Wyszukiwarka Forumowa:

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
mianowicie wyglada to tak kupiłem dzisiaj wls 250w posiadałem juz statecznik i zapłonik ze starej lampy (praktycznie zabytek)w której był gwint e27 ja wymieniłem go na e40 i piz.. podłaczone to jest tak jak na zdieciu podłączam wszystko do zasilania i lampa nie świeci:/moje nerwy juz sa na wyczerpaniu:/ prosze o pomoc
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Tak na szybciora zrobiony schemat wyglada tak moze na cos sie przyda :thumright:




202.jpg
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
własnie oto chodzi ze ja mam 2 wyjscia ze statecznika i 2 z zapłonika a na twoim schemacie jest po 3 dzieki wielkie za schemacik ale jak bys miał jeszcze pod 2 wyjscia??!!pozdrawiam

[ Dodano: 2006-07-14, 14:28 ]
ten statecznnik i zapłonik wygladają tak jak na zdieci jakosc kiepska bo mam stary (bardzo stary)aparat cyfrowy moze teraz jakos ktos mi pomoze dzieki z góry za wszelką pomoc
 
B

blancik

Guest
spróbuj tak, niepamiętam dokladnie ale tak powinno być ok.
przeluż kabelek z rysunku VipGrowera tak jak ta strzalka pokazuje.
a w stateczniku ten srodkowy i tak jest pusty, więc sie nim nie przejmuj

203.jpg
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
robie w obydwa mozliwe sposoby i nic mam nadzieje ze statecznik ani zapłonik nie sa spalone albo cus bo to mnie troche znowu wyniesie:/
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
byłem zobaczyc w sklepie elektrycznym ile kosztuje nowy zapłonik i wy***a..m sie na plecy!!! to małe piżdzielstwo kosztuje 42 zł niewiem co mam zrobic bo niewiem co jest grane próbuje na wszystkie sposoby podłączyc i nic!!bebech mam od starej lampy którą kupiłem za 20 zł ta lampa miała wejscie na żarówke e27 a niewiem do jakich mocy robią te zarówy chyba nie mam tak ze bebechy mam na zarówke 70w a ja próbuje podłaczyc 250!!jak tu człowiek moze byc spokojny!!pozdrawiam a ta lampka wygladała mniej wiecej tak
 
B

blancik

Guest
pewnie ze musisz mieć wszystko do 250W a nie od 70W
myślalem ze masz te 250W
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
dobra to juz wiemy oco lata
a powiedz mi czy statecznik moze zostac czy mam wymienic wszystko i ile bendzie mnie kosztował statecznik bo ile zapłonik to juz wiem dzieki wielkie za pomoc
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
B

blancik

Guest
Jest ok, jest do 400W a ty masz 250W
Podlącz to tak jak na fotce i powinna być światlość

204.jpg


Z tym statecznikem dogadaleś sie z faciem?

solarr gdziekolwiek jesteś luknij tylko jeszcze na ten zaplonnik czy to czasami niejest do MH dla pewności, lepiej się na tym znasz :thumright:
 
S

SOLARR

Guest
Obecnie produkowane zapłonniki działaja z lampami MH i HPS .Śmiało możesz stosować ze swoją lampą .
Pozdrawiam
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
Panowie wielkie dzieki za pomoc jestem wdzieczny pomogliscie mi w duzym stopniu!!!thx Jutro wszystko bendzie działac

[ Dodano: 2006-07-17, 18:30 ]
z tym kolesiem sie nie dogadałem bo nie odpisał mi na meila ale znalazłem sklep w którym wszystko mam pod rekom tylko ze za statecznik 250w wołają 70zł a zapłonik kupiłem na allegro za 19 zł a zalezy mi na czasie bo wczoraj wykukały mi pomidory i narazie je mam pod kompaktami 3 do jutra musza tak wytrzymac mam nadzieje za to im w zaden sposub nie zaszkodzi??!!
 
S

SOLARR

Guest
No pewnie że nie zaszkodzi.Pod kompaktami mam zawsze gęste planty ,poza tym na wegetację są najlepsze kompakty.
Pozdro
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
jeszcze jedno pytanko długo ta zaruwka sie rospala??to znaczy zaskakuje do pełnego świecenia bo narazie nie swiedzi wszystko mi bzyczy a zaruwka tak jak by przez zarnik przepływał prad mam pytanie kiedy lub po jakim czasie zacznie swiecic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół